sedatpeker sedatpeker

2825 posts   554166 followers   0 followings

SEDAT PEKER  facebook.com/sedatpekerreisfan twitter/sedat_peker

http://www.sedatpeker.com/

‪EN GÜZEL İNTİKAM, “BAŞARIDIR.”‬ SENİ SEVMEYEN HERKESİ ÜZER... TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

PINAR & MUSTAFA GÜL ÇİFTİNİN NİKAHINA KATILIMIN FOTOĞRAFLARI

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

PINAR & MUSTAFA GÜL ÇİFTİNİN NİKAHINA KATILIMIN FOTOĞRAFLARI

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

PINAR & MUSTAFA GÜL ÇİFTİNİN NİKAHINA KATILIMIN FOTOĞRAFLARI

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Kıymetli dostlarım,
15 Temmuz Cumartesi günü, davetime icabet eden dostlarım ile beraber dualar eşliğinde çok güzel bir anma organizasyonu gerçekleştirdik. Ancak konuşmamda söylediğim sözlerden dolayı, fetullahçı terör örgütünün sosyal medyada ki uzantıları beni yıldırmak için kendi çaplarınca çalışmalar yapmaya başladılar.
Ancak onların unuttuğu, daha önceleri dini duygularını kullanarak kandırdıkları 20 yaşında ki SEDAT PEKER’in olmadığıydı. Bunlar birçok pkk’lı, dhkp-c’li, milliyetçi ve Ak Parti’li, sahte hesaplar açarak sosyal medyada şuan bile devam eden algı operasyonuna yönelik çalışmalar yapmaktadırlar.
Şahsıma yönelik çok ağır küfürleri pkk’lı ve dhkp-c’li sayfalardan yaparken, şahsımla dalga geçen paylaşımlarıda kurdukları sözde milliyetçi hesaplardan yapıyorlar. Kurmuş oldukları sahte Ak Parti’li hesaplarla da, benim Ak Parti’ye zarar vereceğim yönde paylaşımlar yapmaktadırlar.
Bunları okurken güleyim mi üzüleyim mi gerçekten bilemiyorum. Ben bunları o kadar zeki insanlar olarak bilirdim ki, bu kadar küçük beyinli olmalarına gerçekten üzülüyorum. (Tespitim de yanıldığım için) Yazdıklarıyla 20 yaşında bir genci, anca sinirlendirecek hünerleri varken, bu yaşta beni sinirlendirebileceklerine inanmalarına ise sadece gülüyorum.

DUYURU

GEÇMİŞTE TANIŞIKLIĞIMIZ OLAN OĞUZ BULUT İSMİNDE Kİ ŞAHISLA GÖRDÜĞÜM LÜZUM ÜZERİNE, TÜM ARKADAŞLIĞIMIZI BİTİRDİĞİMİ DOSTLARIMA BİLDİRİRİM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS #SEDATPEKER

#15TEMMUZ ÇENGELKÖY ŞEHİTLERİNİN KABRİNDE ŞAHSIMIN DAVETİYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN ANMA ETKİNLİKLERİ (5.50 DK)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

Kıymetli dostlarım, Öncelikle Çengelköy Şehitlerimizin Kabirleri başında yapacağım dua organizasyonu davetime icabet eden, sınırsız sayıdaki tüm dostlarıma teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim. Davetime icabet ederek beni, şehitlerimizin hatıralarına gösterdikleri saygıyla şehitlerimizi onurlandırdılar. YÜCE ALLAH'ta onları onurlandırsın. Kıymetli dostlarım, geçen sene darbe kalkışmasının ilk saatlerinde şahsıma sevgi ve saygı duyanları sokağa davet etmek için paylaşımlarda bulunmuştum. Bu paylaşımlarımın bir tanesinde "Eğer ben bu gece şehit olursam çocuklarım Yüce Milletimize emanettir. Eğer hayatta kalırsam ise, şehitlerimizin emanetleri benim emanetimdir." demiştim. Bu güne kadar elimden geldiğince sözüme sahip çıkarak, şehitlerimizin yakınları ve gazilerimizle ilgilenmeye çalışıyorum. Sosyal medyada bazı sahte hesaplar " İnsanlar darbe gecesi verdikleri sözleri unuttular." diyerek, beni de bu kişilerin içinde sayıyorlarmış. YÜCE ALLAH'a şükürler olsun ki, hem dostlarımın hem de düşmanlarımın bildiği üzere, ben hiç bir zaman verdiğim sözü tutmamazlık yapmadım. Ve de yapmam. Ben, ismimin anlamıyla müsemma olan #SEDATPEKER’im.

