#2round

32253 posts

TOP POSTS

Sorana Cirstea beat Varvara Lepchenko 6/0 6/7 6/3! #Wta #Nurnberg #2round

Concentra e vai 👊🏻💪🏻 #treino2 #tecnica #2round #crosfit

Takže maame po zápase :) výsledok uz viete vyhral som na skrtenie v 2.kole, ale ešte som sa presnejšie k zápasu nevyjadril. Súper bol šikovný prvé kolo bolo fakt brutál trafil tam peknè údery aj kopy ktoré moja hlava chvalabohu ustála :D vedeli sme jeho nebezpečné stránky a snažil som sa ich v zápase ustrážiť si aj ked prve kolo som bol viac menej pod tlakom súpera..No a druhé kolo uz súper fyzicky odišiel a spravil tam chybu ked mi vliezol do škrtenia ktore som mal zachytené fakt pevne...Takže si myslim ze sme spravili veľmi pekný zápas pre ludi co som rád :)
Ale samozrejme by to nešlo keby tam nemam top trénera so sebou @veghattila ktorý mi opäť radil po celý čas co mám robiť a snažil som sa ho počúvať takže sem ide obrovská vďaka trenère :) !! Veľké poďakovanie patrí všetkým chalanom z SFG klubu s ktorymi trenujem sme najlepší kolektiv a @eduardgerek za top podmienky na trenovanie!!! big thanks for @adamborics @_tomas_deak @ivanbuchinger za super sparingy v priprave !
Ďalšie podakovanie patrí vsetkym mojím sponzorom bez ktorých by bolo pripravovanie sa na takéto zápasy veľmi ťažké, takže si to neskutočne vazim co robíte pre mňa stale ! :) A nesmiem zabudnúť ani na všetkých priatelov rodinu ktorý stoja tiež pri každom mojom zápase pri mne ci uz naživo alebo za počítačom a sledujú ma je to obrovská podpora !!! :*
Teraz si oddychnem trochu a pokračuje sa v robote :))
www.mayerson.sk
www.vladap.sk
www.locoburgers.sk
www.agenturamax.sk
www.profighters.sk
www.dieselgym.sk
www.postupto.sk
www.svetluska-svietidla.sk
www.aisawanthaimassage.sk
www.autofoliezuzi.sk
www.europeexpress.sk
#acb #win #submission #2round

Dia de sorte pra mim tem que ser natural 😂🍻😎 #garotavip #2round

Mermaiding in vegas 💙
#2round #tiesto #alok #poolparty #vegas

Carina Witthoeft beat Julia Goerges 6/1 7/5! #Wta #Nurnberg #2round

Milos Raonic beat Denis Istomin 6/4 6/3! #Atp250 #Lyon #2round

MOST RECENT

Concentra e vai 👊🏻💪🏻 #treino2 #tecnica #2round #crosfit

Tomas Berdych beat Hyeon Chung 6-3 7-5 #2round #lyon #tomasberdych #victory #atp #tennis

Gilles Simon beat Kyle Edmund 3-6 7-5 6-4 #2round #lyon #gillessimon #victory #atp #tennis

Jo-Wilfried Tsonga beat Carlos Berlocq 6-7 6-2 6-3 #2round #lyon #jowilfriedtsonga #victory #atp #tennis

Karen Khachanov beat Jordan Thompson 6-2 7-6 #2round #lyon #karenkhachanov #victory #atp #tennis

Gastão Elias beat Juan Martin del Potro 7-6 6-4 #2round #lyon #gastaoelias #victory #atp #tennis

Milos Raonic beat Denis Istomin 6-4 6-3 #2round #lyon #milosraonic #victory #atp #tennis

Yulia Putintseva beat Yanina Wickmayer 6-4 6-0 #2round #nurnberg #yuliaputintseva #victory #wta #tennis

Carina Witthoeft beat Julia Goerges 6-1 7-5 #2round #nurnberg #carinawitthoeft #victory #wta #tennis

Kiki Bertens beat Annika Beck 7-5 6-2 #2round #nurnberg #kikibertens #victory #wta #tennis

Yaroslava Shvedova beat Tatjana Maria 6-2 6-4 #2round #nurnberg #yaroslavashvedova #victory #wta #tennis

Misaki Doi beat Oceane Dodin 3-6 6-0 6-3 #2round #nurnberg #misakidoi #victory #wta #tennis

Barbora Krejcikova beat Laura Siegemund 4-6 5-5 Ret! #2round #nurnberg #barborakrejcikova #victory #wta #tennis

Chega por hoje#2Round#Facul💙

Most Popular Instagram Hashtags