[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

shayeaat shayeaat

1,548 posts   31,510 followers   0 followings

شایعات  بررسی و تحلیل موارد شایع و منتشر شده در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی

🔴 شایعه/ تصویر یکی از حسابهای نجومی آیت الله مکارم شیرازی❗️ ✅ دفتر ایشان با تکذیب این شایعه اعلام کرد براى روشن شدن کذب بودن آن كافيست از همان شعبه بانك ملى سؤال شود!
goo.gl/cG4GAJ 🌐 @Shayeaat

🔴 شایعه/ تصویب فیلترینگ شبکه تلگرام در شورایعالی فضای مجازی❗️ ✅ مرکز ملی فضای مجازی با تکذیب این موضوع اعلام کرد این شورا چنین مصوبه ای نداشته است!
goo.gl/LCTmrk 🌐 @Shayeaat

📰💻📱📡 ﷽ ⛔️ متن شایعه ⛔️ " حقیقت واقعه ی طبس.... باند واقع در صحرای طبس برای چندین سال مورد بهره برداری ارتش آمریکا قرار داشت که از طریق آن کمکهای لجستیکی خود را به مجاهدین افغان می رساند که در حال نبرد با ارتش شوروی بودند. روس ها بارها و بارها به شاه اعتراض کردند که چرا باند صحرای طبس را در اختیار آمریکایی ها قرار داده است و حتا چندین بار نیز تلاش کردند که هواپیماهای میگ ۲۵ خود را برای نابودی تدارکات ارتش آمریکا به سوی این پایگاه بفرستند اما .... " ⛔️ متن کامل شایعه در لینک زیر :
goo.gl/pNx8aL 🔴 در پاسخ به شایعه
"حقیقت واقعه طبس در بمباران توسط شوروی!!" :

1️⃣ شایعه فاقد استناد است و به سادگی رد می شود! علاوه بر گزارش شاهدان عینی از محل حادثه، مسئولین محلی نیز بر وقوع و تاثیر طوفان شن تاکید کرده اند.
goo.gl/V7v5zz
goo.gl/re2Jiu
2️⃣ در روز پس از حادثه نیز طوفان شن شدیدی در همان محل وزیده است!
goo.gl/t5Bah9
3️⃣ رئیس جمهور وقت آمریکا، لغو عملیات را بدون درگیری و صرفا یک تصادف خواند و مقامات ارشدی مانند فرمانده عملیات نیز، طوفان شن را عامل اصلی شکست عملیات "پنجه عقاب" دانستند!
goo.gl/aZNpTo
goo.gl/5RUsni
4️⃣ افسر ارشد پزشکی عملیات در خاطره ای به صراحت طوفان شن را دلیل شکست گروهش می داند!
goo.gl/92oMM6
5️⃣ در فکت شیت بخش پشتیبانی تاریخی نیروی هوایی آمریکا نیز طوفان گرد و خاک غیر منتظره دلیل حادثه بیان شده است! صفحه ۲۲ بخش عملیات های آب و هوایی دکترین نیروی هوایی آمریکا نیز طوفان شن، تنها دلیل شکست عملیات و بعنوان یکی از درسهای این بخش شناخته شده است!
goo.gl/NgBr8t
yon.ir/Tabas8
6️⃣ با فرض پذیرش نقش شوروی، این ماجرا بهترین فرصت تبلیغاتی برای آمریکاییها بود تا خصومت شوروی و مظلومیت خود را تبلیغ کنند و روسها قدرت و دست بالای نظامی خود را در زمان جنگ سرد، به رخ بکشند! اما هیچ کدام اتفاق نیافتاد!
7️⃣ با فرض قبل، چرا جنگنده های پیشرفته روسی فقط موفق به انهدام یک هواپیما و یک هلی کوپتر از مجموع ۶ هواپیما و ۶ هلی کوپتر شدند؟! آنهم بدون وجود سامانه مناسب دفاع هوایی نزد آمریکائیها؟! 8️⃣ با توجه به اقرارهای مکرر خود بنی صدر از همان زمان تا کنون، هیچ شکی در گلوله باران محل حادثه به دستور او نیست و ادعای حمله مجدد شوروی تکذیب می شود!
goo.gl/xB1B5E 🌷حق جو و حق طلب باشیم🌷 💻 در سایت ما :
SHAYEAAT.ir/post/574 🌐 صفحه رسمی سایت شایعات دراینستاگرام:
@shayeaat 📰💻📱📡

