[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sobottakadarsevmek sobottakadarsevmek

246 posts   107219 followers   43 followings

Bir Tıpçının Günlüğü 💀  Tecrübelerimi sizlere aktarmak için buradayım.😷 Eylül Akyol Tıp Fakültesi (3/6) Yazılarım izinsiz kullanılamaz❌ iş birliği 📥

Cerrahi forma çekilişi @izmirmedikal.com.tr
sponsorluğuyla harika bir çekiliş! 20-26 Eylül tarihleri arası yapılacak bu çekiliş sonucunda 1 şanslı kişi bu harika formalardan(70 farkli renk ve desen secenegi ile) istedigine sahip olacak.
Katılım Şartları:
Yapmanız gereken aşağıdaki sayfaları takip etmeniz ve yorumlara 4 arkadaşınızı etiketlemeniz.
Katılan herkese başarılar dileriz! 😊
@izmirmedikal.com.tr
@tip.turkiye
@sobottakadarsevmek
@cerrahi.asistan
@vakalojii

Güzel bir yaz tatili dönemini geride bıraktığımız şu son saatlerde size söylemek istediğim şeyler var:
Çalışamamış olabilirsiniz, elinizden geleni yapmadığınız için pişman da olabilirsiniz geçen günler için yapabileceğimiz bir şey yok. Ancak önümüzdeki günleri çok güzel değerlendirebiliriz. Hiçbir şey bitmiş, hiçbir şey için geç kalınmış değil. Yapmanız gerekenleri biliyorsunuz, durmayın başlayın!
Biliyorum zor, ben de sizin gibi acı çekerek yeni döneme hazırlanıyorum biz buna alışılmış çaresizlik diyoruz. Sizin yolunuzdan ben de geçtim, yüküm çok ağırdı. Hislerinizi anlayabiliyorum.
12.sınıf arkadaşlarım zamanı iyi değerlendirin 1 çalışıyorsanız 3 çalışın, güçlü olmak zorundasınız. Omuzlarınız da ağrıyacak sırtınızda. Başınızda ağrıyacak gözleriniz de sızlayacak. Ama her şey geçecek güzel günlere en yakın sizlersiniz.
11.sınıf arkadaşlarım en güzel çalışma dönemine giren sizlersiniz. Geç değil, erken değil her şeyin tam zamanı. Kendinizi yormayın ama bırakmayın da.
Yeni dönemin size yeni güzellikler getirmesini diliyorum, pes etmek yok.
Zehir de sizsiniz, panzehirde.
Sevgilerimle❤️

Kaçarınız göçeriniz yok. Türkiye'de ilk 10 bine, 20 bine oynamak istiyorsanız YGS de Feni de Sosyali de çözmek zorundasınız. Çözebilmek için de vakit ayırıp çalışmalısınız🔥

Senaryolarımızda bugün 🤞🏻 Güzel bir dönem sizleri bekliyor🤗

18 Eylül'de neler yaşanacağından çok "YGS'ye ne zaman başlamalıyız?" diyen sevgili 11'lere gelsin🔥

Gece yarısı sizlere korku senaryosu ile karşılaşmaya hazır mısınız? Vakit ayırıp okuyun🔥
...
...
Hiçbir şeyden korkmayın! Bunların hepsini yaşayacaksınız güçlü ve hazır olun. Siz elinizden geleni yapmaya çalışıyorsunuz. Siz sizsiniz! Asla kendinizi başkalarıyla kıyaslamadan moral motivasyonunuzu bozmadan yolunuza devam edin. Yolun sonu aydınlık. Ve o aydınlığa günler kaldı☀️

Odaklanamamamızın 19728282728 tane nedeni olsa da sınav senesinde sıklıkla karşılacağınız 4 nedenden bahsettim. Her şey sizin beyninizde bitiyor unutmayın, masa başında çalışmaya alışın çünkü bu sene buna ihtiyacınız var🎃
Sevgilerimle🤗

GÖNDERİM YANA KAYDIRMALIDIR🔥

AT JOKEYİ İLE BAŞLAYIP DOKTOR OLMAYA UZANAN AKILLARA DURGUNLUK VEREN SERÜVENİME HOŞGELDİNİZ! 🏇🏻👩🏻‍⚕️

Kalabalık içinde boğulup ruhunuz sokulacağını sade bir masada ferah ferah çalışmaya ne dersiniz?🦋 Evet rengarenk kalemler, sevdiğiniz aksesuarlar, pek çok kitap masanızı daha süslü gösterebilir. Bir müddet sonra kalabalık içerisinde boğulduğunuzu gözünüzün yorulduğunu hissedeceksiniz.
Gelin bir de bu şekilde çalışmayı deneyin🙏🏻 🔥🔥🔥Zamana karşı yarıştığımız için masanızda saat bulundurabilirsiniz. Odanızın aydınlatması yetersizse göz yormayacak bir masa lambası da kullanabilirsiniz. Oda lambası yeterli diyorsanız masanıza gölgenizin düşmemesi için masanızın konumunu uygun şekilde değiştirebilirsiniz🔥🔥🔥

Bugüne kadar sizlere yazmaya çalıştım. Yazmaya çalıştım çünkü ben sınava hazırlanırken bana yardımcı olabilecek, beni anlayabilecek kimsem yoktu. Sizlerin daha emin adımlarla, daha bilinçli ve gayretli bir şekilde sınava hazırlanıp hedefinize ulaşmanız için buradayım.
Sayfamı açarken sizlere yardım etmenin dışında hiçbir gayem yoktu, bu kadar geniş kitleye hitap edebileceğimi bile düşünmemiştim.
Sizler beni sevdiniz, ben ise sizleri daha çok sevdim.
Hep birlikte 100.000 olduk. Teşekkür ederim sevgili ailem. İyiki varsınız❤️

Canlı yayınımız bugün
12.sınıflar için = 21.30 'da
11-10-9.sınıflar için = 22.00'da
🔥
YAYINIM SONA ERDİĞİNDE BU GÖNDERİ ALTINDAN SİZLERİN YORUMLARINI BEKLİYOR OLACAĞIM😊😊

Sınava çalışabileceğiniz hala yeterli ve güzel günler varken bahane üretmek neden?
Korkuyorum de, günde 5 saat çalışamam de.
Bir yıl dizilerimden uzaklaşmak işime gelmiyor de! (Gerçi artık bir yıl bile kalmadı)
Sabah erken kalkamam, uykum var de. Sabah uykusunu bırakıp çalışan arkadaşlarına laf etme.
Sen ders çalışmaktan kaç, çalışanlarla aynı olmayı bekleme... (Üslubum sert değil, sadece sizin daha güzel çalışabileceğinizi çalışmaktan kaçmayacağınızı biliyorum)

Sevgilerimle😽

Most Popular Instagram Hashtags