[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

shafieidesign shafieidesign

282 posts   12236 followers   401 followings

Alireza Shafiei  💢👉🏻Industrial & Interior designer 👈🏻💢 Tel : 0098 912 145 1835

http://www.alirezashafiei.com/

وقتی به پروژه های قدیمی نگاه میکنی و حالت خوب میشه😊😊

یه شب خوب با دو دوست مهربون و دوست داشتنی

🔺عدالت محبوس در حباب‌های طراحی داخلی!
در گفت‌وگو با علیرضا شفیعی‌تبار
🗞منتشر شده در دوهفته نامه طراح امروز/ شماره23 🖋به قلم: مهرنوش سهیلی راد
.
.
🔸من به لحاظ ذاتی، خط فکری‌ام در محور سبک «های تک» است؛ اما به نظرم امروزه، مونواستایل کار کردن، کار بی‌سوادان است. هزاران طراح در بازار وجود دارد که نمی‌دانند استایل چیست و اصلاً سبک‌ها را هم نمی‌شناسند. فکر می‌کنم که هر طراحی، باید تلفیقی کار کند و یک سبک را به‌عنوان مبنا در نظر گرفته و سبک‌های دیگر را به‌صورت کلیدواژه وارد طراحی خود کند تا بتواند یک طراحی تلفیقی ایجاد کند.
.
.
🔸هرچه طراحان بی‌سواد، بیشتر کار می‌کنند من بیشتر خوشحال می‌شوم. چون مثل حبابی هستند که به‌زودی از میان می‌روند. اگر رزومه آن‌ها را کنار یکدیگر بگذارید خواهید دید که کار اول آن‌ها با کار آخرشان تفاوت چندانی ندارد. چراکه از اول کپی کرده‌اند و با همان، پیش رفته‌اند و به‌واسطه تجربه بسیار در این زمینه، کپی کاران متبحری شده‌اند. من به این دسته از افراد که سواد بصری و دانش فنی نداشته و با رابطه، کار می‌کنند، «طراحان محفلی» می‌گویم.
طراحی فقط بصری نیست؛ طراحی تمام حواس انسان به‌جز حس چشایی را در برمی‌گیرد. به همین دلیل، طراحی تنها خط کشیدن نیست. باید در طراحی یک فضا حسی را ایجاد کنیم تا کاربری که آن را تجربه کرده، وقتی به فضایی با مشخصه‌های مشابه آن رسید، یاد آن فضا بیفتد. حتی می‌تواند یک عطر یا موسیقی خاص باشد.

Most Popular Instagram Hashtags