sekfilmizle sekfilmizle

145 posts   515 followers   3 followings

Sek film izle  En yeni ve en güncel filmleri resmi web sitemiz üzerinden izleyebilir filmizleme keyfini bizim ile yaşayabilirsiniz. #filmizle #filmtavsiye

Alpha Filmi
#filmizle #alpha #kurt #2018 #hd #1080p #movies #full #sinema #vizyon

https://www.sekfilmizle.com/alpha-full-izle-alfa-kurt-filmi-2018-turkce-altyazili.html

Son Buz Çağı’nda geçen destansı bir macera olan ALPHA, insanın en iyi dostunun kökenine ışık tutan büyüleyici, görsel açıdan çarpıcı bir hikaye anlatıyor. Genç adam, kabilesinin en seçkin grubuyla yaptığı ilk avı sırasında yaralanır ve vahşi doğada yalnız başına hayatta kalmayı öğrenmek zorundadır. Kendi sürüsü tarafından terkedilmiş yalnız bir kurdu evcilleştirdiğinde, kış gelene kadar evlerini bulmaya çalışırken sayısız badireler atlatan birbirine güveni sonsuz, iki sadık müttefiğe dönüşürler. 2018 ABD yapımı macera, dram ve aile türündeki Alpha | Alfa Kurt adlı filmin yönetmenliğini Albert Hughes yapmaktadır.

Er Ryan’ı Kurtarmak'ta, dört çocuk annesi bir kadı İkinci Dünya Savaşı’nda kaybettiği üç oğlunun ardından fazlasıyla yaralanmıştır. Şimdi tek dileği hayatta kalan tek oğlunun savaştan sağ salim dönmesidir. Yakarışları karşılık bulur ve Başkan tarafından verilen bir emirle James Ryan’ın ne pahasına olursa olsun bu savaştan sağ çıkması sağlanacaktır. Normandiya çıkarmasının yapıldığı gün, sekiz kişilik bir asker birliği farklı bir göreve, Ryan’ı kurtarma görevine atanır. Ancak yüzbaşı John Miller tarafından yönetilen bu birim, can pazarının yaşandığı bu zorlu ortamda hakikatli bir yaşam mücadelesine atılacak; tek bir adamı kurtarmak için sekiz kişinin hayatının tehlikeye atılmasının meşruluğunu sorgulayacaktır.

Bu filmin şarkisida guzeldir ya dinleyin dinlettirin

#1080p #720p #480p #360p #izlesene #erraynıkurtarmak

Elizabeth Sloane, kazanmak için tüm fırsatları zorlayan hırslı ve çok başarılı bir lobicidir. Yeni bir silah kontrol yasasını geçirmek üzere harekete geçer ve silah sahibi olmak için özgeçmiş bildirisinin zorunlu olduğu yasayla ilgili bir kampanya başlatır. Fakat karşısında güçlü ve tehlikeli bir silah lobisi vardır. Slone kazanmak için ona yakın olanları tehlikeye atacak ve kendi kariyerini riske atacaktır.

#1080p #720p #480p #360p seçenekleri sitemizde mevcuttur. #miss #sloane #izlesene #begensene #paylaşım

GÖKDELEN FİLMİ 2018
#gokdelen #skycrapper #filmizle #dwayne #sinema #movie #action

https://www.sekfilmizle.com/gokdelen-filmi-skyscraper-2018-full-izle-dwayne-johnson-the-pearl-4.html

YALAN ÇEMBERİ

Polis müfettişi olan Surjan oğlu Karen'i bir kaza sonucu kaybedince eşi ile evliliklerinde sorunlar başlar. Bu sırada Bollywood yıldızı olan Arman Kapoor'da çok şüpheli bir şekilde trafik kazasında ölünce Surjan Singh bu kazayı soruşturmaya başlar. Hayat kadını olan Simran sayesinde gizli kalmış gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

#1080p #720p #480p #360p #izlesene #izle #kardeş #güzel #film
#a #b #c si için yazın sorun
sekfilmizle.com Filmin adresi

KİTAP HIRSIZI

Liesel Meminger’in, İkinci Dünya Savaşı sırasında Almanya’da henüz dokuz yaşındayken bir ailenin manevi kızı olur. Çok sevdiği ailesi ve evlerinde kalan sığınmacı Max sayesinde okumayı öğrenen ve çok seven Liesel kitaplarla derin bir  bağ kurar. Max ve cesur Liesel için çevrelerinde dünyada yaşanan tüm kötülüklerden uzaklaşmanın tek yolu, kitapların ve kelimelerin ikisine sunduğu hayal dünyasıdır. Fakat bodrum katında saklanan Yahudi Max, sürekli diken üstündedir…
#1080p #720p #480p #360p seçenekleriye sitemizde

Önce açık ve net bir şekilde en baştan söyleyeyim: Deadpool 2'nin en büyük kozu yine mizahı ve göndermeleri. Ryan Reynolds'ın başrolünde yer aldığı film tıpkı ilkinde olduğu gibi izleyicilere keyifli zaman geçirtmeye odaklanmış bir yapım. Amerika'da 18+ etiketiyle vizyona giren film argo, küfür, kan ve şiddet bakımından ilkini asla aratmıyor. Bu sebeple aile boyunca seyredilebilecek bir iş değil. Bunu bilerek, gördüklerinden olumsuz etkilenebilecek yaştaki izleyicilerin uzak durması şart. Kesinlikle çocuğunuzla, kardeşinizle veya yeğeninizle seyredebileceğiniz bir film değil.

