serhatbayram serhatbayram

2855 posts   23883 followers   332 followings

Serhat Bayram  • Baş Fikir Esnafı, Reklam Yazarı & Patron • • Chief Creative Director, Copywriter & Founder • @serdesin • Photography Artist • @serhatbayram

http://www.serhatbayram.net/

// Zeynep Çamcı'dan tek planda opera. - @zeynepcamci

// Yönetmen ve Zeki'ce bi' lens flare. - @neslihanyesilyurt
#Zeki #ShihTzu

// Bi' kedide 3. sınıf senaryolu konak dizisi hanım ağa oturuşu olabilir mi ya!? Asaletli ama hep diziler bozdu bu kızı.
#Canıtın #Serdesin #DudaklıKedi #VanCat

// Tebete gibi tebete. #tbt

// Yüzleşme. - @serdesin
#Mivzi #KediKöpek #CatDog #SerhatBayram

www.serhatbayram.net

// "Akşam oluyor. Dumanlı ıslak ovaya akşamın yorgun bir kuş gibi inişini severmişim meğer. Akşamın inişini yorgun kuşun inişine benzetmeyi sevmedim. Toprağı severmişim meğer. Toprağı sevdim diyebilir mi onu bir kez olsun sürmeyen? Ben sürmedim. Platonik biricik sevdam da buymuş meğer. Meğer ırmağı severmişim. İster böyle kımıldanmadan aksın kıvrıla kıvrıla tepelerin eteğinde, doruklarına şatolar kondurulmuş Avrupa tepelerinin; ister uzasın göz alabildiğine dümdüz. Bilirim aynı ırmakta yıkanılmaz bir kere bile. Bilirim ırmak yeni ışıklar getirecek sen göremeyeceksin. Bilirim ömrümüz beygirinkinden azıcık uzun karganınkinden alabildiğine kısa. Bilirim benden önce duyulmuş bu keder, benden sonra da duyulacak. Benden önce söylenmiş bunların hepsi bin kere. Benden sonra da söylenecek. Gökyüzünü severmişim meğer. Kapalı olsun açık olsun."

// Konu: Komşu.
#SerhatBayram

www.serhatbayram.net

// Şefin sipesiyali.
#chefhat

// Poğaça Baş 2017 🖤 - @zeynepcamci
#ZeynepÇamcı #SerhatBayram

www.serhatbayram.net

• Kapak Fotoğrafı • #Repost @serdesin // İlk senesinde 5 tane Kristal Elma, 2 tane YouTube, 1 tane Altın Mixx, 1 tane Felis ödülüne; gerçek ve yürekli işlerimizle layık görülmüş; güzel insanların emek verdiği çok güzel bi' dükkanız. Üzerlik çatlasın, nazar eden patlasın.
#Serdesin #EsnafReklamcılık #FikirEsnafı #KristalElma #Felis #MixxTr #YouTubeAwards

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags