sedatpeker sedatpeker

2834 posts   547554 followers   0 followings

SEDAT PEKER  facebook.com/sedatpekerreisfan twitter/sedat_peker

http://www.sedatpeker.com/

‪KAFKASYANIN ASİL KARTALI SÜLEYMAN SEBA'YI VEFATININ 3.SENESİNDE RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM.‬ BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

Polise yardım ederken şehit olan Eren Bülbül kardeşimizin kutsal şehadetini, polise taş atarken ölen Berkin Elvan'ın 10'da 1'i kadar gündemde tutamayıp sonrasında ise kendini vatansever veya yurtsever olarak addedenlere yazıklar olsun.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

#iyikivarsıneren

Kıymetli Dostlarım,

Birçoğumuz son zamanlarda yaşanılan gelişmelerden dolayı dünyanın gerçek bir tımarhaneye dönüştüğünü düşünse de aslında bu yaşananlar dünyadaki bazı milletlerin tehlikelerden uzaklaşmasına imkân sağlamıştır.
Ülkemizin güneydoğusunu ve başkaca bazı bölgelerini bizden koparmak için dünyadaki egemen güçlerin harekete geçtiği gerçeğini artık hepimiz biliyoruz. (Bu oyunları bozabilmemiz için çok cesur olmalıyız.) Ancak ondan daha önemlisi soğukkanlılığımızı koruyarak aklımızı kullanabilmeliyiz.
Kuzey Kore’nin Guam adalarına nükleer saldırı tehditleri tabi ki çok kötü bir şey. Ancak diğer taraftan baktığımızda ise sanki YÜCE ALLAH tarafından bize gönderilen bir can simidi değerinde olduğunu görürüz. Daha önceki yazılarımda da yazdığım üzere egemen güçlerin Ortadoğuda kaybedecekleri pek zaman yok. Kuzey Kore, Venezuella, Çin ve Rusya denkleminde daha çok mücadele etmek mecburiyetindeler.
Venezuella’da yaşananlar tabiki çok kötü olaylar, ancak farklı bir açıdan baktığımızda ise YÜCE ALLAH tarafından yine bize gönderilen farklı bir can simidi olduğunu görürüz. Şuan dünyada karışıklık yaşanan bölgelerin hepsi için üzülsek de düşmanlarımızın enerjilerini ve güçlerini böldükleri için bize nefes alma ve toparlanma imkânı sağlamaktalar.

Kıymetli dostlarım, Ölüm kelimesi bu dünyada yaşayan tüm insanlar için aynı anlamı taşıyormuş gibi görünse de aslında bütün herkes için farklı farklı anlamlar taşımaktadır. Zannımca YÜCE ALLAH’a karşı sonsuz inancı ve teslimiyeti olan bizim gibi insanlarda ölümün tınısı hiçbir zaman caydırıcı, korkutucu ve de alçaltıcı etki gösterememiştir. Suriye’de faaliyet gösteren terör gruplarının sözde liderlerinden biri olan mihraç ural isminde bir şahıs var. Bu şahsı şuradan hatırlarsınız, şöhretini kaybetmiş sanatçılara mahsus bir hastalık olan kendisini ölmüş gibi göstererek gündem yaratmayı seven ve bu şekilde sıkça gündeme gelen bir kişidir. (Ancak bu şahsın devamlı unuttuğu kendisinin sanatçı değil terörist başı olma iddasında olan bir kişi olduğudur.) Bu şahsın sosyal medya sayfaları bazı milli hacker grupları tarafından ele geçirilmiş. (Bu vesile ile de bu kişinin şahsımla ilgili yaptığı gizli yazışmalar da polislerimizin eline ulaşmış.) mihraç ural isimli sözde terörist başının maho pehlivan isimli kişi ile şahsıma yapmayı düşündükleri suikastin yazışmalarını okudum. Bu şahsın Suriye coğrafyasında sözde terörist başlığı yaparak kadın ve çocuk öldürme konusunda uzmanlaştığını görebilirsiniz. Ancak şahsımı öldürmeye talip olması bu kişinin cahilliğindendir. (Çünkü ben bu şahsa en az üç beş gömlek büyük gelirim.)

Kıymetli dostlarım, Son günlerde sizlerin de dikkatini çektiği üzere, 17-25 aralıktaki fetöcü polis, yargı, darbe girişimine ve de hemen akabindeki 15 temmuz fetöcü askeri darbe girişimine karşı dik duran kişiler, kurumlar ve cemaatler hakkında yıpratma amaçlı ters algı çalışması kuvvetli bir şekilde yapılmaya başlandı. Bizler toplum olarak cesur ve iyi niyetli insanlarız. Ancak ne yazık ki ilk duyduğuna inanmayı tercih edip araştırma yapmayı sevmeyen kimseleriz. (Ne yazık ki buda bizim en zayıf yönümüz ve en büyük handikapımız.) Fetönün bu alandaki (Algı oluşturma.) stratejisini belirleyenler maalesef ki yabancı ülke istihbaratlarının en usta beyinleridir. Astsubaylıktan Büyükelçi danışmanlığına, oradan da TİKA Başkanlığına, daha sonrasında ise Milli İstihbarat Teşkilatının başına geçen Sayın Hakan Fidan’ı devamlı tartışma konusu yaparak, neredeyse utanmadan 15 temmuz darbe girişiminde yaşanan bazı komik sayılabilecek sebepler ile kripto fetöcü olarak hakkında algı çalışması yapmaktadırlar.

