[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

siavash.aghdaie siavash.aghdaie

428 posts   29,809 followers   754 followings

سیاوش عقدایی  صداپیشه و مجری شبکه ی جوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

...
تبریک می گم به بر و بچه های عید من. شما هم اگر این برنامه رو می پسندید ازش حمایت کنین.

...
پس از آخرین اجرای زنده ی سال نود شش، به همرا همقطارانم، در خانه ی اولم، رادیو.
یاران آشنا
آسمانتان بلد
چراغ رویاهاتان پر فروغ
و سلامت از آنتان
#سیاوش_عقدایی #رادیو #رادیو_جوان #نوروز #بهار #مجری #کاوشگر #کاوشگر_جوان #عصر_من

...
چقدر سخت بود امروز درباره ی بازار شب عید صحبت کردن. ده تُن فشار روی شونه هام بود وقتی می خواستم از "سبزی پلو ماهی" شب عید صحبت کنم.
مهربانی اما از هر پدیده ای قدرتمند تره. حتی از فقر و تنگدستی.
به فکر باشیم
به فکر سفره های بی ماهی
به فکر گنجه های خالی از لباس نو
به فکر عیدی که برای بعضی ها
یعنی فقط بوی عیدی
بوی توپ ...
#مهربانی #سیاوش_عقدایی #رادیو #رادیو_جوان #کاوشگر #بوی_عیدی #سفره_بی_ماهی

...
همونطور که می دونین این روزا انتشار پست قبل از پرواز از نون شب واجب تره. و از اونجایی که احتمالش خیلی زیاده پست قبل پرواز، پست آخر آدم باشه یه جورایی این مسئله داره جای وصیت یا طلب حلالیت رو می گیره.
خلاصه ببخشید دیگه. اذیت کردیم. فقط آخرین تمنای من از شما دوستان اینه که حتما اگر در تهران هستین یا به این شهر دسترسی دارین از موزه ی لوبر، لووِر، لووَر، لوبور، لوووور، و لوور دیدن کنید.
#سیاوش_عقدایی #رادیو_جوان #رادیو #سفر #لوبِر #لووور #بیایید_نادان_به_مجلس_نفرستیم #این_دیگه_خودش_نرفته_مجلس_ما_فرستادیمش
#وا_مصیبتا

...
بر همه ی مادران
در زمین
و در بهشت
مبارک

#مادر #بهشت #روز_مادر #مهربانی #سیاوش_عقدایی #رادیو #رادیو_جوان #کاوشگر

...
شبی به یاد ماندنی در تالار وحدت، به همراه بانو #فریبا_کوثری و #حسام_الدین_نواب_صفوی
و البته خیلی هنرمندان دیگر که نیستند در این قاب.
جای شما بسیار خالی
پ.ن: برای همه ی ما پیش آمده که شاهد باشیم، تلاش های یه گروه بزرگ برای انجام یه کار خوب با بی فکری و بی مسئولیتی یک آدم خاص، که اتفاقا اصلا درکی از کار نداره به باد بره. امروز در پشت صحنه ی اختتامیه ی یکی از مهمترین جشنواره های کشور، یکی از عوامل تالار وحدت، نزدیک بود با ایجاد تشنج کار چند ماهه ی چندین نفرو به باد بده. با این بهانه که یکی پاشو لگد کرده! البته بعد کاشف به عمل اومد که هر برنامه ای اونجا اجرا می شه یه همچین مشکلاتی هست. و جالب تر اینکه اون کسی که داشت همه چیز رو بهم می ریخت، خودش رو از مدیران تالار وحدت، یعنی مهم ترین تالار برگزاری رویداد های فرهنگی کشور معرفی می کرد!
تبریک می گم به برگزار کنندگان هفتمین جشنواره ی مد و لباس فجر که علی رغم تمام دشواری ها توانستند مراسمی در قد و قواره ی ایران، و هنرمندان ایرانی اجرا کنن.
و متاسفم برای مجموعه ی تالار وحدت با چیزی که در پس صحنه شاهدش بودم.

