saglikzamani_ saglikzamani_

1,110 posts   8,256 followers   510 followings

Sağlık Zamanı  SAĞLIK ZAMANI Her Cumartesi 12.30'da TV8,5 ekranlarında... Gizem Hatipoğlu ve Dr. Ömer Polat’ın sunumuyla... 🎬 📺

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun! 🇹🇷

İş Kadını @emsaldogan 19 Mayıs Cumartesi günü Sağlık Zamanı’nda... @dr.omerpolat @hatipoglugizem

Saç Ekim Koordinatörü @dr.cagrigeridonmez 19 Mayıs Cumartesi günü ‘’SAÇ EKİMİ’’ hakkında merak edilenleri anlatacak... @tv8bucuk ‘u kaçırmayın!

Theta Healing Usta Eğitmen @reyhanildas 19 Mayıs Cumartesi günü 13.30’da @tv8bucuk ‘ta... Siz de ilişkilerinizde mutlu değilseniz, pozitif enerjiyi hayatınıza çekemiyorsanız bu programı kaçırmayın!

@hatipoglugizem ve @dr.omerpolat ‘un sunumuyla gerçekleşen Sağlık Zamanı programını Cumartesi günü 12.30’da @tv8bucuk ‘ta izlemeyi unutmayın!

Sunucumuz @dr.omerpolat @beyaztv_ ’de @esraharmanda ve @serkanaydin_sacekimi @serkanaydinhairtransplant ’ın sunduğu @iyikivarsintv programına konuk olursa...
...
İki fotoğraf arasındaki yedi farkı bulunuz diye sorsak, yediye kadar sayabilir miyiz acaba? Evet doktorumuz bu yakışıklıya fazlaca benziyor olabilir ama itiraf edin Ömer hoca daha güzel gülümsüyor. Kim bilir belki de Leonarda dişlerini gösterecek kadar güzel olduğunu düşünmüyordur.
Eee o zamanlar bir Ömer Polat yoktu :) Hala geç sayılmaz, bize ulaşırsa ona da güzel bir gülümseyiş bulaştırabiliriz.
#ortodonti #leonardodicaprio #dromerpolat #smile #gulumse #istanbul #kahkaha #mutlu #ortodontic #braket #gulusestetigi #gulustasarimi

Sağlık Zamanı programının kıymetli Veteriner Hekimi @mah.vel @bogaziciveteriner Değerli sunucumuz @dr.omerpolat ‘a tedavi olurken...

@hatipoglugizem ile @dr.omerpolat sunumuyla ekrana gelen Sağlık Zamanı Cumartesi günleri 12.30’da @tv8bucuk ‘ta...

Sağlık sektörünün tüm zor şartlarını göğüsleyen hemşirelerimizin 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası kutlu olsun!
#hemsire #hemsirelerhaftasi #hemsirelergunu #doktor #hastane

Sağlık Zamanı bu Cumartesi de dopdolu içeriğiyle uzman konuklarıyla sizlerle... 12.30’da @tv8bucuk ‘u izlemeyi unutmayın!

Sağlıklı yaşamı kendine tarz edinmiş bir adam. Bu yaşam şekli dünyasını öylesine ele geçirmiş olmalı ki, sağlıklı yaşamanın sadece kendi dünyasına sağlık getirmekle mümkün olamayacağını fark edip ‘bir şeyler yapmalı’ diyerek işe koyulmuş. Ve bu sloganı hepimizin hayatında bir ilke haline getirebilmek için atılacak ilk adımın sağlık noktasında duyarlılık kazandırmak ve herkesi bu manada bilinçlendirmek olacağının farkında. Şimdi bu farkındalıkla TV 8,5 ekranlarında, tarzına yakışan, hayatıyla da paralellik gösteren bir programla karsınızda; “Sağlık Zamanı”
Her cumartesi 12.30’da @tv8bucuk ekranlarında! 👍🌻
#sağlıkzamanı #ortodonti #gulumse #braket #dromerpolat

Most Popular Instagram Hashtags