strategic_managment_body strategic_managment_body

709 posts   8,736 followers   2 followings

لاغری با مدیریت استراتژیک بدن  💻 www.aliazad.ir 📱Te/me/strategic_managment_body تلفن دفتر: 44762432 -021 لینک دسترسی به محصول تغذیه ماه مبارک رمضان 👇👇👇👇

برگزاری دوره لاغری با قدرت ذهن از طریق ان.ال.پی
علاقمندان به شرکت در این دوره می توانند از طریق شماره زیر ثبت نام کنند

09022004133

سرکار خانم یزدان پناه

www.AliAzad.ir

#لاغری #کاهش_وزن #ان_ال_پی #لاغري #nlp #چاقی #افزایش_وزن #قدرت #ذهن #فکر #مغز #کارگاه #دوره #آموزش #چالش#28rooz #چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری #لاغری_با_ان_ال_پی
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

#کتاب " ضمیر ناخودآگاه در قرآن " ، از مباحث مهم و مورد توجه در مجموعه علوم انسانی، به ویژه در روان شناسی است که ردّپای آن را در شاخه های مختلف می توان مشاهده کرد.

#کتاب یادشده با نظرداشتِ اهمیت تفسیر علمی به ویژه تفسیر روان شناختی قرآن کریم، و نیز با یادداشتِ اهمیت «ضمیر ناخودآگاه» با تمرکز بر نظریه فروید، در صدد است نظریه فروید مبنی بر لایه های شخصیت انسان و ضمیر ناخودآگاه و نیز دیدگاه عارفان مسلمان مبنی بر «لطائف سبع» را به آیات قرآن کریم عرضه کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از لینک زیر اقدام کنید👇👇👇👇👇👇 goo.gl/4VUcf1

#قران #معرفی#کتاب #شنبه #اول #هفته #معرفی_کتاب#چالش_کتاب #معرفی_کتاب_خوب #کتابخانه #کتاب_بخوانیم #کتاب_باز #28rooz
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری #مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

#کلیپ
#جول_اوستین
سخنرانی با موضوع:

چرا رسیدن به رویاهای‌مان معمولا طول می‌کشد!

و چرا خداوند آن‌ها را سریع برآورده نمی‌کند...!! 💻 www.AliAzad.ir

#رویا #آرزو #صبر #خدا #خداوند #پروردگار #28rooz #چالش #سلامتی ##وقتشه
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری #چالش_لاغری
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

🔻فلسفه گرسنگی روزه ماه رمضان چیست؟ روزه از جمله عبادت هایی که دارای ابعاد روحی و جسمیِ. و علاوه بر تآثیر معنوی و تقویت قوای روحی، می تواند سلامت جسمانی روزه دار رو هم تضمین کند به شرط این که به شکل صحیح و کامل ادا شود. 🔻ولی متاسفانه هر ساله مردم در پایان ماه مبارک به علت اجرای غیر صحیح این عبادت و بر اثر پر خوری، یا دچار افزایش وزن شده یا به بیماری های گوارشی و قلبی مبتلا می شوند. این عوارض به این علت ایجاد می شوند که ما هنوز اصول صحیح روزه داری را یاد نگرفته ایم … 🔻در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تصمیم گرفتیم برنامه این هفته رادیو بدن رو فارغ از هرگونه گرایش خاصی به پی بردن به فلسفه و حکمت روزه اختصاص بدیم. 🔻 علیرضا آزاد هستم مدیر سایت مدیریت استراتژیک بدن و تا لحضاتی دیگر این موضوع رو با هم دیگه دنبال می کنیم. همراه ما باشید از طریق لینک زیر 👇👇👇👇👇 goo.gl/bjuYZH

#رادیو #فلسفه #گرسنگی #روزه #روزه_داری #ماه_رمضان #سلامت #جسم #روح #بدن #ذهن #فکر #عبادت #معنوی#چالش #28rooz
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#رادیو_بدن
#علیرضا_آزاد

چگونه بدن خود را برای ماه رمضان آماده کنیم؟ با رعایت برخی تدابیر طب سنتی به آسانی روزهای طولانی و گرم ماه مبارک رمضان را سپری کرده و از فواید آن بهره‌مند شوید.