Deadpool 2'nin en dikkat çekici yanlarından biri X-Men dünyasında geçtiğini artık daha net bir şekilde ortaya koyması. İlk filmde kısıtlı bir çevçevede, birkaç karakter etrafında şekillenen, X-Men mekanlarına gitmesine rağmen farklı bir zaman diliminde geçiyormuş gibi hissettiren bir hikayeye sahipti. Bu kez 20th Century Fox ilk filmin başarısından memnun kalmış ve daha fazla karakterin kullanılmasına izin vermiş gibi görünüyor. Bunun en büyük nedeni de X-Force projesi. Stüdyonun yakın gelecekte Deadpool 3 değil de X-Force üzerine odaklandığını biliyoruz. O yüzden filmin net bir misyonu var: X-Men dünyasında geçtiğini belli et, farklı mutantlar tanıt ve X-Force'a temel oluştur. Fakat bunu gözümüze soka soka yapmıyor. Hikayenin içine oldukça güzel bir şekilde yediriyor. Hatta zaman zaman Deadpool'un yaptığı şakalar bu duruma oldukça güzel değiniyor. Gelecekte seyredeceğimiz işlere işaret ederken bizi güldürmeyi başarıyor.

#1080p #720p #480p #360p #deadpool #deadpool2 #fullhd #rec #hadi #içeri
sekfilmizle.com

Meg: Derinlerdeki Dehşet, tarih öncesinden kalma bir canavarı durdurmaya çalışan Jonas Taylor'ın hikayesini anlatıyor. Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Hasar gören denizaltı, mürettebatı içeride kapana kısılmış bir halde, Pasifik Okyanusu'nun en derin yerinde durmaktadır. Vizyoner Çin okyanus bilimcisi, kızı Suyin'in gönülsüzlüğüne rağmen, mürettebatı kurtarması için uzman derin deniz kurtarma dalgıcı Jonas Taylor'ı tutar. Taylor sualtının çevresinde süzülen bu canavarla daha önce de karşılaşmıştır; tarih öncesinden kalan ve iki buçuk milyar yıl önce soyunun tükendiği zannedilen, 23 metrelik bir Megalodon. Taylor aşağıda sıkışıp kalmış herkesi kurtarmak için kendi hayatını riske atmalı, korkularıyla yüzleşmeli ve dünyanın en tehlikeli yırtıcısının karşısına çıkmalıdır... Jason Statham başrollü üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda John Turteltaub oturuyor. Yıldız oyuncuya Bingbing Li, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Ólafur Darri Ólafsson, Robert Taylor, Sophia Shuya Cai ve Masi Oka gibi isimler eşlik ediyor.
#1080p #720p #480p #360p seçenekleriyle sitemizde hepinizi sitemize bekleriz #sek #film #izle

Son yıllarda özellikle orta kalibrenin altına konumlandırılabilecek aksiyon mahsullerinin afişlerine sinmiş ve kolektif algımıza yer edinmiş önemli bir fobi olduğuna inanıyorum. O da sanırım Bruce Willis’in o meşhur kısılmış bakışları ve yarım gülümsemesi ile izleyici adaylarına doğru silah doğrulttuğu herhangi bir filmin posterinin, artık kendisini görmekten yaka silktiğimiz güncel prototipin bizleri ölümcül oranda sıkıcı ve sığ bir filme davet ettiğine olan inancımız. Peki sadece bu önerme, başlı başına Öldürme Arzusu filmine dair girdiğimiz risk havuzunun derinliğini tanımlayabilmek için yeterli mi? Elbette hayır! Bir de Eli Roth faktörü var!

Özellikle de Keanu Reeves’in doğaüstü (!!!) performansı ile şenlenen Knock Knock ve Green Inferno gibi ardı ardına patlattığı iki yapımla, takipçilerine umduğunu veremeyen Roth’un, risk havuzunda en derin kısımlarda bir yerlerde, soluğunu tutup, sinsice ve sessizce dikildiğini kendimize hatırlatmadan edemiyoruz. Fakat bütün olumsuz eleştirilere rağmen; Roth özellikle gerilim arenasına, kendine has bir mizah katabilmeyi başarmış bir isim. Her yapımda dönüp dönüp ilk göz ağrımız olan Dehşetin Gözleri filmine bakıp durmamız hiç de anormal değil! Nihayetinde oralarda bir yerlerde karşımıza çıkan ve adını tam olarak koyamadığımız o “değerli” detayları özlemiyoruz dersek yalan atmış oluruz.

