[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

seraysever seraysever

965 posts   53181 followers   471 followings

Seray Sever  💫💫💫

http://www.seraysever.com/

#klavyedelikanlıları bu akşam 20:00 de @showtv de👏👏👏👏 @klavyedelikanlilari

#Repost @zodyakakademi (@get_repost)
・・・
#Repost @astromood_official (@get_repost)
・・・
16-22 EKİM HAFTASI OĞLAK ve YÜKSELEN OĞLAK’LAR: Bu hafta Salı günü Akrep burcuna ilerleyen Merkür 5 Kasım’a dek içinde bulunduğunuz ortamlarda, arkadaş çevrenizde sizi daha hareketli kılarak iletişim ve görüşme trafiğinizi arttıracak. Bu süreçte işten elde ettiğiniz geliri arttıracak görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çarşamba günü Akrep burcundaki Merkür-Jüpiter kavuşumu ise tam da bu gelirinizi arttırabilecek görüşmeyi ayağınıza getirebilir. O gün içine gireceğiniz sosyal ortamlarda da güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü Terazi burcunda oluşacak Yeniay ise iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili yeni kararları ve durumları öne çıkartacak. Ancak Uranüs’ün bu Yeniay’a karşıt durması aileyle ya da evle ilgili ani bir durumun iş hayatınıza tatsız bir biçimde yansımasına yol açabilir. Pazar günü Mars Terazi burcuna geçerek 9 Aralık’a dek sizi iş ve kariyer konularında daha girişken ve mücadeleci yapacak. Bu dönemde iş ilişkilerinizde özellikle yöneticileriniz ve üstlerinizle ilişkilerde diplomatik olmaya ekstra gayret edin. Size keyifli ve kolaylıklarla dolu bir hafta dileriz.

#astroloji #astromood #oglakburcu #haftalıkburcyorumları #merkür #akrepburcu #merkür #jüpiter #kavuşumu #yeniay #teraziburcu #mars #teraziburcu #iyihaftalar #astrology #capricorn #weeklyhoroscopes #mercury #scorpio #mercury #conjunction #jupiter #newmoon #libra #mars #enters #libra

💃💃💃💃 #red #kırmızı ❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

Arkadaslarimdan methini duyup heyecanla denemek istedigim bir marka @gulsharosewater cok tesekkur ederim😊cicilerim geldiii🌹🌹🌹🌹saf gul😇 #gül #gülümse #beauty #freshlook

Şems i Tebrizi Hazretleri #kahramanım #dua #konya 🙏🙏🙏🙏🙏 #huzur

Konya @332plus sahne oncesi halleri 💃💃💃💃 birazdan divayla sahnedeyiz❤️❤️❤️❤️ @bulentersoyonline

#Repost @muratveseker (@get_repost)
・・・
#Repost @klavyedelikanlilari (@get_repost)
・・・
Klavye Delikanlıları 3.bölüm 2.fragmanı yayında. Klavye Delikanlıları her Salı 20:00’de Show TV’de! ⌨️📿

#tbt #kardeş @sonersever minnoşlar ❤️❤️❤️❤️

KONYA💚💚💚💚💚 332 Plus Sevgili Emrah’ın organize ettiği 14 Ekim Cumartesi günü Konya Dedeman Otelde gerçekleşecek Bülent Ersoy Konser Organizasyonunu ben sunacağım ve Organizasyonun sponsorlarına plaketlerini ben takdim edeceğim.

Cumartesi günü görüşmek dileği ile beni bekle Konya.

#Repost @zodyakakademi (@get_repost)
・・・
Herkese merhaba. Şansı, fırsatları, büyüme ve genişlemeyi anlatan gezegen Jüpiter bugün yaklaşık bir sene kalacağı Akrep burcuna ilerliyor. Jüpiter hızı nedeniyle her burçta ortalama bir sene kalır ve o burcun konularında bize kolaylıklar ve fırsatlar kadar belli deneyimler ve dersler de getirir. Akrep burcu cinsellik ve ortaklı para konuları gibi derin paylaşımlar, duygusal yoğunluk, kontrol, başkası üstünde güç elde etme ve kullanma ile yakından ilgili bir burçtur. Kendisine söylenenle yetinmeyen ve gizli saklı olanı sezgileri ile kavrayabilen yanı başkalarına kolayca güvenmesine engel olur. Akrebin arketipinde ölüm, yenilenme ve bir başkasıyla derin paylaşım içine girerek dönüşmek ve dönüştürmek vardır. Haliyle bu durumların her biri pek çok krizi içinde barındırır. Jüpiter Akrep burcunda ilerlerken önümüzdeki bir yıllık süreçte miras ya da ortaklı yatırımlar yoluyla büyüme, cinsellik ve hamileliklerde artış, ikna yetisiyle başkalarını etkileme, kontrol altına alma, kıskançlık ve intikam güdüsü, başkalarının kaynaklarından, sahip olduklarından daha fazla yararlanma gündeme gelebilir. Bu süreçte deneyim alanımız başkalarıyla maddi manevi kaynaklarımızı bütünleyerek genişlemek ve derin paylaşımların getirdiği krizler ve korkularla yüzleşerek güçlenmek olacak.

#astroloji #astromood #zodyakakademi #jüpiter #akrepburcu #astrology #jupiter #enters #scorpio #zodyakakademi

#klavyedelikanlıları bu aksam 20:00 de @showtv de👏👏👏👏 kahkaha garanti 😃😃😃😃

Most Popular Instagram Hashtags