[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sencersmsk sencersmsk

92 posts   1134 followers   297 followings

Sencer Ş.  🍄 Kitap çalışmam için 👇

https://www.wattpad.com/user/Sencersmsk

Ablam hala yaşıyor 😀
#sista #selfie #nofilter

Çünkü hüzün mevsimindeyiz. Ve eskileri özledim. @seymasimsekduman .
.
.
.
.
. #piano #piyano #halilsezai #sonbahar #vocal #popmüzik #popmusic #turkishpopmusic

Bu dünyadan değilmiş gibi hissettiriyor demişti bana. Gerçekten de çalarken bu dünyada değildim... @elifbaglama 'nın isteği üzerine Agnes Obel - Chord Left .
.
.
. #agnesobel #piano #piyano #müzik #music

Yann Tiersen - Le Moulin (Part 2 - Son).
.
.
.
. #piano #piyano #yanntiersen #müzik #music #sad #sadpiano

Yann Tiersen - Le Moulin .(Part 1)
.
.
.
. #piano #piyano #yanntiersen #music #müzik #sad #sadpiano

Bu parçayı gerçek bir dostun isteği üzerine icra ediyorum. Öyle ki sadece iyi günlerimde değil, kalbim her acıdığında yanımda olan bir arkadaştan bahsediyorum. Benden Yiruma River Flows In You çalmamı istedi ve piyanoyu onun karşisında boyun eğdiriyorum. @irmakallek .
.
#piano #piyano #yiruma #riverflowsinyou #music #müzik #pianomusic

Bestelerimi ileriki zamanlarda koymayı planlıyorum demiştim ama bunu kendi kendime çalarken içimde birşeyler harekete geçti. Bir garip oldum ve hüzünlendim. Dedim ufak bir kayıttan birsey olmaz. Hâlâ bu beste üzerinde çalışıyorum. Bitmemiş olmasına rağmen paylaşmak istedim. Eğer eksik bir kısım hissederseniz mazur görün lütfen. Ayrıca sözümün dışında hareket ettiğim için özür dilerim.

#piano

Beethoven Moonlight Sonata 1st Movement. @sevdeesradincer in isteği üzerine.
Bu eserin bende yeri ayrıdır. 🌖🌙
(Sola kaydırın)
#piano #piyano #music #müzik #beethoven #moonlight #sonata

Yakın zamanda Chopin Spring waltz isteği gelmişti ve şimdi piyanonun başına oturdum. Fakat bu eserle ilgili bilinen yanlışlar var. Sadece Türk dinleyicilerinde değil neredeyse tüm dünyada yanlış bilindiğini fark ettim. Frederic Chopin'in Spring Waltz diye bir eseri yoktur arkadaşlar. Bu, Paul de Senneville' nin 1987 yılında bestelediği "Mariage d'amour" adlı aşk ve duygu yüklü eseridir. İlk icra eden de Richard Clayderman adlı piyanisttir. Frederic Chopin ise (1810-1840) Romantik Dönemin en ileride gelen bestekarlarından biridir ve bu eser bestelenmeden çok önce yaşamıştır. Bu yüzden buraya Chopin Spring Waltz değil, Paul de Senneville - Mariage d'amour yazıyorum. Yanlışları düzeltelim hıa 👊 😊☺ #piano #piyano #music

Bu da son olsun. Chopin nocturne op. 9 no 2

Most Popular Instagram Hashtags