بسیاری از افراد نگران روزه داری سخت و ضعف بدنی به خصوص عطش و تشنگی خود در فصل گرما هستند، اما با رعایت برخی تدابیر طب سنتی و سبک زندگی سالم می‌توان جسم را آماده روزه‌داری کرد و در ماه مبارک رمضان از فیض معنوی و آثار جسمانی روزه‌داری بهره برد.
ماه رمضان و روزه‌داری همیشه با حال و هوای خاص معنوی، اثرات جسمانی بسیار زیادی دارد و در مطالعات متعددی نقش مؤثر روزه‌داری در بهبود بیماری‌های مختلف نشان داده شده است.

اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 goo.gl/JXzGF5

#بدن #جسم #رمضان_كريم #ماه_رمضان #رمضان #ماه #آمادگی #ذهنی #بدنی#روزه #روزه_داری #تدابیر #طب #طب_سنتی #تغذیه#ضعف #سبک_زندگی
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

🔴به احتمال زیاد شما هم در این ایام با مسائل زیر مواجه شده‌اید: ✅در طول روز دچار تشنگی و عطش می شوید
✅گرما و طولانی بودن روزهای تابستانی روزه را طاقت فرسا می کند
✅تنظیم میزان آب و دمای بدن براتون دردسر آفرین می شود
✅سردردهای شدید ناشی از بخوابی و بی چایی کلافه کننده است
✅بوی بد دهان گاهی اوقات مایه شرمندگی شما می شود
✅دلم می خواد سحری بخورم اما بیدار شدن برام مشکل است
✅هر روز بعد افطار دچار بی حالی و خواب آلودگی می شوم
و… ☑ این محصول برای رفع همین مشکلات تولید شده است😉

اطلاعات بیشتر از طریق لینک بیو
👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆 #ماه#رمضان #ماه_عسل #ماه_رمضان
#رمضان_كريم#مهمانی #مهمونی #خدا
#تغذیه_سالم #روزه #روزه_داری#سر_درد#ضعف#بیحالی
#لاغری #لاغري #28rooz
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری #چالش_لاغری #آمادگی
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

نویسنده کتاب پرفروش هوش عاطفی در کتاب تمرکز (Focus: The Hidden Driver Of Excellent) به راز مهم عملکرد عالی، یعنی توجه و تمرکز می‌پردازد. توجه و تمرکز در واقع مثل یک عضله است. هرچقدر بیشتر از آن استفاده کنید قوی‌تر می‌شود. ولی اگر آن را کم به‌ کار بگیرید ضعیف‌تر خواهد شد.

دانیل گلمن (Daniel Goleman) معتقد است کسانی که می‌خواهند در هر زمینه، از جمله ورزش، تحصیل، هنر و کسب‌و‌کار بر دنیای درونی خود، دیگری و جامعه تمرکز خوبی داشته باشند، باید به تمرین تمرکز ذهنی بپردازند و از شکست‌های خود درس بگیرند و عواطف مثبت داشته باشند. گلمن در این کتاب همچنین به افراد توصیه می‌کند که نه تنها فقط به مشکلات شخصی خود، بلکه به مشکلات دنیای بیرونی و آینده توجه داشته باشند.

دکتر دانیل گلمن در کتاب تمرکز، در عصری که عوامل مختلف باعث حواس‌پرتی و گیجی ما می‌شوند و همواره در معرض بمباران اطلاعات هستیم، به تجزیه و تحلیل توجه و تمرکز می‌پردازد.

اطلاعات بیشتر در مورد کتاب از طریق لینک زیر 👇👇👇👇👇👇👇 goo.gl/JyTkxE

#شنبه #اول #هفته #معرفی #کتاب #کتاب_خوب #معرفی_کتاب_خوب
#تمرکز #توجه #دقت #مدیریت_توجه
#دانیل_گلمن #روانشناسی #نویسنده
#چالش #عملکرد #زندگی #28rooz
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

۱۰ راه ساده برای عادت کردن به ورزش _ همه ما حتما برای یک بار هم که شده ورزش کردیم مگر نه؟ اما چرا ورزش کردن برای بعضی از ما سخته و گاهی وقت‌ها حس و حال ورزش کردن نداریم! در صورتی که افراد زیادی را می‌بینیم که آنقدر علاقه‌مند به ورزش هستند…که حسابی ازش لذت می برند…!! واقعا چی می‌شود یک نفر همان‌طور که عادت دارد غذا بخورد،سر یک ساعت خاصی از خواب بیدار شود،دوش بگیره… عادت دارد که ورزش کند؟ یا چه عاملی که از یک نفر یک ورزشکار می‌سازد؟ یا اصلا چه چیزی باعث می‌شود برای ورزش کردن انگیزه داشته باشیم؟