📰💻📱📡 ﷽ ⛔️ متن شایعه ⛔️ " جشنواره ویژه سامسونگ
با عضویت در جشنواره سامسونگ کاملا رایگان و بدون قرعه کشی برنده یک دستگاه موبایل Galaxy S7 شوید!
برای عضویت از طریق لینک زیر اقدام کنید
Telegram·me/[...]Bot?start " 🔴 در پاسخ به شایعه "جشنواره رایگان و بدون قرعه کشی ربات های تلگرام !!" :
1️⃣ رویدادی که همه شرکت کنندگان آن، بدون فعالیت خاصی، بهترین محصولات یک شرکت را رایگان دریافت کنند، وجود ندارد و این ربات های سودجو هم ارتباطی با شرکتهای مورد ادعایشان ندارند!
2️⃣ در این روش مجرمانه، مخاطب با وعده ای فریبنده، ترغیب به ورود به ربات شده و اطلاعات مختلف را به بهانه ثبت نام ارسال می کند! این کار که جلوه ای طبیعی به جشنواره کاذب می دهد، زمینه سوء استفاده های زیادی را ایجاد می کند!
goo.gl/LBMRAF
3️⃣ پیام های تبلیغاتی، بصورت روزانه یا پس از ارسال هر پیام برای اعضای روبات ارسال می شود که با بازدید هر کاربر، مرکز تبلیغاتی پول بیشتری به سازنده روبات می پردازد!
goo.gl/7BSTzS
goo.gl/JmT1Xg
4️⃣ این روبات ها در حالی شرط دادن جایزه به اعضا را ارسال بنر تبلیغ، برای تعدادی از دوستانتان قرار داده اند که اساسا روبات ها به چنین اطلاعات و آماری دسترسی ندارند تا نتیجه تلاش کاربر را ببینند!
goo.gl/ShZZqx
5️⃣ شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای کلاهبرداری از افراد کم اطلاع و طمع ورز است! قبلا هم به شایعه مشابهی پاسخ داده ایم:
shayeaat.ir/post/270 🌷حق جو و حق طلب باشیم🌷 💻 در سایت ما :
SHAYEAAT.ir/post/803 🌐 صفحه رسمی سایت شایعات دراینستاگرام:
@shayeaat 📰💻📱📡

🔴 شایعه/ عدم صدور مجوز فرود اضطراری برای هواپیمای سانحه دیده ترکیه‌ توسط ایران❗️ ✅ خلبان درخواست فرود اضطراری نداشته و همکاری لازم در قبال درخواست های وی صورت گرفته است!
goo.gl/uwUsjb 🌐 @Shayeaat

🔴 شایعه/ احضار، بازجویی و گرفتن شناسنامه دختربچه‌های حاضر در جشن برج میلاد❗️ ✅ احضار، بازجویی و گرفتن شناسنامه دختربچه‌های حاضر در جشن برج میلاد انجام نشده و صحت ندارد!
goo.gl/keeDkz 🌐 @Shayeaat

