semihozturk semihozturk

1,114 posts   1,048,366 followers   460 followings

Semih Öztürk  📩 Management: crewmenajerlik@gmail.com Social Media Co. semihozturkofficial@gmail.com

Yılmaz kardeşler çok iyiydi bee.
#bahtiyarölmez

Hangimiz daha şık ?😩🧐
#survivorekstra

🔱

👊✨⚜️

:)

Mercedes Benz İstanbul Moda Haftası⚜️ #MBFW #MBFWİ 🔱

İyiki doğdun canım yeğenim 🎂

Devletimizin ve istiklalimizin kesinlikle bizlere ait olduğunun mührü olan Büyük Taaruz Meydan Muharebesi’nde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün başarılarından dolayı hepsine ayrı ayrı minnet duyuyorum ve hayatlarımızı borçlu olduğumuz Ata’mı özlemle yad ediyorum , zaferimizi de sevinçle kutluyorum.
#30ağustos

Welcome Winter ☃️
#uludağ

Bye bye Summer ☀️
#alaçatı

Sende ne var ne yok kardeşim? Epeydir dertleşemedik.
Hee anladım. Sen de başka şeye takılmışsın. Bi de bu “de” sorunsalı vardı. Bağlaç mı hal eki mi olan arkadaş. Valla kardeşim o kadar başkalaştık ki farklı sorunsallar var. Başkalaştık demişken sen anlatmıştın sahi bunu. Onu da mı anlamadılar ? Peh.
İtirafta bulunayım mı ? Anlatmasam da sen anlarsın ki beni...
Diline sahip çıkanları , ecdadını tanıyanları selamından , kelamından tanıyorum. Mesela bunu önemseyenleri şirketime alırım işveren olsam...
Ya da bunu yaşayışına buyur eden kişileri yakınımda tutmaya çalışıyorum hep , yanlarında olmaya gayret ediyorum. Benim yegane saygım buralardan başlıyor.
Bi şey diyeyim mi ?
Nadiren ben de hata yapabiliyorum bu anlattığım sorunsallarda. Ortalık öyle çöplüğe döndü ki elimizdeki canavarlarla.Senle bile aramız açıldı kardeşim ama olsun. Bizim sorunsallarımız sanırım sadece bizim ve de öyle kalsın. Biz zaten kaç kişi kaldık ki bu arada. Sen ben o bu şu ...
Bu arada demişken az önce agayla konuştum bu arada. Onun da pek keyfi yok. Anlatmıştım dinlemediler diyor...
Agaya kapitalizmden bahsederken okul yıllarım aklıma geldi. Biz de hep Ümit Besen şarkıları gibi kalmak istedik. Belki de çok bişi istemedik. Biliyor musun çok isteyeceksin. Soy adına çok ekletebilirsin mesela.
Bu okul muhabbeti beni neden çok sardı dersen geçenlerde bi sınava girdim ve bi sıraya oturdum yıllar sonra. Nasıl bi şeydi biliyor musun kardeşim.. Gözlerimden yaş geldi.
Çok sıkıcısın ve anlattıklarımı bilmen bana hem güven veriyor hem de endişe. Zıt duyguları aynı anda yaşatan insanlar özeldir.
Kardeşim başım şişti benim görüşürüz.
Sezai Bey’e anlatayım biraz da.
Kusuruma bakma , arıcam inşallah .
Şimdi muhabbetler böyle kesilir öğrenmen lazım , bunu da mı biliyordun yoksa ? Neyse ,
Kib. By.
#idealar

Naber aga?
Dertleşelim mi ? Bu soru edatları da 21. yüzyılın vebası gibi oldu bu arada.
Sen söylemiştin gerçi de anlamadılar.Burda işler böyle işte...
Kendi dilini bilmeyen başka dilden anlatabilir mi aga? Bu pop corn gibi türeyen dil okulları neden kişiye önce anadilde dilbilgisi eğitimi vermez ki? Pop corn demişken pop quizlerimi özledim bu arada. Doğru söylüyorsun ben hep bu arada. Nerde kalmıştık bu arada ? Heh...
Zamanımız mı yok buna , yoksa kapitaller mi böyle buyurdu?
Onu bunu boşver de sen nasılsın aga , cevap alamadım bu arada.
#idealar

Most Popular Instagram Hashtags