sari.jandova sari.jandova

30 posts   485 followers   309 followings

Sára Jandová  |17| ------ 2⃣7⃣⚫8⃣⚫2⃣0⃣1⃣8⃣ 🍀 ____________________________ SŠST✍️ Architektura a design ✍️ ____________________________ Servírka🍕Pizzeria Peperone

She is the original❣️

Záležitost srdce ❤️
#hissmile #love #couple

View from the church tower💥⛪

Když mu bylo pár měsíců, naše skvělá máma musela začít pracovat ve dvou restauracích od rána do noci, aby nás uživila. Výchova zůstala na mně, když mamča zrovna nemohla.. biologický otec se "staral", když jsme byli ve škole, potom jsem přebalování, koupání, krmení, uspávání a vsechny tyhle důležité věci obstarávala já. Bylo mi teprve 9 let, když mi rostl pod rukama.. Na přelomu 12-13 let jsem se vzhledem k střetu událostí a pubertě už o něj nemusela starat(tedy.. Už ne tak intenzivně jako předtím) a tedy mi asi víc než rok jeho drahého života utekl.. Když jsem to opět chtěla vrátit, bylo to jako začínat od znova.. Jako kdyby si nepamatoval všechny ty společné roky a já byla jen ségra, která o něm nic neví.. Hrozně mě mrzelo, že jsem si za celej rok neudělala na něj čas a nezahrála si s ním aspoň karty, když mě prosil a místo toho jsem šla s kamarády ven.. Naučil se být samostatný.. Našel si jiný způsob zábavy(tablet, mobil...) , protože si nikdo s ním nechtěl nebo neměl čas neustále hrát.. A teď? Je pozdě na to, abych mu vysvětlovala, že zahrát si karty je mnohem lepší než hrát hry na tabletu celý den..můžu mu to říct, ale proč by mě měl poslouchat, když jsme ho všichni nevědomky učili něco jiného? A to jen proto, že jsme zrovna měli pocit, že jsou důležitější věci, než trávit čas s ním.. Tedy.. Já měla ten pocit. Špatný pocit. Je to teprve 2 roky, co se náš vztah opět tak zocelil, ale příliš pozdě na to ho převychovávat. Nyní mu jen mohu ukázat, co je dle mého názoru správné.
Teď je Ti 9 let, bráško. Přesně tolik, kolik bylo mně, když jsem se o Tebe začala starat.. Jsi můj život, dýchám pro Tebe a díky Tobě. A ať se děje cokoliv, už neodejdu.

My little prince👑

Today's beautiful walk with my bodyguards🐕🙌

Hledám sama sebe. Zjišťuji, kdo vlastně jsem. A jak bádám po svém pravém já, zjišťuji, kolik věcí a lidí mě ovlivňuje.. Já se nimi nechávala ovlivnit dobrovolně. Řešila jsem nepodstatné věci, ale od opravdových problémů jsem utíkala. Reagovala jsem na jakoukoliv událost mnohem dříve než jsem znala celou pravdu. Lidi jsem soudila mnohem dříve než jsem znala jejich životní příběh. Měla jsem strach mluvit s lidmi. Nepřemýšlela jsem nad věcmi a vše řešila impulsivně.
Tím samozřejmě nechci říct, že jsem zlý člověk. Ale pokud si někdo někdy budete procházet něčím podobným.. Uděláte v životě spoustu chyb, spoustu špatných rozhodnutí. Ale to z vás nedělá špatného člověka. Život je moc krátký na to, abychom se pohnuli a nic nezbořili, ničím nepohli. Všechny tyto skutečnosti jsou cestou k sebepoznání. Všichni máme dobré i zlé stranky a nějakým způsobem se musíme dozvědět, které to jsou. Důležité je nezapomínat, že je potom na nás, jak naložíme s vlastnostmi, které máme a víme o nich. Se spousty z nich se da totiž něco dělat, pokud nějakým zásadním způsobem ubližují nám nebo ostatním. 🙏

Jediný kluk, kterého stoprocentně budu milovat do konce života. ❤️ #littlebrother

Svoboda neznamená, že jsme sami.
Neznamená to, že si můžeme dělat co chceme.
Znamená to klid v duši i srdci. Jde o to, abychom se necítili svázaní a utlačovaní. Svoboda je součást štěstí.
Já svobodná jsem
Díky za to 🙏
A vy co nejste
Buďte 🙌

Boží kapely, skvělí lidi, neuvěřitelně přátelská atmosféra❣️ #fajtfest2018

💞💞💞

Most Popular Instagram Hashtags