📰💻📱📡 ﷽ ⛔️متن شایعه⛔️ "اعلامیه رسمی صیغه توسط آستان قدس رضوی با نرخ و شرایط
بسم ا لله ا لر حمن ا لرحیم
النکا ح السنتی. (رسول اکرم ص)
آستان قدس رضوی جهت ارتقای فضای معنوی جامعهٔ و ایجاد شرایط مناسب روحی‌ و آرامش خیال برای برادران زائری( خصوصا برادراني كه از كشورهاي اسلامي ديگر آمده اند) که در مدت زیارت حرم مطهر امام هشتم از همسر خود دور می‌باشند اقدام به برگذاری مرکز صیغه های کوتاه مدت در جوار حرم رضوی نموده است. در این راستا از کلیهٔ خواهران باکره که سن آنها بین ۱۲ تا ۳۵ سال است دعوت به همکاری مینماید . هر یک از خواهران بر اساس قرارداد ۲ ساله‌ای که با آستان قدس رضوی منعقد مینمایند موظفند که ماهانه حد اقل ۲۵ روز به صیغه برادران زوار در آیند. مدت قرار داد جزو سابقه اشتغال متقاضی محسوب میگردد مدت هرصیغه از ۵ ساعت تا ۱۰ روز متغیر میباشد . مبلغ پرداختی بابت هر صیغه بدین شرح است: صیغه های ۵ ساعته: مبلغ پنجاه هزار تومان صیغه های ۱ روزه هفتاد و پنج هزار تومان؛ ٢ روزه صد هزار تومان؛ ٣ روزه يكصد و پنجاه هزار تومان و از ۴ روز تا ۱۰ روز سيصد هزار تومان خوهران باکره که برای اولین بار صیغه میشوند مبلغ ۱۰۰۰۰۰ تومان اضافه بابت برداشته شدن پردهٔ بکارت دریافت خواهند نمود. بعد از انقضای قرارداد ۲ ساله در صورتی که سن خوهران به حد نصاب ۳۵ سال نرسیده باشد در صورت تمایل میتوانند در لیست انتظار صیغه های دایم قرار بگیرند. خواهران موظفند ۵ در صد از مبلغ دریافتی هر صیغه را به ضریح مطهر واریز نمایند. از کلیه خواهران علاقه مند در خواست میشود ۲ قطعه عکس... 🔴 در پاسخ به شایعه
"مرکز صیغه آستان قدس !!" :
1️⃣ این مطلب ناصحیح ابتدا در سال ۸۹ از طریق ایمیل و برخی وبلاگها منتشر شد که متاسفانه در بازه های زمانی مختلف تکرار می شود!
goo.gl/qDD8uk
2️⃣ ایرادات فاحش در محتوا، نگارش و املای متن نشان از غیر رسمی بودن آن دارد!
3️⃣ برای آرامش در زیارت، به طهارت روح و توجه به امام(ع) توصیه شده، نه مشغولیت های دنیوی!
goo.gl/M2soJE
4️⃣ در آستان قدس یا سایت آن، چنین بخشی وجود ندارد و چنین تبلیغاتی از خارج از مجموعه است!
goo.gl/wPFWiF
5️⃣ از نظر اسلام پس از ازدواج موقت هم، زن باید عده نگه دارد و ادعای جواز صیغه های پیاپی مطلقا کذب است!
goo.gl/HjgN7n 🌷حق جو و حق طلب باشیم🌷 💻 متن کامل شایعه و پاسخ کامل آن در سایت ما :
SHAYEAAT.ir/post/305 🌐 صفحه رسمی سایت شایعات در اینستاگرام:
@shayeaat
📰💻📱📡

🔴 انتقال "سل پوستی" از ماهی قرمز به انسان❗️ این بیماری از تماس ماهی یا آب آن با زخمهای روی دست به انسان منتقل می شود! در تماس با ماهی از دستکش استفاده کنیم.
yon.ir/445J
yon.ir/6918 🌐 @Shayeaat

🔴 شایعه/ هدایای شرم آور مدیرکل آ.پ کهگیلویه و بویر احمد به مدرسه ای در منطقه محروم❗️ ✅ وی چنین هدایایی ارسال نکرده و برنامه ای هم برای چنین سفری نداشته است!
goo.gl/iuwaK2 🌐 @Shayeaat

🔴 شایعه/ جراحت بدن یک کشاورز در ورزنه اصفهان که هدف نظامیان قرار گرفت❗️ ✅ این عکس ارتباطی با ایران ندارد وقبلا بعنوان آثار شلیک "شاتگان" در ژورنالهای آمریکایی منتشر شده!
goo.gl/xXmvKA 🌐 @Shayeaat

🔺تکمیلی: 🔴 پشت پرده تخریب ساختمان نیمه کاره در ارومیه 🎥 ببینید/ توضیحات مسئولین و فرزند خانواده/ این خانواده زمان تخریب در محل نبوده و تصاویر مربوط به پس از تخریب است! 🌐 @Shayeaat

🔴 حقیقت تصاویر منتشر شده از تخریب ساختمان نیمه کاره در منطقه ایثار ارومیه چه بود؟ 🎥 ببینید/ توضیحات شهردار ارومیه درخصوص تصاویر تخریب این ساختمان غیرمجاز.
ادامه این کلیپ را در کانال تلگرامی سایت شایعات مشاهده فرمایید.
@Shayeaat

Most Popular Instagram Hashtags