sharifimoghadam sharifimoghadam

720 posts   285952 followers   6 followings

elmira sharifi moghadam.irinn  لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم. در هیچ شبکه اجتماعی دیگری صفحه ندارم.دایرکت نفرستید. #ماباهمیم#بخند

🔴🔴🔴
این بیماری از راه تماس با خون و ترشحات دام آلوده یا کنه آلوده چسبیده به دام به انسان منتقل میشود.کریمه کنگو بیست سال است در ایران وجود دارد و هرسال میزان شیوع آن کاهش یافته.در همه جا ممکن است دیده شود. با خرید دام و گوشت از دامداری و قصابی مجاز زیر نظر سازمان دامپزشکی، احتمال ابتلا به این بیماری صفر میشود. هنگام خرید دام زنده حتما از مراکز مجاز تهیه کنید، اگر دام ذبح کردید تا ۲۴ ساعت گوشت و تا ۷۲ ساعت اعضای داخلی آن مثل جگر را در یخچال نگه دارید و بعد حتما با دستکش آنرا خرد کنید. گوشت کامل پخته شده به هیچ وجه آلوده نخواهد بود. شیر فله ای رو هم حتما بجوشانید. جگر خام یا نیمه پز و آبدار نخورید، حتما کامل پخته شود.
تکرار برنامه تیترامشب درباره تب کریمه کنگو ۱۲:۰۵ شبکه خبر

افطاری ما در اداره😊 قبول باشه طاعات ..
.
تیتر امشب ساعت ۲۲:۱۵ تب کریمه کنگو رو بررسی خواهیم کرد.تکرار برنامه: سه شنبه ساعت ۱۲:۰۵

🌹
سلام. کودک مشهدی که پنجشنبه جراحی شد ، هنوز در بیمارستان تحت نظره و وسیله ای که برای بلند شدن پا وصل کردند ، پس از ترخیص هم شش ماه باید متصل به پا بمونه که البته بسیار سخته و مراقبت زیادی میخواد.نگرانم که به علت وضعیت سخت معیشتی ، خانواده از عهده مراقبت برنیایند. همچنان پیگیری میکنم ..
ده کودک دچار سوتغذیه شدید هم در اهواز شناسایی شدند و بسته غذایی کاملی به آنها اهدا شد و یک میلیون و چهارصد و شصت هزار تومان هزینه شد.خبر دادند خانواده اسلامشهری هم که بدون مکان زندگی مانده بودند با کمک فرمانداری و کمیته امداد، ساماندهی شدند. موارد دیگر هم دردست بررسی است. التماس دعا از همگی . طاعات قبول حق.
#ماباهمیم#یاعلی
والله به خدا اینا رو برای خودنمایی نمیگذارم. پول شماست، باید باخبر باشید و از کامنتهای شما هم کلی راه جدید برای کمک پیدا میشه.

🌹
حلول ماه رمضان مبارک.
سفره هاتون پر خیر و برکت. التماس دعا از همه هموطنان عزیز .هوای همدیگر رو داشته باشیم.#ماباهمیم
شنبه شش خرداد اول ماه مبارک رمضان است.

🌹
پس از دیدن و شنیدن انبوهی از ناسزاها که درقالب آزادی بیان در پست قبل ارائه شد، تصویری ببینید از آرامش و راحتی گردشگران خارجی در میدان نقش جهان اصفهان جان.
#ایران_زیبا 😊✌
#iranissafe

😑
تصویر همسران سران عضو ناتو درحاشیه نشست ناتو در بروکسل ... آیا نکته ای جلب توجه نمیکنه؟!! .
🔴 اون آقا ، همسر آقای بتل نخست وزیر لوکزامبورگه که سال دوهزار و پانزده با هم ازدواج کردند! بتل سومین نخست وزیر همجنسگرای اتحادیه اروپاست.

🌹🌹
احسان پسر چهارساله ساکن حاشیه مشهد ، مادرزادی دچار کوتاهی پا بود که به علت فقر خانواده، امکان انجام جراحی پیدا نکرده بود. خدا خواست از وضعیت این کودک باخبر شدم و با کمک شما و دوستان خوب در موسسات خیریه مختلف که کار شناسایی رو انجام دادند، امروز جراحی انجام شد. یک میلیون و دویست هزار تومان برای بیمارستان تا این لحظه، و سه میلیون تومان هم برای خرید پروتز هزینه شد.هم اکنون در بیمارستان مشهد تحت مراقبته. آرزوی سلامتی برای همه. #ماباهمیم#یاعلی
نمیتونم از شما واریز جدید قبول کنم. هنوز از کمکهای شب عید حدود دوازده میلیون باقی مانده. فاکتور و رسید همه کارها هم موجوده.

🌠
تصور کنید با چشم خودتون دارید این آسمان رو میبینید؛ چه حسی پیدا میکنید؟
راهی به دل کهکشان راه شیری ...
مسیر گزناسرا به رودبارک.مازندران.
#عکاسی_نجومی اثری از @pendarakbari83

خردادیها دستهاشون بالا🙌
شبتون خوش #ماباهمیم 🌹

🌹🌹
به لطف خدا و کمک شما هموطنان عزیز ، و کمک دوستان بسیار خوبم، همانطور که چند روز پیش گفتم مقداری از کالاهای موردنیاز ماه رمضان امروز توزیع شد. روغن، عدس،لوبیا، رب،قند،شکر، ماکارونی، سویا و خرما به قیمت چهارمیلیون و صد و هفتاد و چهار هزار تومان، برنج به قیمت دومیلیون و چهارصدهزار تومان ،مرغ یک میلیون و هفتصد هزار تومان و صدهزار تومان هم برای بسته بندی و البته کرایه وانت هم هست.این کالاها به صد خانواده نیازمندی که کودکان بیمار و دانش آموز دارند در یکی از روستاهای رباط کریم هدیه شد. خدا به زندگی همگی برکت بده. ممنونم از اعتمادتون. چند روز دیگه یک خبر خوب دیگر هم خواهیم داشت.#یاعلی

😏
به نظرتون این آقا چقدر میفهمه که درباره ایران نظر میده؟! از حرکاتش که چیز دیگری نمایانه!!
#شاه_سعودی
#حامی_تروریسم
#alarabia#saudia#UN#salman

🌹
برنده اصلی انتخابات مردمند. همدلی، مهربانی ، آرامش و اتحاد ، سربلندی #ایران
مثل همیشه#ماباهمیم #بخند
تبریک برای این همه عشق به وطن 👏👏
.
با اجازه دوستان، با هرگونه توهین به شدت برخورد میکنم.

Most Popular Instagram Hashtags