[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sarcia.jpg sarcia.jpg

24 posts   1,817 followers   263 followings

Sara  97' 👄 studentka 🎓 Poland, Tychy 🏠 07.02.2015 💏 13.08.2017 💍💝 snap ➡ xsarcjax 👻

Przyszłe państwo Sz. 💏💑 #hello#memories#photo#wedding#weddingtime#couplelove#mylove#myeveything#fiance#prince#princess#happy#smile#dance#forevertogether#polishgirl#polishboy#likeforlike#любовь "W 'gdzie indziej' najdosłowniej się rozpuszczam. Bóg jeden wie, za jakim rajem wzdycham".

#hello#weekend#saturday#photoday#my#dog#my#love#toffik#bestfriends#sweet#lovely#yorkshireterrier#kiss#hug#lovehim#polishgirl#student#likeforlike#sesjadepresja#sad "Kiedyś sądziłem, że ludzi pamiętamy, dopóki możemy ich opisać. Teraz myślę, że jest odwrotnie: są z nami, dopóki nie umiemy tego zrobić".

#hello#my#sweet#heart#love#fiance#kiss#hug#christmastime#happy#smile#photo#selfie#elegant#nicetime#forevertogether#polishlove#polishgirl#polishboy#likeforlike "Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi."

#hello#winteriscoming#monday#me#girl#student#polishgirl#blondehair#pinklips#smile#happiness#nicetime#withoutglasses#likeforlike "(...) chcę tylko, żebyś uwierzył, że można przyłożyć sobie kochającą rękę do czoła i wtedy spokojnie jest i cicho..."

#hello#photo#road#autumn#poland#bielskobiala#beautiful#place#sunday#weekend#rainyday#trip#with#my#fiance#happiness#goodtime#love#polishgirl#likeforike "Ja to nawet lubię, kiedy coś spotyka mnie po raz pierwszy w życiu. To takie... odświeżające. I jakoś pocieszające, że jeszcze nie wszystko człowiek przeszedł i zna. Gdybym nie miał nadziei, że coś jeszcze zdarzy mi się po raz pierwszy, to może nawet bym umarł."

#hello#photo#trip#with#friends#goodtime#viev#beauty#mountains#autumn#holiday#weekend#happy#polishgirl#poland#likeforlike "Jedną świecą można zapalić tysiąc świec bez uszczerbku dla trwałości jej płomienia. Szczęścia też nigdy nie ubywa, gdy się nim dzielimy."

#hello#my#love#wedding#weddingtime#nice#party#bestfiance#funnytime#lovehim#prince#princess#beautiful#forever#togheter#polischcouple#polishgirl#polishboy#likeforlike "Życie jest po to, by je przeżywać i kiedy dostajesz szansę, aby doświadczać niesamowitych rzeczy z niezwykłą osobą, nie istnieje ani jeden powód na tym świecie, by powiedzieć nie."

#hello#sea#beach#summer#holiday#sun#beautiful#memories#love#besttime#with#my#love#happy#smile#kiss#nice#polishgirl#polishboy#likeforlike "Człowiek nie ucieknie od tego, że słyszy. Nie ucieknie, że widzi. Choćby nie chciał słyszeć, widzieć. Samo mu w uszy, w oczy wchodzi."

Most Popular Instagram Hashtags