#RitaOraxTezenis

MOST RECENT

Te gjithe lodhemi nga teknologjia ndonjehere !
Madje dhe ajo !
Të gjithë e njihni dhe e pëlqeni.
Ajo është shqiptare edhe pse e ka vazhduar karrierën muzikore jashtë. Rita Ora aktualisht ka nsiur turneun muzikor ‘Girls’, një koncert të cilin e anulloi për arsye shëndetësore. Ajo është gjatë gjithë kohës në udhëtime, në skenë dhe në kontakt me rrjetet sociale. Por duket se këto të fundit i kanë ardhur në majë të hundës dhe ka vendosur tëheqë dorë. Rita ka publikuar këtë foto dhe në dorën e saj nuk ka një celular, por një libër të cilin po e lexon. E lodhur nga teknologjia’, shkruan ajo krah fotos.

#ritaora #ritaoraedit #ritaoraxtezenis #ritaoraedits #ritaoraadidas #ritaoracollection #ritaorafans #ritaorafan #ritaoramakeup #ritaoramyworld #ritaoranailpolish #ritaoranews #ritaorathebeautifulbritishbeautyofwondersfromagreatbeyond

Nje “Rita “ elektrizuese ne skene !

Rita Ora vetëm para pak ditësh i kërkoi falje fansave të saj dhe antarëve të komunitetit LGBTQ nëse kishte lënduar ndokënd me këngën e saj të fundit “Girls”,por mesa duket mbrëmë i vuri të gjitha sfidat dhe shqetësimet e kohëve të fundit pas krahëve dhe dha një performancë eletrizuese në Akademinë 02 Brixton në Londër.

Princesha e muzikës popit hoqi dorë mendimi se në skenë duhet të shfaqesh me veshje elegante dhe ekstravagnate. Ndryshe nga çfarë ne prisnim, ajo u shfaq me një kostum sportiv i markës FENDI ku duhet të theksojmë se dukej bukur dhe shkëlqente edhe me atë veshje. Gjithashtu duhe ttë shtojmë se është hera e parë që Ritën e shohim kaq të mbuluar në koncerte.

#ritaora #ritaoraedit #ritaoraxtezenis #ritaoraedits #ritaoraadidas #ritaoracollection #ritaorafans #ritaorafan #ritaoramakeup #ritaoramyworld #ritaoranailpolish #ritaoranews #ritaorathebeautifulbritishbeautyofwondersfromagreatbeyond

I will never let you Down🤩 TOUR 6: LONDON! @ritaora @karamarni @raye #thegirlstour #photooftheday

YOUR SONG🤩 TOUR 6: LONDON! @ritaora @karamarni @raye #thegirlstour #photooftheday

YOUR SONG🤩 TOUR 6: LONDON! @ritaora @karamarni @raye #thegirlstour #photooftheday

TOUR 4: #manchester WHO IS THERE? #GIRLSGIRLSGIRLS I don’t care what people say,Rita you are the most inspiring and amazing person and I’m so glad you are in this industry because you make a positive impact in my life❤️LOVE YOU RITA💙 @ritaora @elenaora @veraora @oranick @thereal_don_ora @kathyjeung @kyledevolle #thegirlstour

I love this picture for some reason?😂❤️❤️ 🎥: @ritaora.vogue 💙 #thegirlstour #girlsgirlsgirls #ritaora #girlstour @ritaora @elenaora @kathyjeung @kyledevolle @veraora

RITA ORA’S NEW SONG “GIRLS” DEBUTS TOP TEN ON THE US ITUNES CHART www.atlanti.cr/girls
_
@ritaora #RitaOra joins forces with @iamcardib #CardiB @beberexha #BebeRexha @charli_xcx #CharliXCX @thisiswatt for her #newsong #GIRLS! #topten @itunes #ituneschart #newmusic #summerhit #summerjam #summerdancesong #springbreakjam
_
“14 hours after release, the song is charting THROUGHOUT the world in the top 100 in over a dozen countries”
_
SO PROUD! Go RITA!! CATCH HER SHOW - SHE’S TOURING UK & EUROPE NOW! #RitaOraGIRLStour #ritaoraGIRLS MUSIC VIDEO COMING SOON!
_
“Rita Ora Has Now Tied The Record For The Most Top 10 Singles For A Solo Female In The UK - an accomplishment held only by two other artists: music legends Petula Clark and Shirley Bassey”#Anywhere #LonelyTogether @avicii #ForYou @liampayne
_
#reets #ritabots #ritafans #ritaorastyle #ritaorafans #teamrita #teamORA
@rimmellondonus @rimmellondonuk #RimmelRebel #RitaOraXrimmel #RimmelRitaOra #EdgeYourLook
@tezenisofficial #RitaOraXTezenis
_
@firstaccessent @veraora @elenaora @frankhonnyc @itsryansilva @tawbox @thetouringgroup @permpressmedia @atlanticrecords @dancurwin @nextmodels @sarahleon @kyledevolle @vasjmorgan @ericjmcneal @karenclarkson @jasonrembert @brentlawler @mariebruce

Tour 2: LEEDS 👅 Who was there? 🎥: @elenaora FOR YOU @ritaora @kyledevolle @karamarni @raye #girlstour #girlsgirlsgirls #thegirlstour

I WILL NEVER LET YOU DOWN💋 Who was at LEEDS? 🎥 @ritabots_norwich@ritaora @raye @karamarni @elenaora @kyledevolle #thegirlstour

Most Popular Instagram Hashtags