sarcia.jpg sarcia.jpg

28 posts   1,766 followers   315 followings

Sara  97' 👄 studentka 🎓 russian philology 📖 Poland, Tychy 🏠 07.02.2015 💏 13.08.2017 💍💝 Bride to be 👰💒 snap ➡ xsarcjax 👻

#hello#weekend#holiday#sunday#with#my#fiance#goodday#sun#summer#nice#autumniscoming#photo#lake#smile#closedeyes#happiness#love#blondehair#polishgirl#likeforlike#bridetobe#wedding2020#lovely "Podobno los zsyła nam tylko takie problemy, z którymi możemy sobie poradzić.
Więc są dwie możliwości: albo sobie poradzisz, albo to nie jest twój problem."

#hello#weekend#saturday#nice#autumniscoming#blackandwhitephoto#trip#kiss#hug#love#happy#myeverything#mylove#myfiance#myfuturehusband#bridetobe#700days#wedding2020#polishgirl#polishboy#polishlove#likeforlike#slubnaglowie#slub2020#pannamloda2020#przyszlapannamloda#моялюбовь "Uważaj żebyś Kobiety do płaczu nie zmusił, gdyż Bóg liczy jej łzy... Kobieta z żebra mężczyzny powstała nie ze stóp jego, by ją deptać, nie z głowy, by ją wywyższać, lecz z boku, by równą była. Spod ramienia, by ją chronić i blisko serca, by ją kochać..."

#hello#evening#night#holiday#weekend#trip#summer#summertime#bye#august#goodday#happy#smile#selfie#selfiemirror#shorthair#blondehair#polishgirl#engagementring#nice#bridetobe#lovemyfiance#likeforlike#follow#хорошо "Dziadek powiedział mi kiedyś, że kiedy pokłóci się z babcią i ta przestaje się do niego odzywać, on dokręca mocno wszystkie słoiki w domu żeby w końcu musiała z nim porozmawiać. I takiej miłości chce."

Minął rok odkąd powiedziałam "tak"! 💍
#happy#sun#summer#pool#weekend#holiday#my#love#fiance#fiancee#kiss#hug#smile#besttime#nicetime#lovehim#forevertogether#polishgirl#polishboy#polishlove#futurehusband#futurewife#prince#princess#likeforlike "Siedziała w taki sposób, że kawałek jej ramienia napierał na kawałek jego ramienia. I nagle poczuł, że w tych kilku centymetrach kwadratowych mieści się cały sens wszechświata"

#me#girl#goodday#selfiemirror#sunday#weekend#smile#sun#summer#holiday#dress#engagementring#legs#happy#nice#polishgirl#blondegirl#student#likeforlike#l4l "- Myślę, Maniu, że Bóg jest energią, słońcem, ciepłem, czułością. Nie jest filozofem ani psychologiem. Wszystko dzieje się dzięki energii i w tym tkwi boskość. Ja nie każę słońcu brać odpowiedzialności za to, co robimy. To nasza sprawa i sami ponosimy tego konsekwencje."

#my#love#my#everything#kiss#hug#weekend#trip#fiance#besttime#jaworzno#parkgródek#lazurowewybrzeże#summeriscoming#happiness#sun#hot#lovely#nice#photo#polishgirl#polishboy#likeforlike "Płyń z prądem, przyjacielu, i gdy Cię będzie unosił, leciutko mu pomagaj, omijaj rafy, walcz z mrokiem i nigdy, nigdy się nie poddawaj."

#hello#me#girl#polishgirl#weekend#student#summeriscoming#hot#goodday#happy#smile#selfietime#blondehair#likeforlike "Każdego dnia trzeba posłuchać choćby krótkiej piosenki, przeczytać dobry wiersz, obejrzeć piękny obraz, a także, jeśli to możliwe powiedzieć parę rozsądnych słów."

Przyszłe państwo Sz. 💏💑 #hello#memories#photo#wedding#weddingtime#couplelove#mylove#myeveything#fiance#prince#princess#happy#smile#dance#forevertogether#polishgirl#polishboy#likeforlike#любовь "W 'gdzie indziej' najdosłowniej się rozpuszczam. Bóg jeden wie, za jakim rajem wzdycham".

Most Popular Instagram Hashtags