‪ÖMRÜNÜ TURAN ÜLKÜSÜNE ADAYAN BÜYÜK TÜRK KOMUTANI ENVER PAŞAY'YI ŞEHADETİNİN 95. YILINDA RAHMETLE ANIYORUM.‬ TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Kıymetli dostlarım;
Daha önceki paylaşımlarımda da sıkça değindiğim gibi, toplumumuza karşı yapılan algı çalışmalarını engelleyip, hemen sonrasında da bir adım önlerine geçemezsek, düşmanlarımıza ve onların yerli iş birlikçilerine karşı ayakta kalma şansına asla sahip olamayız.
15 Temmuz'un arefesinde mahkemeye çıkan fetöcü darbecilere, üzerinde ingilizce kahraman yazılı t-shirt giydirerek insanlarımıza hala daha çok güçlüyüz mesajı verme isteklerine karşı, Çengelköy Şehitliğinde 15 Temmuz'un yıldönümünde bir konuşma yaparak hem dışarıdaki fetöcüleri hem de cezaevindeki fetöcüleri, en yakın ağaçlara ve bayrak direklerine asacağız diyerek, yapmaya çalıştıkları algı operasyonunu tam tersine çevirmeyi başarabildiğimizi zannediyorum.
Bu süre zarfında özellikle sessiz kalarak, karın ağrısı olanların dökülmesini bekledim. Yanılmadığım üzere, fetöcü sahte hesaplar dört koldan saldırıya geçtiler. Ancak beni yanıltan bazı gazetecilerin tavrı oldu.
Deniz Zeyrek isimli bir gazeteci, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yapılan haksız saldırıyı, şahsımın ismini vermeden fetöcülere yaptığım konuşmayı örnek göstererek, şahsıma karşı algı operasyonu yapmaya çalışmıştır.

Kıymetli dostlarım; Farklı dünya görüşlerine sahip olduğumuz vefat etmiş bir gazeteci bayan ile yaşadığım anımı kendisinin 11. ölüm yıl dönümünde sizlerle paylaşmak istedim. Duygu Asena Hanım, sol dünya görüşüne sahip, feministliği de en uçlarda yaşayan bir hanımefendiydi. (Takdir edeceğiniz üzere 90’lı yılların şartlarında şahsıma olumlu bakması mümkün olmayan bir kimseydi.) O tarihlerde Milliyet gazetesinden şahsımla röportaj yapma isteklerini belirten bir not aldım. 2-3 tane gazetecinin ismini önererek hangisi ile röportaj yapmak istersem kabul edeceklerini de ayrıca belirtmişlerdi. İsimlerin içinde şahsıma aşırı sempati duyacak hiç kimse bulunmasa da Duygu Asena Hanım karşı cephe olarak en uç olan kimseydi. Ben gazetenin yazı işlerine Duygu Hanım ile röportaj yapmak istediğimi belirttiğimde onlarda şaşırmışlardı. Randevu günü geldiğinde Duygu abla ile buluşarak çok keyifli bir röportaj yapmıştık. Milliyet gazetesinde röportajım iki gün peş peşe yayınlandı. Duygu hanım kadın hakları ile ilgili konulara değindiğinde, bende kendisine kadın haklarının tarihsel dönemlerinden bahsetmeye başladım. Cevap olarak  bana dersinize çok iyi çalışmışsınız demişti. Bende kendisine hiç bir insan bu kadar bilgiyi takdir edersiniz ki bir günde ezberleyemez demiştim. Daha sonra kendisi bana bu yaptığımız röportajı olumsuz olarak yansıtacağımı hiç düşünmedin mi dediğinde, ben ise kendisine cevaben farklı dünya görüşlerine sahip olsak da siz bir savaşçısınız, savaşçı ruha sahip olanlar dürüst ve mert olurlar demiştim. Kendisinin benimle yaptığı röportaj gazetede yayınlanınca dönemin organize suçlar şube müdürü Duygu abla hakkında örgüt propagandası yapmaktan, suçu ve suçluyu övmekten savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Tahmin ettiğiniz üzere Duygu Hanım duruşundan yine de hiç bir türlü ödün vermemişti.

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM. “İNSANLIĞIN SORUNLARININ ÜST ÜSTE YIĞILARAK NEREDEYSE ÇÖZÜLMEZ HAL ALDIĞI GÜNÜMÜZDE HZ. MUHAMMED’E HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA MUHTACIZ.” George Bernard Shaw

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

DÜNYA SEYREDERKEN, SOYKIRIM DEVAM EDİYOR. (3.29 sn) #palastine #filistin
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

‪EN GÜZEL İNTİKAM, “BAŞARIDIR.”‬ SENİ SEVMEYEN HERKESİ ÜZER... TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS #SEDATPEKER

PINAR & MUSTAFA GÜL ÇİFTİNİN NİKAHINA KATILIMIN FOTOĞRAFLARI

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Most Popular Instagram Hashtags