sencersmsk sencersmsk

87 posts   1127 followers   314 followings

Sencer Ş.  🍄

https://www.wattpad.com/user/Sencersmsk

Bu parçayı gerçek bir dostun isteği üzerine icra ediyorum. Öyle ki sadece iyi günlerimde değil, kalbim her acıdığında yanımda olan bir arkadaştan bahsediyorum. Benden Yiruma River Flows In You çalmamı istedi ve piyanoyu onun karşisında boyun eğdiriyorum. @irmakallek .
.
#piano #piyano #yiruma #riverflowsinyou #music #müzik #pianomusic

Bestelerimi ileriki zamanlarda koymayı planlıyorum demiştim ama bunu kendi kendime çalarken içimde birşeyler harekete geçti. Bir garip oldum ve hüzünlendim. Dedim ufak bir kayıttan birsey olmaz. Hâlâ bu beste üzerinde çalışıyorum. Bitmemiş olmasına rağmen paylaşmak istedim. Eğer eksik bir kısım hissederseniz mazur görün lütfen. Ayrıca sözümün dışında hareket ettiğim için özür dilerim.

#piano

Beethoven Moonlight Sonata 1st Movement. @sevdeesradincer in isteği üzerine.
Bu eserin bende yeri ayrıdır. 🌖🌙
(Sola kaydırın)
#piano #piyano #music #müzik #beethoven #moonlight #sonata

Yakın zamanda Chopin Spring waltz isteği gelmişti ve şimdi piyanonun başına oturdum. Fakat bu eserle ilgili bilinen yanlışlar var. Sadece Türk dinleyicilerinde değil neredeyse tüm dünyada yanlış bilindiğini fark ettim. Frederic Chopin'in Spring Waltz diye bir eseri yoktur arkadaşlar. Bu, Paul de Senneville' nin 1987 yılında bestelediği "Mariage d'amour" adlı aşk ve duygu yüklü eseridir. İlk icra eden de Richard Clayderman adlı piyanisttir. Frederic Chopin ise (1810-1840) Romantik Dönemin en ileride gelen bestekarlarından biridir ve bu eser bestelenmeden çok önce yaşamıştır. Bu yüzden buraya Chopin Spring Waltz değil, Paul de Senneville - Mariage d'amour yazıyorum. Yanlışları düzeltelim hıa 👊 😊☺ #piano #piyano #music

Bu da son olsun. Chopin nocturne op. 9 no 2

Chopin nocturne op. 9 no: 2 (part2) #piano #piyano #music

Tekrar tekrar tekrar çalmamak için hiçbir sebebim yok! (Part1)
Chopin nocturne op. 9 no. 2
#piano #piyano #music #chopin #müzik

Eskilerde solist ve piyanist 😀 #tbt #throwbackthursday #foto #sister #brother #sisterandbrother

Normalde bestelerimi kısa zamanda paylaşmayı düşünmüyorum. Fakat bunu nedense paylaşmak istedim. Kısa, bana verdiği hissi ve en basitlerinden biri olduğu içindir belki. Çok yakın arkadaşım @irmakallek le isim konusunda konuştuk ve benimle kafa yorduğu için ona çok teşekkür ediyorum. 😊 Eserin ismini 'Dolunay Altında Üç Gece No. 1' koydum.
#piano #piyano #music #composer #mycomposition #composition #müzik #beste

Most Popular Instagram Hashtags