[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

shoric shoric

1101 posts   595 followers   505 followings

Miraç Rüzgar  I love animals, good food and any place that I've never seen before. Here are some of the things I did, liked and saw worthwhile or fun to share.

http://twitter.com/shoric

Bu geçen haftaki veda yemeğimizden bir fotoğraf. Şimdi gidiyoruz. Son birkaç senedir çevremizdeki hemen hemen herkesin ağzında olan "yurtdışına kaçalım abiiee" sözünü gerçekleştirmek üzere. Doğanın değerini bilen, özgür, yardımsever, medeni ve güleryüzlü diyarlar bulma amacıyla çıkılan yolda yüreğe tanımlanamaz bir şey oturuyor. Aile ve aile olan arkadaşlar. Uzaklar artık az uzak biliyorum. Herkesle her gün iletişim kurmak ve herkese her gün dokunamamak arasında fark olduğunu da biliyorum. Bu muazzam ve özel son 2 hafta için emeği geçen ve geçmeyen, katılan ve katılamayan herkese çok teşekkür ederim. Siz benim canımsınız.

Hayatımıza balkonumuzun altında mivmivleyen tek gözleri kör kardeşlerden biri olarak girdi. Kendisinin sağ gözü, kardeşinin sol gözü küçüklükten kör olmuştu. Boyutları algılama sıkıntıları olduğundan, balkona çıkmaları zaman aldı. Çıkınca ara ara eve girmeye, kendini sevdirmeye başladı. Kardeşi daha uzunca bir süre atlamayı beceremedi bizim balkona. Bir gün bizimki oldukça kötü bir göğüs yarasıyla arka patisini basamayarak geldi kendini sevdirmeye. Muhtemelen kentsel dönüşüm yıkımlarından nasibini almıştı. Uzun bir tedavi süreci geçirdi, ölümden döndü dediler. Arka patisinde bir parmak hala havada duruyor. Ardından ara ara bahçeye bırakıp eve almaya başladık ama bu sefer de çene aknesi, kulak uyuzu ve ayak iltihabı oldu. Ömrünün yarısı yakalıkla geçti. Kambur da kaldı biraz bu yüzden. Sonra kalan gözü alındı, kısırlaştırıldı, şimdi de dudağı seğiriyor biraz ama o eskisinden de keyifli ve yaşayamadığı çocukluğunu yaşıyor. Emre ona "Olcay" diyor. Diğer adları Pamuk, Suphi, Zıbın, Zübük ve hatırlayamadığım diğer isimler. Ben de "Yasık" diyordum ara ara. Şimdi geçici evinde. Yakın zamanda kalıcı evine geçecek. Umarım yakın çevremizde kalmaya devam edersin ki haberlerini hep alırız tatlı çocik. Sen çok sevgi dolu, yaramaz ama keyfi hep yerinde olan, kendini sevdirmeye yer arayan (hatta sevilmezse seri pati darbelerine maruz bırakan) sokak ruhlu ama evcil bir kedişsin. Emre'yle aran daha iyiydi biliyorum ama bil ki ben de seni gerçekten çok seviyorum.

Evliliğimizin 1. yıldönümünde ilk evimizden taşındık. Tüm kusurlarını çevresindeki ağaçlarla ve karşı bahçedeki tavşanlarla örttüğümüz ve en çok dolunay vaktini sevdiğimiz evimizden. Dolu dolu bir sene oldu ama, hakkını verdik o evin. Başbaşa romantik bir plan yapamadık ama tüm sene o evi dolduran güzel insanlardan seçkilerle kutladık. Bu çok daha keyifle hatırlanacak bir zamana denk geldi üstelik. Taşınmak zor, uzağa taşınmak daha zor. Bir instagram caption'ında anlatamayacağım hisler içindeyim. Ama tabi değişmeyen bir his var o da seni çok sevdiğim kocacığım. Başka bir yerde, yeniden yeni hayata.

One of those places where you feel nature is always the superior one #nordkette #alpine #innsbruck #tirol #austria #österreich #blackbird #mountains #fuji #fujifilm #fujifilmtr #fujifilm_xseries #xt1

Selam sana adını hatırlayamadığım ve bulamadığım ama pek meşhur taş kilise duvarı #salzburg #austria #österreich #tb #fuji #fujifilm #fujifilmtr #fujifilm_xseries #xt1

Most Popular Instagram Hashtags