[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sanslikizinceyizi sanslikizinceyizi

52 posts   992 followers   516 followings

Büşra'nın çeyizi 👑👰  📷 💕 B&G Home 💕 Öğrenci çeyizi dediğinnnn

Uçuş uçuş elbisemle karşınızdayım🙈🙈🙈 fotoğrafımı tabii ki nişanlım @avsar.photography çekti çünkü bu poz benim hayalimdi olmasa olmazdı yani😍 sizde isterseniz Kasım - Aralık dış mekan çekimleri için Ekim 2017 fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz 😊😊 yaptığımz buketler ve aksesuarlarla çekimler daha eğlenceli ☺☺😍 .
.
.
#artphoto #photography #photo #photos #pic #pics #flowers #picture #pictures #art #beautiful #instagood #picoftheday #photooftheday #color #all_shots #exposure #composition #focus

Bunlar minik fırın kaplarımız fakat ben kase olarak farklı kullanım alanlarına da dahil edebilirim ☺ #migros .
.
.
#Kitchen #firinkabi #bghome #sanslikizinceyizi #tiny #pot

Gökhan'la çekim için çiftimizi beklerken, geç geleceklerini öğrenmemizle beraber kendimizi migrosta bulduk ☺☺ Tasty 1 litrelik kavanozlar çok hoşumuza gitti, 3 adet alıverdik :) 2.25 sandığımız fiyat kasada 1.75 çıktı 😍😍😍 .
.
.
#migros #kitchen #bghome #sanslikizinceyizi #kavanoz #saklamakabi #cook #taste #eat

Karaca neşeli günler indiriminden payıma bunlar düştü, tanesi 4 liraydı, derinliği gayet güzel:) bu sebepten gayet kullanışlı olacağını düşünüyorum ☺ #karaca #kitchen #bride #fish #bghome #sanslikizinceyizi

@eviminperisi_ sayfasından kazandığım güzeller güzeli masa örtüm elime ulaştı 😍😍😍 teşekkürler 😍
.
.
.
.
#çekiliş #hediye #sanslikizinceyizi #bghome #kitchen #instalike #pastel

Bilmem kaçıncı tabaklarım 🙊 olsundu😄 .
.
.
.
#fish #kitchen #sanslikizinceyizi #bghome #bride

Karaca Kız Kulesi Kahve Setimi sonunda buldum 😍 internette stoklarda yoktu mağazalarda da bulamıyordum fakat şansıma girdiğim bir karaca mazağazasında sayım varmış tüm ürünleri çıkarmışlar depodan😍 hemen buldum tabisi😍 kasadaki kız şok oldu çünkü fiyatı 28 liraydi, suan internet sitelerinde 60 lira 😀😀😍 .
.
.
.
#karaca #sanslikizinceyizi #bghome #coffee #bride #busraninceyizi #kitchen

Bu aralar tatlı telaşlar içerisinde olduğum için paylaşım yapamadığım doğrudur🙊🙊🙊 Gökhan ve ben her şey güzel olsun diye uğraşıyoruz ama biz uğraşırken sevdiklerimiz asla boş durmuyor😍🙊 @kilic8472 düşünceli ablam havluluk ve tesbihliğimizi hazırlamış bile 😘😘😘😘😍
.
.
.
.
#bghome #sanslikizinceyizi #busraninceyizi #havluluk #tesbihlik #instalove #bride

White&Beige'den kazandığım çekiliş hediyem keyif tepsim elime ulaştı tepsiyi ve renk tonlarını pek begendim 😍😍😍😍 .
.
.
.
.
#whiteandbeige #sanslikizinceyizi #bghome #busraninceyizi #bride

245,90 TL 😍 Evet çok şükür şanslıyım 😍 çünkü 2016 nın kasım ayıydı sanırım N11'de istediğimiz Philips Azur Pro ütü indirime girmişti ve cınım Gökhan'ım ben öğrenciyim diye bana kıyamayıp çeyizimize almıştı 😘😊😊 #Gökhanbitane .
.
.
.
#philips #azurpro #utu #sanslikizinceyizi #busraninceyizi #bghome

0,10 KURUŞ 😄😍 Yanlış duymadınız bu cağğğnım mürdüm renkli #homebasix 30×50 cm mutfak havlumu migrostan sadece ve sadece 10 kuruşa aldım 😄 normalde bu havlu 2'li satılıyor ama sanırım teki kaybolduğu için 10 kuruşa düşmüştü fiyatı 😳 başka bulamadım ama olsundu bu 10 kurusluk kocaman mutluluk bana yeter ve artardı😄😄😄😄 .
.
.
.
#homebasix #migros #sanslikizinceyizi #bghome #towel #kitchen #bambu #follow #instalike #photooftheday

Birazcık yılbaşı ganimetlerimden bahsetmek istiyorum😍 Gökhan bunları yılbaşında Boyner indiriminden almış, hediyenin en güzel tarafı kafasında bir çakma tezgah hayal edişi😍😍😊 bensiz ama "ikimizi" düşünerek aldığı eşyalarımız var... Gökhan bi'tane💞💞 .
.
.
.
#sanslikizinceyizi #bghome #kasiklik #tuzlukbiberlik #cay #seker #kavanoz #pecetelik #kitchen #sunum #busraninceyizi #bride #groom #red

Most Popular Instagram Hashtags