shirinsportclub shirinsportclub

73 posts   1153 followers   2351 followings

باشگاه شیرین مهر (گیشا خ ۳۹)  باشگاه تخصصی ورزشی شیرین مهر(ویژه بانوان) 🇮🇷🎖🏆🏅💪 🇮🇷دارای مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان ۸ صبح تا ۸ شب پنجشنبه ها تا ۵ گیشا.سی و نهم.پلاک۷

https://t.me/joinchat/AAAAAEFzFflEOXwZu6IP6A

👇👇👇ائروبیک و سلامتی👇👇👇
ایروبیک در سلامت معجزه می‌کند، فقط کافی است حرکت کنید تا فواید آن را دریافت کنید،این نوع ورزش مزایای بسیاری دارد که چند نمونه از آن را بررسی میکنیم: .
💖▪ اکسیژن‌گیری بیشتر👇
وقتی شما حرکات موزون و ریتمیک ایروبیک را انجام می‌دهید، سرعت نفس کشیدن شما افزایش یافته و عمق هر نفس(دم) افزایش می‌یابد، و نتیجه آن گرفتن اکسیژن بیشتر و بیشتر از هواست.. .
💖 ▪ قلب قوی‌تر👇
قلب شما برای اینکه میزان بیشتری از اکسیژن و انرژی را به سوی عضلات‌تان بفرستد، سریع‌تر می‌تپد و در هر تپش مقدار زیادی از اکسیژن را به سوی عضلات در حال حرکت شما پمپ می‌کند..
. 💖 ▪ ایجاد رگ‌های بیشتر برای رساندن مقدار بیشتری از اکسیژن به عضلات شما،👇 مویرگ‌های عضلات بزرگ‌تر(گشادتر) می‌شوند تا محصولات‌ زاید حاصل از سوخت و ساز مانند اسیدلاکتیک و دی‌اکسید‌کربن را از محل دور کنند. اگر شما مدتی به ورزش‌های خود ادامه دهید، مویرگ‌های بیشتری در عضلات شما شکل می‌گیرند. .
. 💖▪پیشگیری از افزایش درجه حرارت بدن 👇
درجه حرارت بدن شما، هنگامی که عضلات خود را مدام حرکت می‌دهید،‌افزایش می‌یابد و برای جلوگیری از افزایش دمای بدن، بدن شما گرما و انرژی حاصل را به روش‌های مختلف، مثلا بازدم به هوا پس می‌دهد، همچنین با عرق کردن شما، حرارت آب و مواد معدنی را دفع می‌کنید.. .
💖 ▪ آرامبخشی بدون مسکن 👇
انجام حرکات ورزشی ایروبیک به صورت منظم باعث آزاد شدن آندرفین در بدن شده که یک مسکن (ضددرد) طبیعی است.

باشگاه تخصصی ورزشی شیرین مهر👊
.
☎۸۶ ۰۱ ۵۹ ۶۳
☎۸۸ ۲۶ ۴۸ ۷۱
@shirinsportclub

#shirinsportclub #shirin #pilates #gym #sport #spinning #TRX #yoga #aerobics #zumba #gisha
#باشگاه_ورزشی_شیرین_مهر #تناسب_اندام #اضافه_وزن #اسپینینگ #پیلاتس #یوگا #تی_آر_ایکس #ایروبیک #زومبا #گیشا #ورزش #ورزشی #سلامتی #کوی_نصر #شیرین_مهر

.
ورزش پر هیجان اسپینینگ را
فقط در
باشگاه تخصصی ورزشی شیرین مهر تجربه کنید😄👊
.
☎۸۶ ۰۱ ۵۹ ۶۳
☎۸۸ ۲۶ ۴۸ ۷۱
@shirinsportclub
.
#اسپینینگ #دوچرخه #باشگاه_ورزشی_شیرین_مهر #باشگاه_ورزشی #باشگاه #ورزش #ورزشی #دوچرخه_سواری #لاغری #چربی_سوزی _سوزی

.
📝نكاتي برای تقویت #زانو با #يوگا
اگر می خواهید زانوانی قوی و محکم داشته باشید ، توصیه می کنیم این حركات يوگا را انجام دهید.
🔴 ▫️۱.محكم كردن زانو:

بنشینینید و پاها را مقابل خود دراز كنید (دانداسانا),زانوی خود را هر چه محكم تر راست كنید ,آن را به زمین فشار دهید و هم زمان پا را از مچ به سمت خود بكشید .