#سیاوش_عقدایی #رادیو #رادیو_جوان #هنرمند #جشنواره_فجر #مد #لباس

...
رفتم که بهشون سر بزنم
قسمتی از گذشته ی منو از بالا ی کمد اتاق قدیمیم آورده بودن پایین. روی میز پر از کتاب، ابزار و قطعات الکترونیکی بود.
ما درم گفت: نگاه کن ببین اینا رو باید نگه داریم یا بریزیمشون دور؟
بدون اینکه فکر کنم گفتم: دور چرا؟ اینا الان ارزش کلکسیونی دارن!
و بعد به این فکر کردم که واقعا، گذشته ی مهندسی من تنها ارزش کلکسیونی داره.
میون تموم اون خرت و پرت ها، این جعبه که می بینین نظرمو جلب کرد. تک تک لحظاتی رو که برای ور رفتن با اینها صرف کردم بخاطر دارم. تمام شبهایی رو که تا صبح بیدار موندم تا بتونم نمایشگر یه موبایل از کار افتاده رو وصل کنم به یه هشتاد پنجاه و یک از رده خارج! من تمام اون لحظات رو بخاطر دارم.
همینطور تک تک لحظاتی رو که در سخت ترین شرایط، وسط دریا، روس سکوی نیمه شناور ایران امیر کبیر، روی سکو های میدان گازی دالان، و ... زحمت کشیدم تا کارهایی رو برای اولین بار در کشور انجام بدم. تا وقتی خارجی ها نبودن بتونم جای خالیشونو پر کنم. من تک تک اون لحظات رو یادمه. یادمه که وقتی تماس می گرفتم و می گفتم انجام شد، دوستان چطور در نهایت ناباوری به وجد می آمدن.
یادمه چطور کانادایی ها رو مرخص و از سکو ها پیاده می کردم. من خوب یادمه. اما ظاهرا من تنها کسی هستم که یادمه. حافظه ی سیستم نفتی اونقدر ضعیفه که هر مهندس کار کشته ای رو فراموش می کنه. سیستم نفتی اونقدر عجیبه که ترجیح می ده آدم های "برای اولین بار در ایران" جلوی چشمش نباشن.
یه چیز دیگه ام یادم افتاد الان که اضافه کنم، و نمی دونم باید بگم از تلخی این متن کم می کنه یا برعکس، تلخ تر می شه همه چیز. ولی لخونید خالی از لطف نیست.
بخشی از یک سیستم حفاری بر روی یکی از مهم ترین سکو های ایران رو من بازطراحی و راه اندازی کردم. و در جریان اون پروژه فناوری اون بخش از اون سیستم بومی شد کاملا. مستندات رو هم تهیه کردم و تمام و کمال در اختیار آقایان گذاشتم که اگر روزی خواستن یکی دیگه از روی این سیستم بسازن بتونن. چند ماه بعد یه پروژه تعریف شد. فکر می کنین عنوانش چی بود؟ بومی سازی فناوری همون بخش از همون سیستم!!!!!!!!!!!! خنده دار تر اینکه برای سر در آوردن از ماجرا رفتم و خودم توی مناقصه ی بومی سازی سیستمی که خودم قبلا بومیش کرده بودم شرکت کردم. و به عنوان رزومه هم بومی سازی همون سیستم رو ارائه دادم که توی پروژه قرار بود بومی بشه!!!! و حدس بزنین خنده دار تر از اون چی؟؟؟؟ من مناقصه رو باختم!!!!!!
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 #سیاوش_عقدایی #رادیو #رادیو_جوان #هنرمند #مهندس #نفت

...
کاوشگر سه ساله شد.
سه سال در کنارتون بودیم تقریبا هر روز. و کنارمون بودید تقریبا هر روز. و اونقدر بهمون لطف کردید که این برنامه شد یکی از بهترین برنامه های رادیویی. اونقدر بهمون انرژی دادین که تو سخت ترین شرایط هم خستگی برامون بی معنی بود.
همه چیزو به شما مدیونیم. همه چیزو. امیدوارم استحقاق تمام پشتیبانی های شما رو داشته باشیم.
#کاوشگر #کاوشگر_جوان #تولد #سیاوش_عقدایی #رادیو #رادیو_جوان #سه _سالگی

...
امروز از کاوشگر درباره سقوط هواپیمای متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان بشنوید و اگر دانسته ای در این رابطه دارید با ما به اشتراک بگذارید.
تسلیت می گم به بازماندگلن، و به تمام مردم ایران.

...
امروز کاوشگر را با موضوع "اوضاع و احوال اتباع افغان در ایران" بشنوید. و اگر دانسته یا نظری درباره ی دشواری های پیش روی این اتباع در ایران دارید از طریق همین صفحه با من به اشتراک بگذارید.
#سیاوش_عقدایی #رادیو #کاوشگر #افغان #رادیوجوان #مجری #هنرمند #صداپیشه #کاوشگر_جوان

...
امروز از کاوشگر راجع به ارسال خودروی تسلا روستر متعلق به ایلان ماسک، بنیانگذار شرکت هایی چون تسلا موتورز و اسپیس ایکس، به مریخ بشنوید.
فالکون هوی، که مسئولیت حمل تسلا روستر رو بر عهده داره، می تونه نزدیک بیست و هفت تن بار رو تا مدار زمین و سیزده تن بار رو تا مریخ حمل کنه. موفقیت این پروژه گامی اساسی و رو به جلو برای شرکت اسپیس ایکس به حساب میاد و بدون شک باعث می شه این شرکت از دیگر رقباش با اختلا جلو بیوفته. هرچند از لحاظ توانایی حمل بار، هنوز رکورد در اختیار موشک اطلس پنج، ساخت کشور روسیست.
اگر شما به جای ایلان ماسک بودین، کدام وسیله ی شخصیتونو به فضا می فرستادین؟

...
ما در بازگشت از کرمان.
در بازگشت از دومین سفر.
ما این شهر رو با کوله باری از خاطرات خوب ترک می کنیم. بسیار مهربان هستند کرمانی ها. بسیار قدرشناس هستند. و بسیار دست و دلباز. تا همین جا، و تا پای پرواز توجهشون شامل حال ما بود.
بهترین ها رو آرزو می کنم برای دوستانی که افتخار آشناییشون رو پیدا کردم. خوشحالم که فرصتی در اختیارم بود تا کنار شما، نگاهی نو به شغلم بیاندازم و یاد بگیرم.
پ.ن: به کرمان سفرکنید. و از زیبایی هاش، از مهربانی مردمش، و از حس و حال دوست داشتنی این شهر لذت ببرید.

Most Popular Instagram Hashtags