İşte Öldürme Arzusu, en kaba ve acımasız tabirle izleyicinin artık umudu kestiği Roth ve Willis gibi iki ismin güç birlikteliğinin garip bir meyvesi ve bu meyvenin tadını ilk birkaç ısırışta alabilmek çok da kolay değil. Hele ki Brian Garfield’ın kitabından beyazperdeye aktarılmış, 74 tarihli, Charles Bronson’lı oldukça temiz bir uyarlaması olan bir yapıma soyunabilmek biraz da deli işi sayılabilir. Bir de Michael Winner’ın beyazperdeye taşıdığı vigilante konseptinin yüz akı olan yapımın, şiddet dozajı da hesaba katıldığında, Roth’un ve takipçilerinin damak zevkine uygun bir uyarlama olması da gayet muhtemel.

#1080p #720p #480p #360p #film #izle #sek #izlesene #kalite #a #b #c #deadwish
ARKADAŞLAR FİLM SİTEMİZDE MEVCUTTUR KESİNLİKLE İZLEMEYE DEĞER 😊😊😊

Fare Yuvası

muhteşem bir psikolojik gerilim örneği olduğunu düşündüğüm film. favorilerim arasına girdi.

montse karakterini canlandıran macarena gómez'in rolüne bu denli kendini kaptırabilmesi ve gerçekleştirdiği harika performans hayranlık uyandırdı izlerken. bir ay evden hiç çıkmayıp kendini incil'e mi verdi diye düşündürttü hatta. 
bir de ellerini titreterek girdiği o deli halleri angela bettis'i anımsattı hep.
#1080p #720p #480p #360p seçenekleriyle sekfilmizle.com DA SİZLERİ BEKLİYOR! SİZ NEYİ BEKLİYORSUNUZ?

Barney Ross ve askerlerinin son görevi tehlikeli bir silah tüccarının peşine düşmek ve elindeki güçlü silahın yanlış kişilere ulaşmasını önlemektir. Ne var ki bu tüccarın, bir zamanlar Barney'nin ortağı olan ve ekibi birlikte kurdukları Conrad Stonebanks olduğu anlaşılır. İşin ilginç yanıysa Barney, eski partnerini yıllar önce öldürdüğünü zannetmektedir! Ekibin Stonebanks'i durdurmak için başlattığı çatışma başarısızlıkla sonuçlanır, Stonebanks bir şekilde kaçmayı başarır. Ekip artık önemli bir kararın eşiğine varmıştır. Barney eski ekibi emekliye ayırır ve genç yeteneklerle kurulu yeni bir ekip oluşturur. CIA'nin de işlerin içine dahil olmasıyla alevlenen aksiyon dolu macerada Stonebanks'in tek hedefi Cehennem Melekleri'ni yok etmek olur.
Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri'nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Jet Li, Bruce Willis ve Harrison Ford gibi isimlerden oluşan yine efsanevi bir kadroyu bir araya getiriyor. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes'a ait.
#1080p #720p #480p #360p seçenekleriyle sitemizden izleyebilirsiniz
İMDB:6.1 SİTE PUANI:10/7
@schwarzenegger DÖKTÜRMÜŞ BEEE

Amerikan hükümetinin başı suçlular ve hapishanelerle derttedir. Cezaya çarptırılan suçluların sayısı kontrol altına alınamamakta, bu nedenle de hapishaneler kapasitelerinin bir hayli üzerinde sayıda suçluyu barındırmaktadır. Bu soruna çözüm olabilecek son çare ise son derece ilginçtir.Yılda bir gece 12 saat boyunca suçlu ne yakalanacak ne de cezalandırılacaktır. Polise başvurulmayacak, hastanelerden de yardım istenmeyecektir. Bu 12 saat boyunca suçlular, bir şekilde suçtan etkilenen insanlar ya da sıradan vatandaşlar tarafından cezalandırılacaktır. James ve Mary o geceyi tamamen güvenlikli evlerinde geçirmeyi planlarken, merhamet dolu kızları sokakta savunmasız bir adamı eve alır ve ailenin başına çokl büyük bela açar... İşler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır...
İÇİNİZDEKİ VAHŞET İHTİYACINI KARŞILAYABİLİCEK BİR FİLM ARKADAŞLAR SİTEMİZDE MEVCUTTUR.
#1080p #720p #480p #360p #arınmagecesi #arınma #aksiyon #gerilim SİTE PUANI:10/9 İMDB:10/5.7

Most Popular Instagram Hashtags