زانو را تا پنج شماره راست نگه دارید,سپس آن را كاملا شل كنید (سه بار در روز هر بار 10مرتبه)(پاوان موكت اسانا پا)
🔴 ▪️۲. محكم كردن زانو در حالت ایستاده یا نشسته:

باید این تمرین را در فعالیت های روزمره خود بگنجانید .

برای مثال هنگامی كه برای مدت طولانی نشسته اید به دفعات زانوی خود را راست كنید .
🔴▫️۳.محكم كردن زانو با حمایت پاشنه:

بنشینید و پاهای خود را دراز كنید. (دانداسانا)جسمی (مانند حوله ای? تا شده یا یك تكه چوب به ارتفاع پنج سانتی متر )را زیر پاشنه خود قرار دهید ,عضلات ران را سفت كنید و انگشتان را از مچ پا به سمت خود بكشید .
@shirinsportclub
تا ده بشمارید ,سپس عضلات را شل كنید و این تمرین را حداقل دو بار در روز و هر بار ده مرتبه انجام دهید (پاوان موكت ) .
🔴◾️۴. بالا بردن پا در وضعیت كشیده :
بنشینید و پاها را راست كنید .

درحالیكه زانو را در وضعیت كشیده قفل كرده اید ,پای آسیب دیده را بالا ببرید ,سپس تا نزدیكی زمین پایین بیاورید .

این تمرین را به صورت متوالی و سریع ده بار انجام دهید و سعی كنید به سی برسانید.(پراساريتا پاد اسانا)
@shirinsportclub
🔴▫️۵. چرخش مفصل ران:

بنشینید و مفصل های پاهای خود را راست كنید.

در حالی كه زانو را در همان وضعیت كشیده قفل كرده اید پا را بالا ببرید و دایره هایی را با پای خود در فضا رسم كنید و آن را به سری های ده تایی برسانید این تمرین را با افزودن وزنه به مچ پا انجام دهید(پاوان موكت) .
🔴◾️۶.بالا بردن پا در وضعیت نشسته :

بنشینید و پاها را راست كنید .در حالی كه زانو را در وضعیت كشیده قفل كرده اید پا را بالا ببرید به صورت عرضی آن را به یك سو ببرید و به آرامی به سمت مركز برگردانید و آن گاه به نرمی پایین بیاورید.

این حركت را با هر پا 5 بار تكرار كنید و به تدریج به سه سری ده تایی برسانید,سپس این تمرین را با افزودن وزنه به مچ پا ادامه دهید. .
🔴▫️۷. دور كردن مفصل ران :

به پهلو بخوابید ,به نحوی كه پای آسیب دیده بالا قرار گیرد .زانو را راست نگه دارید و پا را از زانو بالا ببرید,تا سه بشمارید و سپس به آرامی پایین بیاورید.

با 5 بار شروع كنید ,به تدریج تعداد تمرین را به سه سری ده تایی برسانید.(شالاباسنا)

ورزش زومبا چیست؟
یکی از سبـکهای تنـاسب اندام به همـراه شـادی و نشاط حاصـله از آن ورزش زیبا و ریتمیک زومـبا ( سـومبا ) می باشد . ورزش زومبا ( سومبا ) برگرفته از انواع حرکتــهای مــوزون کشور آفریقا و آمریکای لاتین می باشد. از تلفیق چهـار سبک ریتم های میرنگه، رگی تون،سالسا، کالیبسو و کومبیا حرکت موزون و ورزش جدید زومبا ( سومبا ) پدید می آید.
. باشگاه تخصصی ورزشی شیرین مهر👊
.
☎۸۶ ۰۱ ۵۹ ۶۳
☎۸۸ ۲۶ ۴۸ ۷۱
@shirinsportclub

