sasafoundation sasafoundation

270 posts   740 followers   224 followings

SASA Foundation  basic healthcare worldwide. Our crowdfunding campaign --> https://polakpotrafi.pl/projekt/tan-sasa-nia-tanzania-teraz?utm_source=addthis

Ósemka dzielnych wolontariuszy Fundacji SASA od miesięcy przygotowuje się do pobytu w Tanzanii. Za cel postawili sobie pomoc w wyposażeniu Oddziału Noworodkowego w Szpitalu Św.Józefa w Moshi.
Aby mogli zrealizować swoje marzenia, a zarazem pomóc najbardziej potrzebującym muszą zebrać fundusze, co wcale nie jest prostą sprawą.

Pomóżmy im! Dzisiaj wystartowała zbiórka crowdfundingowa na portalu @polakpotrafi.pl. Link w naszym bio :) Pamiętajcie, że każda złotówka się liczy!
Razem możemy więcej!

#basichealthcareworldwide #sasafoundation #sasa #tansasania #volunteer

Nasi wolontariusze są dzisiaj na Wielkim Pikniku Studentów w ogrodach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego!! Zapraszamy tłumnie! 👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️💉 #basichealthcareworldwide #sasafoundation #sasa #medstudents #volunteers #warsaw

Szeregi Fundacji SASA zasila bardzo wielu studentów medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.👩‍🎓 Właśnie tam przez najbliższe dni organizowana jest konferencja WIMC (Warsaw International Medical Conference), na której możecie spotkać naszych wolontariuszy informujących uczestników o działaniach Fundacji i szerzących ideę wolontariatu.

Serdecznie zapraszamy do rozmowy przy naszym stoisku do niedzieli! 😊

#sasafoundation #sasa #basichealthcareworldwide #volunteers #medstudents #WIMC #warsawmedicaluniversity #sferazieleni

Dzisiaj mieliśmy okazję uczestniczyć w Medycznych Targach Pracy i Praktyk na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Nasi wolontariusze rozmawiali z wieloma studentami i absolwentami kierunków medycznych na temat działań Fundacji SASA. 💉🌍 Bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania wolontariatem wśród młodych ludzi 😊

#sasafoundation #basichealthcareworldwide #vulunteer #medstudent #warsawmedicaluniversity

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam zdrowia, radości i dużo uśmiechu oraz samych słonecznych dni. 🐣

Niech Święta w gronie najbliższych pozwolą Wam odpocząć, abyście wrócili po przerwie z nową energią do działania.

Zespół Fundacji SASA 💜💜💜 #sasafoundation #happyeaster #easter #basichealthcare

Sprzęt medyczny dotarł do Warszawy!
Dziękujemy nieocenionej ekipie wolontariuszy, która w mgnieniu oka uwinęła się z rozładunkiem.
Teraz pozostało nam tylko spakować kontener, który popłynie prosto do Tanzanii. Przed nami jeszcze trochę spraw organizacyjnych, a przez ten czas sprzęt będzie bezpieczny w magazynie użyczonym Fundacji SASA przez Caritas Polska, której serdecznie dziękujemy! @caritaspl
#basichealthcareworldwide #volunteers #tanzania #caritas

Dzisiaj przez cały poranek pakowaliśmy sprzęt medyczny podarowany nam przez Szpital w Lublinie, który docelowo zasili zasoby Szpitala Św.Józefa w Moshi!
W ciężarówce, która wkrótce dotrze do magazynu w Warszawie znajdują się m.in. łóżka dla dorosłych i dzieci, leżanki do badania, wagi, lampy oraz negatoskopy służące do oglądania zdjęć RTG. Nie udałoby się to bez niezastąpionych studentów @uniwersytetmedycznylublin i KUL oraz firmie transportowej TRANSSPED, którym serdecznie dziękujemy! :-)
#basichealthcareworldwide #sasafoundation #tanzania #hospital #medstudents #umlublin #vulunteers

@eraschrodingera , lekarz który był wolontariuszem podczas organizowanych przez nas Białych Niedzieli, pierwszy dzień wiosny wykorzystał by edukować na temat Zespołu Downa. 21 marca to także światowy dzień tej choroby.

W dniu dzisiejszym pomocy medycznej udzielaliśmy między innymi w domach w okolicy Karagandy. Na miejscu zastaliśmy brak bieżącej wody, wilgoć, brak podłogi, a także ogromne medyczne potrzeby osób do których dotarliśmy. Po konsultacjach pacjenci otrzymali od nas leki i sprzęt medyczny pozwalające zapewnić chociaż czasowo odpowiednie leczenie.

W Karagandzie trwa akcja profilaktyczna dla lokalnej społeczności. Na zdjęciu dr hab. n. med. Elżbieta Petriczko podczas pracy z pacjentami 😊

Już jutro i pojutrze rozpoczynamy badania profilaktyczne w Karagandzie! 👨‍⚕️👩‍⚕️
A tymczasem, taki plakat informujący o naszej akcji czekał na nas! 💪

Most Popular Instagram Hashtags