Kıymetli dostlarım,
Bugün ülkemizin ve yüce milletimizin tarihindeki mihenk taşı sayılabilecek en önemli günlerden bir tanesi. fetö terör örgütü ile yapılan mücadele bazı hatalara rağmen kabul edilebilir ve övünülebilir biçimde devam etmekteydi. Ancak fetö terör örgütü sanıklarından bir tanesinin üzerinde kahramanlar ölmez t-shirt’ü ile mahkemeye gelmiş olması maalesef ki bütün herşeyi yerle yeksan etmiştir. Milletçe hain 15 Temmuz darbesini bertaraf etmenin haklı gururunu yaşayıp dualarımızla şehitlerimizin ruhunu mutlu etmeye odaklandığımız bu günlerde bu olay tüm milletimizin sinirlerini yerle yeksan etmiştir. Bu moral bozukluğunun giderilmesi bence devlet görevlilerinin öncelikli vazifesidir. Alınacak kararlarla Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne ve yüce milletimize gol atarak psikolojik üstünlüğün ele geçirilebilmesinin mümkün olamayacağının bu kişilere ivedi olarak öğretilmesi gerekmektedir. Yeni çıkarılacak bir kanun hükmünde kararname ile fethullahçı terör örgütü üyelerinin hemen hemen hepsinin devlet görevlisi olduğundan ve de halen daha mevcut devlet görevlilerinin içinde mevcut olan kripto fetöcülerden yardım görerek kaçma şüphelerinin yüksek olduğundan tek tip kavuniçi kıyafet ile ceza evlerinde yatmalarına karar verilmiştir denilirse hiç kimse ağzını açıp bir kelime dahi olsa olumsuz bir cevap veremez.

KIYMETLİ DOSTLARIM, 15 TEMMUZ CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 17.30’DA ÇENGELKÖY KEREM AYDINLAR CAMİİ'NİN YANINDAKİ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİN KABİRLERİNİ ZİYARET EDİP DUA EDECEĞİZ.
GELMEK İSTEYEN TÜM DOSTLARIMIZ DAVETLİDİR.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Kıymetli Dostlarım,
Son yıllarda ülkemizin ne kadar çok farklı türden düşmanla baş ettiğini hep birlikte gözlemleyebilme imkânına sahip olduk. 17-25 Aralık'ta polis, savcı, hâkim kılığına girmiş (şuan cezaevlerinde olan) düşmanları tanıyabilme imkânına sahip olurken 15 Temmuz'da da asker kıyafeti giymiş olan (şuan cezaevlerinde olan) hainlerin varlığına şahit olduk. Milletimize ve Devletimize karşı yürütülen bu çok yönlü savaşı organize eden başta fetö, pkk ve onların dış destekçileri adeta bukalemun gibi devamlı kılık değiştiriyorlar. Dağdaki teröristlere ve devletin içine sızmış olan teröristlere karşı ciddi anlamda başarı elde ettik. Benim gözlemime göre başarılı olamadığımız tek savaş hem ülkemizde hem de tüm dünyada kamuoyu oluşturabilme savaşımız. Bu satırları okuduğunuz şu ana kadar belki de bu mücadele alanı size çok önemli gelmemiş olabilir. Ancak tüm samimiyetiniz ile inanmanızı isterim ki bu mücadele dağdaki teröristlere ve devletimizin içine yerleşmiş olan teröristlere karşı verdiğimiz mücadele kadar önemlidir.

SİVAS/DOĞANŞAR İLÇESİNDEKİ KARAKUCAK GÜREŞLERİNE KATILIMIMIN GÖRÜNTÜLERİ. (ALLAH'U EKBER TÜRKLER GELİYOR MÜZİĞİ EŞLİĞİNDE) (5.44 dk)

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

Most Popular Instagram Hashtags