#shirinsportclub #shirin #pilates #gym #sport #spinning #TRX #yoga #aerobics #zumba #gisha
#باشگاه_ورزشی_شیرین_مهر #تناسب_اندام #اضافه_وزن #اسپینینگ #پیلاتس #یوگا #تی_آر_ایکس #ایروبیک #زومبا #تای_چی #گیشا #ورزش #ورزشی #سلامتی #کوی_نصر #شیرین_مهر

.
قسمت دوم ⬇
اینگار:
اگر شخصیت شما به گونه ای است که به جزئیات توجه بیشتری دارید و کارهای خود را آهسته و با طمئنینه انجام می دهید ، اینگار روش مناسبی از یوگا برای شما خواهد بود .

این روش را بی . کی . اس اینگار تعلیم داده و کل تمرینات آن بر اساس نظم و هماهنگی در حرکات و یادگیری قرار گرفتن موقعیت درست بدن در هر ژست است . اغلب ژست ها توسط افراد حرفه ای مانند کسانی که دارای کمربند هستند نظارت می شوند و برخلاف انجام حرکاتی که در اشتانگا داشتیم و از یک ژست به ژست بعدی می رفتیم ، در دوره های طولانی مدت برگزار می شوند .

@shirinsportclub
کریپالو :
قطعاً گاهی احساس می کنید دوست دارید در طول زندگیتان فقط بخوابید و همه چیز گرفته به نظر می آید . اگر نیاز به یک تلنگر دارید تا به احساس اعجاب انگیز" من زنده هستم و آن را دوست دارم " ، بازگردید ، کریپالو می تواند کمک خوبی باشد . این کلاسها شامل ژست ها ، حرکات تنفسی ، مدیتیشن و تکنیک های ریلکسیشن هستند که در تمام آنها چشم شما را به سوی زندگی باز می کنند و می توانند به شما کمک کنند تا در هر مرحله از زندگی پیشرفت و ترقی کنید . این کلاسها می توانند فعالیتهای آرام یا سخت داشته باشند بنابراین بهتر است از خود سالن بپرسید .

@shirinsportclub

کوندالینی :
اگر مصرف کننده مواد مخدری هستید که می خواهید خودتان ترک کنید ، کوندالینی می تواند پاسخی به ندای قلب شما برای رسیدن به هدفتان باشد . کوندالینی در زبان سانسکریت به معنی "جمع شده" است و این تمرین کلاً برای آزاد کردن انرژی به عنوان روشی برای شروع ایجاد تغییر است . در کلاسهای آن سرود خوانی ، آواز ، مدیتیشن در کنار فعالیت و ژست هایی همراه با حرکت انجام می گیرد .😏😊
.
#باشگاه تخصصی #ورزشی شیرین مهر👊
.
☎۸۶ ۰۱ ۵۹ ۶۳
☎۸۸ ۲۶ ۴۸ ۷۱
@shirinsportclub

#shirinsportclub #shirin #pilates #gym #sport #spinning #TRX #yoga #aerobics #zumba #gisha
#باشگاه_ورزشی_شیرین_مهر #تناسب_اندام #اضافه_وزن #اسپینینگ #پیلاتس #یوگا #تی_آر_ایکس #ایروبیک #زومبا #تای_چی #گیشا #ورزش #ورزشی #سلامتی #کوی_نصر #شیرین_مهر

.
قسمت اول⬇
چه نوع #یوگا یی برای شما مناسب است ؟
می خواهیم درباره ی یوگا به عنوان روشی برای تغییر نگرش ، اندام و زندگی شما صحبت کنیم و اگرفقط بیش از یک زنگ تفریح کوتاه یوگا ، وقت بگذارید دلتان می خواهد کلاس تمام وقت آن را نیز تجربه کنید .

