stoesseltr stoesseltr

32 posts   100 followers   305 followings

Tini Stoessel 

@tinitastoessel 💕💕💕

😋3. Bölüm😋
Ezeli düşmaım Sera ve çalıştığım yerin patronunun kızı ve arkadaşlarıma kötü şeyler yapar.Ve eski işmdede bana zorluk çıkartıyordu zaten aaa sinir olsamda gülümsemek zorundayım.Her zamanki gibi bana kotu kotu bakiyordu gene bir sinsilik pesindeydi kesin bnim eski sevgilimlr aldatmis bnden ne den bu kadar nefret ediyor acaba?Ve o sırada Leon geldi!!!! Ama beni tanımıyor gibiydi.Ve hemen ciddi ciddi yanına gittim ve gülerk merhaba dedim.O da tanışıyor muyuz dedi!Nee bende yakmdaki yazıyı gösterdim ve beni tanımadı!Sadece garson musn dedi!Olmaz! Ve Seranın yanına gitti.Sera kötü biri diyecektim ama biri beni çağırdı.patronum sen isini yapmayi bilmezmisin becerikis hemen isiinin basina bir dha seni buralarda gormiycem kizima sakin bisey yapiyim deme senibmahvederim.Ama ama!Sera beni çağırdı ve Sıcak Çikolata garson parçası dedi!Ve Leon buna güldü.Leon'da aynısından istedi!Aaaa neden yaşıyorumki!Bunu görmek için mi ? Patronum bekleme yapma hadi diye bağırdı'Benimde azımdan (bağırarak)İstifa ediyorum ve kızını sonsuza dek sevmiycem dedim.Ve azımda Leon u sevdiğimi kaçırdım. Aaaa naptım ben.simdi napicaltim of yya hemen oraya terk ettim ve patronumub sesisi arkadan geliyordu ve bn hemen gittimve arkamdan violetta violletta diye ses geliyordu bnde arkami dondum ve leon vardi bni sen gercekten beni seviyormsub dedi ve birden bire dudaklari dudamlarima yapistim!

😍2. Bölüm😍
Hemen koltuktan kalktım aşağı baktım ama kimse yoktu!Sabah biraz geç kalktım işe geç kaldım patronum "10dk geç kaldınız bayan castillo"dedi "üzgünum bay montogly bir daha olmayacak " dedim Hem garsonluk yapıyordum hemde dün acaba cama kim taş attı diye düşünüyordum. Ve elimdeki tepsiyi yere düşündüm. Bak birdaha olmayacak diye söz vermiştin dedi bende Özür Özür dilerim dedim bu sefer Özür filan anlamam KOVULDUN ! Lütfen lütfen isterseniz temizlik bile yapabilirim. Üstundekileri teslim et ve burdan çık. Ama ama! Ama ama dinlemem!! l
Lokantanin kapısını kapartark ağlayarak çıktım ordan benim hemen yeni bir iş bulmam gerekiyordu bir cafe bulup hemen oturdum ve elime gazete alıp iş ilanlarina baktım ve bir cafeteryada garsonluk için görüşmeye gittim oranın sahibiyle konuşuyorduk iş için görüşmeye gittim. Ama aylık 100 euro diyorlar ve 1 kuruş fazla vermiyorlar ama tek çarem ne yapsam bilmiyorum! Son çare kabul ettim ve anlatım artık patronum yarin 8'de gel dedi bende tamam dedim ve el sıkıştık cafeden dışarı çıktım eve doğru yol aldım birde ne göreyim!

😀Bölüm 1😀
Sımsıkı kapattım gözlerimi , hayal dünyamda binlerce çizgi dans ederken yıldızları düşlüyordum.Yine bir dilek tutmuştum bugun her sey guzel olabirdi mesela.
Her şey isteğim gibi gitse.Ve Leon benle konuşsa Hayallerim gerçek olsa Yıldızlarda dans etsek.Kendimi bir kez daha küflü koltuğa bıraktım ayaklarımın ağrısı başımın ağrisiyla rekabete girmisti sabah 8'den akşam 8'e kadar onki saatiir calisiyorum bir kafede calisiyorum kucuk bir cafe olmasina ragmen cok musteri var hafta 300 euro veriyorladi bana.Evim kiraydı ve aylık 800 euro veriyordum. Evime gittim kendime makarna yaptım ve yemeye başladım pencreme bir taş atıldı buda ne!!

İch hätte gerne das von Tini #bravovioletta

Prenses @tinitastoessel

New photos #tinistoessel

@tinitastoessel 😍😘

Most Popular Instagram Hashtags