slavic_girl_g slavic_girl_g

118 posts   138,149 followers   136 followings

Gabi🌺🇵🇱  PHOTOMODEL/INFLUENCER There is no method for happiness👉happiness is a method🍀💞🎶 Collab DM 📥 or via e-mail: slavic_girl_g@wp.pl

I'm going to visit active profiles!👇
Tak jak wspominałam wczoraj zrobiłam po raz pierwszy zabieg HIFU w @beauty_kingdom_clinic. HIFU uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Technologia ta wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Dzięki HIFU możemy wykonać bezinwazyjny lifting twarzy, jak i ujędrnić wybrane partie ciała. Ja zdecydowałam się na okolice czoła. Zabieg był bezbolesny i trwał zaledwie 15min. Muszę przyznać, że jest skuteczny. Od razu po zauważyłam, że moja skóra jest zdecydowanie bardziej napięta, a zmarszki mniej widoczne.
@beauty_kingdom_clinic dysponuje najlepszym sprzętem w Polsce do wykonywania tego zabiegu, co idzie w parze z jakością jak i zadawalającymi efektami.
@beauty_kingdom_clinic jest nowym, pięknym i nowoczesnym miejscem na mapie Warszawy. Personel jest bardzo miły, a osoby wykonujące zabiegi są wykwalifikowane, co dla mnie jest bardzo ważne. Bez problemu dobiorą odpowiedni zabieg do Waszych potrzeb.
Uwaga z okazji otwarcia mają atrakcyjne ceny!!!
#love #instagood #photooftheday #fashion #beautiful #happy #cute #like4like #followme #picoftheday #follow #me #selfie #summer #warszawa #instadaily #friends #tagforlikes #girl #fun #style #smile #igers #instalike #medycynaestetyczna #medycynaestetycznawarszawa #likeforlike #fitness #follow4follow

Most Popular Instagram Hashtags