سلام دارم به شما شنوندگان عزیز رادیو بدن. من علیرضا آزاد مدیر سایت مدیریت استراتژیک بدن، قصد دارم در این برنامه به این موضوع بپردازم که چطوری میشه ورزش کردن را به یک عادت تبدیل کنیم؟! همراه ما باشید تا جواب این سئوالات رو پیدا کنید …. گوش کردن رادیو از طریق لینک زیر 👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇 goo.gl/4x1jUJ

#رادیو #بدن #عادت #ورزش #علاقه #لذت #حال_خوب #انگیزه #اراده #28rooz #چالش #لاغری
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#رادیو_بدن
#علیرضا_آزاد

#چاقی، مشکل فقرا _ این مقاله به بررسی کتاب کریستر که در مورد بیماری چاقی و علل بروز آن و همچنین راه کارهای مقابله با آن است، می پردازد.
کریستر در کتاب خود بیماری چاقی را امری طبقاتی دانسته و مقصر اصلی آن را طبقه فقیر جامعه می داند که با پر خوری موجب به وجود آمدن این مشکل شده اند اما آنچه که از نظر نویسنده، علت این مشکل اجتماعی است، سیستم غلط تولید محصولات می باشد که سیستمی سود محور است.
علاوه بر این، او معتقد است که شرکت های تولید کننده محصولات غذایی، برای پایین آوردن هزینه تولید، از مواد ارزان قیمت و نامرغوب که علت اصلی چاقی هستند استفاده می کنند.

این مقاله رو میتونید از طریق لینک زیر دنبال کنید👇👇👇👇👇👇 goo.gl/CeHVHd

#چاقی #چاق #چاقي #فقر #ثروت #اضافه_وزن #افزایش_وزن #فقیر #ثروتمند #رژیم_غذایی #غذا #چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری #28rooz #چالش
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

#کلیستنیکس ورزش طراحی شده بوسیله وزن بدن می باشد که باعث افزایش قدرت ،مقاومت عضلانی ، انعطاف پذیری و افزایش استقامت عضلانی می شود.این اسم برگرفته از دو واژه یونانی Kalos به معنای زیبایی و sthenos به معنای قدرت می باشد. کلیستنیکس بدون هر گونه وسیله و تجهیزات می باشد و تمرینات آن بر پایه استفاده از وزن بدن می باشد.این ورزش محدود به افراد ورزشکار یا کسانی که سابقه ورزشی دارند نمی باشد و هر کس در هر مکانی و بدون هیچ گونه تجهیزات و و سیله خاصی قادر به انجام آن می باشد.

تمرینات کلیستنیکس مانند شنا (پوش آپ)،بارفیکس،اسکوات،تمرینات شکم و …در هر مکانی امکان پذیر است.

این بدان معناست که شما هیچ موقع به خاطر نداشتن تجهیزات یا دور بودن از باشگاه یا نداشتن امکانات از ورزش دور نخواهید بود !همچنین شما می توانید این ورزش را با توجه به وضعیت فیزیکی و توان خودتان به سرعت انجام داده و از یک حرکت به حرکت بعدی بروید و یا این که به آرامی تمرین خود را انجام داده و به افزایش توان و قابلیت های خود برسید .

تمرینات کلیستنیکس به شما آموزش می دهد چگونه استاد بدن خودتان شوید!و هماهنگی ، تعادل و آگاهی از بدنتان و ضعف و قدرت هایتان را به شما نشان می دهد.برخلاف استفاده از دستگاه های مختلف بدنسازی که حرکات شما را کنترل می کنند در ورزش کلیستنیکس شما اعضا و وزن بدنتان را خودتان کنترل می کنید این مزیت باعث افزایش عملکرد بدن در موقعیت های مختلف می شود . قابلیت افزایش سختی و آسانی در تمرینات این ورزش با توجه به فیزیک بدن و آمادگی جسمانی شخص تمرین کننده به راحتی امکان پذیر است ،به طور مثال برای انجام حرکت شنا با افزایش زاویه بدن با زمین می توان این حرکت را آسان تر نمود و به آسان ترین شکل حرکت شنا یعنی شنای ایستاده و با استفاده از دیوار رسید.

www.AliAzad.ir

#ورزش #تمرین #جدید #بدنسازی #کلستنیکس #قدرت #استقامت #زیبایی #عضله #شکم #سیکس_پک #28rooz
#چالش_مادام_العمر_ديسيپلين_رژيم_لاغری
#مدیریت_استراتژیک_بدن
#علیرضا_آزاد

Most Popular Instagram Hashtags