subaruturkiye subaruturkiye

586 posts   10648 followers   0 followings

Subaru Türkiye  Subaru Türkiye Resmi Instagram hesabı Subaru Türkiye bir Bayraktar Holding kuruluşudur.

http://www.subaru.com.tr/Test-Surus-Formu?model=FORESTER

EyeSight güvenlik sistemimizin bir bileşeni olan Çarpışma Önleyici Frenleme, mümkün olduğunda çarpışmayı önler veya çarpışma hasarını azaltır. Sistem, önde bir araç, yaya veya nesne tespit ettiğinde aracı yavaşlatarak veya mümkün olduğunda aracı durdurarak sürücüye destek olması için tasarlanmıştır. Nesneleri daha iyi tanıma özellikleriyle birlikte çarpışma öncesi fren ve çarpışma öncesi fren desteği özelliklerine sahiptir.
Sistem sürücünün aksiyon almadığını tespit ederse, otomatik olarak fren yapar. Çarpışma öncesi fren sistemi aktifken sistem sürücünün frene basmasının yetersiz olduğunu düşünürse, sistem otomatik olarak fren kuvvetini arttırabilir. Bu özellikler, öndeki bir araçla ya da nesneyle hız farkı 50 km/s veya yayayla 35 km/s (*) ve altında olduğunda çalışır. Sistem öndeki bir araç ya da nesneyle çarpışma ihtimali olduğunu tespit ederse ve sürücü harekete geçmek için direksiyon simidini kullanırsa, sürücüye çarpışmadan kaçınma konusunda yardımcı olmak için VDC özellikleri değiştirilerek çarpışma öncesi direksiyon desteği yine de çalıştırılabilir.
#Subaru #SubaruLevorg #Levorg #Premium #SW
#stationwagon #sportswagon #eyesight #4x4 #genişbagaj #derikoltuk#symmetricalawd #boxer #boxermotor #boxerengine #turbo #DIT#boxerturbo #170hp #şehir #aileotomobili #doğa #nature #city #lux #luxury#lüks #uplifers #uplife #Salı

Most Popular Instagram Hashtags