sylviafitness sylviafitness

2871 posts   252116 followers   413 followings

Sylwia Szostak  👊Olimp Sport Nutrition Athlete 💣Trainer, fitness model 🔥Covergirl,IFBB bikini competitor 👻SnapAkopiSylwia 🌴Reality Show TVN-Agent Gwiazdy RPA🐘

https://youtu.be/CZFcK7mM5ps

Jeden mały krok każdego dnia= wielki skok z miejsca, w którym byłeś wczoraj 👊🏻
MACIE JESZCZE 3 dni na wyzwanie ABS tydzień 3🔥. W poniedziałek serwuję wam kolejne katusze 😎 (link do wyzwania w moim BIO insta) #sylwiaszostak #fitnessmotivation #bodygoals #gohard #bikinifitness #fitness #gymgirl #gym #olimpteam #olimpsportnutrition

Wiesz co wielu ludzi blokuje, przed spełnianiem marzeń?
Nie, nie pech.
Życie w przeświadczeniu, że do pewnych rzeczy nie są zdolni. Przekładanie swojego życia "na jutro". Tymczasem wystarczy całkiem serio potraktować te marzenia i zacząć na nie zapier****ć.
READY? 😈#sylwiaszostak #bikinicompetitor #bikinifitness #ifbb #fitness #fitnessmotivation #bodygoals #gymgirls

Dzień dobry.
Kogo wrobisz dziś, w wyzwanie ABS 60 dni? 😈 (link w BIO INSTA- mój opis profilu instagram)
Nominuj znajomego-niech płonie 🔥😁 Każdy dzień zasługuje na to by wykorzystać go na maxa, niema na na co czekać!!! #fitness #sylwiaszostak #motivation #bodygoals #trainer #bikinifitness #bikinicompetitor #ifbb #gym #gymgirl

Ja tu pitu pitu o zawodach a brzuchy stygną!😸
WYZWANIE ABS 60 dni - TYDZIEŃ 3 ‼️(link do treningu w moim BIO insta- opisie profilu na instagramie). Najbardziej zaangażowani przetestowali już wczoraj😼.
Ruszamy, nie obijamy się, również lecę dziś na trening. Zestaw jest na czas, nie na serie. Wystarczy go wykonać 1 x po 4 x w tyg. W kolejny poniedziałek, następny zestaw 😼😼😼.
GOTOWI??? #sylwiaszostak #motivation #wyzwanieabs60dni #trainer #bodygoals #ifbb #fitness #fitgirl #podłymateuszek

Emocje już troszkę opadły, więc kilka słów ode mnie odnośnie wczorajszego dnia 😺. Na tę szczególną dla mnie niedzielę pracowałam 4 lata. Z konkretnym celem, aby zasłużyć na to, by stanąć na deskach sceny.
Nie chciałam wychodzić niedostatecznie przygotowana.
Nie umiałam przewidzieć, jaki rezultat przyniesie moje wyjście. To jest sport i tu wszystko się może zdarzyć. Zrobiłam na ten wyjątkowy dzień tyle, ile mogłam.
Ostatni miesiąc ogromnie się stresowałam i sama sobie tłumaczyłam, że jak przepracuję solidnie te tygodnie, to nie będę miała się czego bać. ...już kiedy tylko wyszłam do prezentacji na scenę, czułam się jak zwyciężczyni. Nie mając pojęcia, jak zostanę oceniona...po prostu poczułam totalny luz. Cały stres spłynął ze mnie w sekundę.
Zrozumiałam, że to moje miejsce. Pamiętałam o wszystkich wskazówkach, cieszyłam się byciem tam!
Teraz wiem, że warto było pracować na ten moment i nie ma takich słów, ani takiej nagrody materialnej, które miałyby porównywalną wartość, do bycia na podium.
Nie pamietam, kiedy ostatnio byłam tak bardzo szczęśliwa i gdybym słuchała docinek obcych mi ludzi, gdybym bała się spróbować, nigdy nie miałabym okazji przeżyć tego co wczoraj.
Nie marzyłam o zdobyciu startem popularności, bo ona przyszła inną drogą.
Wiele osób będących na jakimś poziomie rozpoznawalności obawia się często rywalizacji sportowej "...bo co powiedzą ludzie jak nie wyjdzie". Ja chciałam po prostu przejść swój "chrzest" i dołączyć do grona zawodniczek.
Zaryzykowałam, zapracowałam i udało się!
Teraz pozostaje wyłapać błędy, poprawić mankamenty i iść dalej drogą, do której otworzyłam dobie drzwi.
Jestem dumna z tego, że wybrałam federację IFBB Official i mogłam stanąć na podium m.in z piękną i utytułowaną @fitness.kaa , która zwyciężyła kategorie Open.
Działajcie zawsze w zgodzie ze swoim serduchem! 👊🏻 #fitness #fit #bikinifitness #bodygoals #bikinicompetitor #ifbb

Aby tradycji stało się zadość...byłam zmuszona do tego...na serio się powstrzymywałam 😸 #sylwiaszostak #pizzalover #afterbikinicomp #fitness #cheatmeal #shape

Jedna z piękniejszych chwil w moim życiu!!!
Mój debiut w bikini fitness ifbb - pudło 2 miejsce !!!!! DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA WSPARCIE!!!
Marzenia są po to by je spełniać 🙆🏻💪🏼 @akopszostak kocham Cię, bez Ciebie bym tu nie była 😘 #sylwiaszostak #motivation #body #shape #ifbb #fitness #bikinifitness #srebo

Relaks w wydaniu Sylwii 🤦🏻‍♀️💁🏻...ja się chyba nigdy nie zmienię 😅 #sylwiaszostak #chill #bodygoals #fitness #nieogar

...bo w życiu, jak czegoś bardzo pragniesz, to trzeba być trochę wojownikiem. 👊🏻
Dzień dobry!
#sylwiaszostak #fitgirl #bodygoals #bikinicompetition #gym #gymgirl #fitness

Czas ruszyć po pierwszą taką życiową przygodę...uhhh 😌💪🏼🙈 🔜 ... ZAWODY #sylwiaszostak #motivation #fitness #fitgirl #bikinifitness #gym #bikinifitness #bikinicompetition #akopteam

Nieraz cierpliwie znosi moje szalone pomysły i uparty charakter...bo wie, że co by się nie działo- zawsze będę po jego stronie.
...miłość to szacunek do indywidualności człowieka, którego się pokochało, a nie zmiana go pod własne dyktando. ❤ #sylwiaszostak #couplegoals #together #bikinifitness #fitness #couple #marriage #love

Most Popular Instagram Hashtags