با وجود تنوع زیاد گزینه هایی که می توانید انتخاب کنید ، یوگینی چطور است ؟ در اینجا لیستی از رایج ترین روش های آن را تهیه کرده ایم .

انوسارا :
اگر فکر می کنید که یک کلاس یوگای خوب و کامل کلاسی است که شامل فلسفه و ژست باشد ، انوسارا مورد مناسبی برای شما است .

انوسارا ، به معنی " لبریز از موهبت" را فردی به نام جان فرند در سال ۱۹۹۷ کشف کرد و تمرینات آن بر اساس فعالیتهای قلبی است بدین معنی که در حین یادگیری عقایدی که بر خوبی و الطاف موجود درانسانها ، تأکید دارند می توانید فعالیت هایی داشته باشید که باعث باز شدن قلب و عروق بشوند .

@shirinsportclub

اشتانگا :
اگر به دنبال روشی برای تقویت عروق خود هستید ، سالمترین و کاملترین تمرین برای شما اشتانگا است . این تمرین باستانی را کی .پتهابی جویس برای نسل امروز باب کرد و طرفداران لاغر و خوش اندامی مانند گوینت پلتو و مدنا آن را گسترش دادند . "سبک مایسور" یک روش سنتی تمرین اشتانگا است . به محض اینکه اصول آن را یاد گرفتید ، کلاس دیگر بر عهده ی خود شماست تا بتوانید به طور مستقل خودتان کار کنید .

@shirinsportclub
بیکرم :
اگر به تمرینات روتین ، تمرکز شدید و عرق کردن زیاد علاقه مندید باید از روش بیکرم استفاده کنید . چاودهاری بیکرم ، این سبک از یوگا را پس از صدمه ای که در وزنه برداری به زانویش وارد شد ، طراحی کرد . پزشکان گفتند که او هرگز نمی تواند راه برود . او تعلیمات خودش را گسترش داد تا جایی که بیش از ۵۰۰۰ مربی را در ایالات متحده تربیت کرد و به آنها مدرک داد . شما دقیقاً می دانید که در کلاسهای بیکرم چه حرکاتی انجام می شوند . هر کلاس ژست های مشترک با روشهایی عین هم را دنبال می کند و اتاق با بخار ۱۰۵ درجه گرم شده است .

هاتا :
اگر کلاسی به نام یوگا ی هاتا دیدید مطمئن باشید که شرکت کنندگان این سالن به وسعت یک شبکه هستند . مثل باشگاهی که کلاسهای بدنسازی را تبلیغ می کند . هاتا به معنی تمرینهای بدنی یوگا است برخلاف جنبه ی روحی و روانی و فلسفی یوگا . مطمئن باشید که این کلاسها آهسته و گام به گام پیش رفته و نسبتاً آرام ند . ضمناً هماهنگی و اتحاد درستی بر آن حاکم است . اگر در یوگا مبتدی هستید این روش می تواند شروع خوبی برای شما باشد .

#باشگاه تخصصی #ورزشی شیرین مهر😊
☎۸۸۲۶۴۸۷۱
☎۸۶۰۱۵۹۶۳

.
ساعات کاری باشگاه:
روزهای هفته ۸ صبح تا ۸ شب...پنجشنبه ها تا ۵ عصر
به زودی برنامه و ساعات کلاسها در سال جدید رو براتون میگذاریم دوستان😊😉💟
باشگاه تخصصی ورزشی شیرین مهر👊
.
☎۸۸ ۲۶ ۴۸ ۷۱
☎۸۶ ۰۱ ۵۹ ۶۳
@shirinsportclub

#shirinsportclub #shirin #pilates #gym #sport #spinning #TRX #yoga #aerobics #zumba #gisha
#باشگاه_ورزشی_شیرین_مهر #تناسب_اندام #اضافه_وزن #اسپینینگ #پیلاتس #یوگا #تی_آر_ایکس #ایروبیک #زومبا #تای_چی #گیشا #ورزش #ورزشی #سلامتی #کوی_نصر #شیرین_مهر

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags