serhatgunesofficial serhatgunesofficial

656 posts   303,367 followers   191 followings

Serhat GÜNEŞ ️🎬🎥️️  📌 TEKİRDAĞ 🦅 BJK 1903 📌 6 NİSAN🐏 📌 HERKES KALBİNİN EKMEĞİNİ YER...

Çocukluğumun ilk yıllarıydı henüz tanıştığımızda. Yeni yetme büyüme hayalleri peşinde koştuğumuz yaz zamanlarında oyunlar oynardık, sonra oyunlarımız büyüdükçe yerini motor kullanmaya, yıldızlı gecelerde kumsalda gitar çalıp şarkı söylemeye, yağmurlu gecelerde araba bulamayıp birlikte kilometrelerce yürümeye, iş planları kurmaya, sonrasında ise iş durumlarımızı konuştuğumuz zamanlara dönüştü.. Büyüdükçe olgunlaştıkça her anımıza şahit olduğumuz dost yüreklerde aynı hisler oluşmaya başladı ve anılar sayısız arttı.. Tüm kötülüklerden korumam gereken en iyi arkadaşım oldun sen. Yazlar biter kışlar gelirdi ardı ardına sürerdi hikayelerimiz. Ayrı şehirlerde bile gelirdik, giderdik, iki şehir arası dostuluğun nasıl anlamlılaştığını, zorlukları dost sığınağı ile nasıl aşacağımızı öğrenirdik.

Sonrası uzak şehirler oldu. Kazanılmış gelecek düştü önümüze. Yanımızda olmadığında kulaklarını çınlattık. Zorlandık, aşmayı becerdik yine, dostluğa bir ilmek daha attık, sağlamlaştırdık. Sınadık, paylaştık, birbirimize varlığımızla dostluğa dostluk kattık, Ve bildik ki her daim dostluğumuz baki kalacak.. Üzüldük bazı zaman, kahkahalarımıza döndük sonra, başarılara kadeh kaldırdık, ve bugün işte senin en güzel gününe kadeh kaldırıyoruz.. En iyi arkadaşım olduğun günden bu yana, dönüp şöyle bir baktık ne de uzundu zaman, az biraz yaşlandık, olgunlaştık. Şimdi yeni bir değişim öncesi, eli kulağında heyecanlarla burada toplandık.

Yüzünde kocaman bir gülümseme ile evleniyor şimdi en iyi arkadaşım, şahidi olduğum yıldızlı gecede. Yaş kemale erdi dostum, hep hayal sanırdık küçük yüreklerimizle sevdayı, şimdi bak sevdanı buldun. Bir “Evet” cevabınız ile birleşiyor o çocukluktan getirdiğimiz değerler. Can dostum, en uzun arkadaşım ne çok yaşantı kalmış geriye ve ne çok yaşanacak var gelecekte. Koca bir hayatı dilerim tanrıdan en güzel haliyle birlikte tamamlayacaksınız. Gülümse arkadaşım, sakın solmasın yüzün. Kıymetli eşin Alice ile birlikte en kötü gününüzün böyle olsun.
Sevgili dostum Güven ve değerli eşi Alice’in mutluluğuna kadeh kaldırıyorum..

3900km yol yaptım (sımdılık) yüzlerce ınsanla karsılaştım tanıştım hepsıne selam olsun... ☺️🙏🏼 bu yol esnasında yanımda olan takıpcilerime teşekkürler olamayan arkadaşlarıma 🙋🏼‍♂️ by by ☺️
.
.
.
#yalikavak #bodrum #b #a #gümbet #palmarina #muğla #alanya #beldibi #akyarlar #karaincir #turgutreis #bites #yahşi #gümüşlük #türkbükü #ortakent #güllük #güvercinlik
#flow #likeforfollow #likeforfollow #antalya

Most Popular Instagram Hashtags