[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

serhiy_zhadan serhiy_zhadan

146 posts   5084 followers   70 followings

Serhiy Zhadan 

https://www.facebook.com/serhiy.zhadan/

Сашко Болдирєв - людина, яка придумала Собак в космосі!
#жаданісобаки #київ

Києве, дякуємо! Сьогодні Дніпро!
#жаданісобаки #жадан #київ #10роківрокнролу

Друзі надіслали фото. 1 грудня 2013 року, рівно чотири роки тому.
Нічого не втрачено, все і далі в наших руках.

Ювілейне - 4

Цього року нам десять. Чудовий привід, аби розбігтись. Але ви, наші дорогі й шановні слухачі, далі просите нас приїздити до ваших чудових міст, грати нашу теологічну какофонію. І ми не можемо втриматись перед спокусою і відмовити собі в задоволенні знову принести вам слово сум'яття й радості, налаштуватись із вами на одну хвилю, випити з вами з однієї чаші (в метафоричному сенсі цього слова (мається на увазі слово "випити")). Тож ми рушаємо в ювілейний тур! Чекайте нас протягом ближчого часу в своїх містах, слідкуйте за рекламою, а головне - бийтесь за Неї!

Фото @juliaweber.biz

Ювілейне - 3

З ким у нас проблем не було, то це з нашими слухачами! Чемні, виховані, інтелігентні, набожні, тверезі - їх вирізняєш у будь-якому натовпі, на будь-якому танцполі. За шаленим блиском очей і ламаною ходою відразу розумієш - це наш слухач, це його ми любимо й поважаємо.

Нині ми стали лінивими й малорухливими. Вчасно приходимо на зустріч, лише якщо це зустріч у барі. На репетиції приходимо переважно для того, аби похмелитись. Але творчий імпульс у наших серцях вперто не дає нам спокою, тягнучи безберегими просторами нашої героїчної епохи.

Фото @juliaweber.biz

Ювілейне - 2

За цей час ми записали чотири альбоми й відіграли сотні концертів. Ми змінили кількох барабанщиків (лишився найбільш оплачуваний) і кількох гітаристів (лишився найбільш питущий). Мене било струмом від мікрофона, у нас під час концерту засинали музиканти. У нас були проблеми з українською міліцією, після того, як глядачі розгромили зал БК у Гуляйполі. У нас були проблеми з німецькою поліцією, яка намагалась знайти у нас наркотики (не знайшла, до речі). І з польською поліцією у нас теж були проблеми, після того, як у нас украли музичні інструменти. І білоруська міліція теж дивилась на нас недобре.

Фото @juliaweber.biz

Дорогі брати і сестри. Ось вам розклад наших концертів до кінця року. Далі буде. Приходьте - будемо гріти вас теплом своїх сердець.

#жаданісобаки #жадан #ювілейний тур #zhadan #zhadanisobaki #тур

Ювілейне - 1

Десять років тому, далекого дореволюційного 2007-го, ми з "Собаками" почали перші репетиції. Репетирували ми тоді на Благбазі, на студії у прекрасного музиканта, який грав християнський рок. Себто, питання жанрового вибору перед нами просто не стояло - ми теж почали грати християнський рок. Перші концерти відбулися вже восени. Спочатку дещо напружувало, що на сцені нас більше, аніж глядачів у залі, але поступово ми звикли - обраний нами творчий імпульс яскраво осявав нам шлях до вершин шоу-бізнесу.

Фото @juliaweber.biz

Дорогі брати і сестри, у нас для вас новина - разом із друзями з @meridian_cz готуємо у видавництві @chorni_vivtsi книгу моїх дитячих віршів. Ілюстрації робили юні харків'яни з різних шкіл та художніх студій. Книга буде благодійною - частину коштів, отриманих із її продажу, будемо передавати в Благодійний фонд Сергія Жадана на дитячі освітні заклади. Одне слово - чекайте за кілька місяців на полицях книгарень. Спасибі за цю ініціативу @litmuseum_kharkiv

А ось вам сторінка з майбутньої книги.

Кьольн
13.10.17
#Інтернат #meridiancz

Most Popular Instagram Hashtags