[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

saffetemretonguc saffetemretonguc

7818 posts   292111 followers   1413 followings

Saffet Emre Tonguc  Seyahat Yazarı Tarihçi Profesyonel Rehber Tv Programcısı 15 Kitap, 19 Ödül Snapchat: saffetemre34

http://saffetemretonguc.com/turlar

#SETcumasiiri

Ben bir şehirdeyim ki;

Mesut akşamları,

beyaz kuşlar taşır gagalarında…

Ben bir şehirdeyim ki;

Mevsim boyunca seni düşünürüm.

Sen varken,

yalnız değilim bu şehirde.

Oturup konuşabiliyorum,

hatta gezinebiliyorum sokaklar boyunca.

Ya sen olmasan…
💫💫💫
Bu haftanın şiiri RÜŞTÜ ONUR’a ait. Benimse bu kez şiir sonu dileğim; sevdiklerinizle güzelleşen şehirlerde geçsin ömrünüz. İyi geceler!
🔻
Fotoğraf: @doounias

#SETlemüzeler 🎨

ESKİŞEHİR’DE CAMDAN BİR YOLCULUK
🏡🏡🏡
Eskişehir’in tarihi Odunpazarı evleri bölgesinde Çağdaş Cam Sanatları Müzesi var. 2007 yılında bu alanda Türkiye’nin ilk müzesi olarak açıldı. Anadolu’nun cam işçiliğinin beşiği olması nedeniyle müze ayrı bir önem taşıyor. Zaten dünyanın da sayılı cam müzelerinden biri...
💎💎💎
Mutlaka ziyaret edin çünkü sanatçıların camı işleme biçimlerine hayran kalmamanız mümkün değil. 58’i ülkemizden 10’u yabancı 68 sanatçının eserlerini görebilirsiniz.
🔮🔮🔮
Girişte sizi camı onlarca renkle buluşturan sanat eseri bir sarkıt karşılıyor. Müze çağdaş sanat eserleriyle dolu ama ev, bölgedeki diğer evler gibi geleneksel Osmanlı sivil mimarisinin özelliklerini yansıtıyor. Girişinde bir avlu ve havuz var.
💎💎💎
Müzedeki ikonik çalışmalarından biri ikinci fotoğrafta gördüğünüz İzzettin Baki’ye ait Maskeli Rüküş. Eserlerin bazıları ışık sayesinde farklı formlara bürünmüş, bir kısmında cama ek olarak farklı malzemeler de yardımcı öğe olarak kullanılmış.
🔮🔮🔮
Müzeye emeği geçenleri de anmak gerek; Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubu işbirliğinin ürünü. Tarihe meraklıysanız hemen yanındaki Kent Belleği Müzesi’ne de uğrayın derim.
🔻
Fotoğraflar: @sarikaya55 @sebnemefendi @efdalotac @okansusluer

TURİZMDE BİR REKORA İMZA ATTIK!!!
🏅🏆🎖
Tam 31 yıl önce Boğaziçi Üniversitesi Turizm bölümünde okurken başladım rehberliğe. Sevdiğim işi yaptığım için o kadar şanslıyım ki. Siz de bunu hep ödüllendirdiniz.
⛴🚢⛴
Tam 10 gün önce @cruisebrandsturkiye ile 5 yıldızlı William Shakespeare nehir gemisini kapattığımızı yazdım. 6 Aralık 2018 tarihinde Ren Nehri'nde Colmar'dan Strasbourg'a Noel Pazarları'nda muhteşem bir 5 gün geçireceğiz dedim.
🎄 🎄🎄
Bu kriz ortamında tura daha 11 ay olmasına rağmen 10 günde 26 kabin sattık. Nisan ayında yapacağım Japonya ve Loire Vadisi turları geçtiğimiz Aralık'ta doldu. Her birinde bekleme listesinde olan 10 ile 15 arasında misafirimiz var.
🕌🕌🕌
@sacred7travel ile gerçekleştirdiğimiz Ayasofya turlarımız karaborsa olmaya devam ediyor. Aralık'ta kurumsal firmalarla yaptıklarımızla beraber tur sayımız 9'du ve hepsi haftalar öncesinden kapandı.
🌇🌅🌇
Ayasofya turlarında 23 ve 28 Ocak'ta hiç yer kalmadı. 2 ve 12 Şubat'ta sınırlı kontenjanımız var. Detaylı bilgi için ofis saatleri dışında da 0542 722 73 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
💻🖥💻
Yurtiçi ve yurtdışı turlarım hakkında bilgi sahibi olmak için internet sitemi tıklayabilirsiniz. http://saffetemretonguc.com/turlar/
🎁🎉🛍
Noel Pazarları turumuzda 15 Şubat'a kadar yapılacak rezervasyonlarda Ayvalık yakınındaki lüks butik otel @teomidahotel'de 2 gece oda + kahvaltı konaklama hediye ediyoruz.
🏡🏡🏡
Gemide rezervasyon yaptırmak için 0544 677 83 60 ve 0212 291 61 41 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
☎️📞☎️
DESTEĞİNİZ İÇİN YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...
🙏🙏🙏
CRUISE BRANDS TÜRKİYE ile yapacağımız diğer geziler ise şunlar:
🗼🗼🗼
18-21 Nisan 2018 🎯FRANSIZ ŞATOLARI
1 Mayıs 2018 🎯AMALFİ VE CAPRİ
09-13 Mayıs 2018 🎯İSKOÇYA ŞATOLARI
30 Haziran 2018 🎯MSC PREZİOSA İLE İSKANDİNAVYA VE RUSYA
KURBAN BAYRAMI 🎯İZLANDA
6 ARALIK 2018 🎯GEMİYLE REN NEHRİ VE NOEL PAZARLARI
OCAK 2019 🎯GEMİYLE AVUSTRALYA VE YENİ ZELANDA
📸📸📸
@merveagazat

PİRİ KULLANICILARINDAN GELEN HARİKA YORUMLAR...
🙏🙏🙏
“Piri bir modern zaman pusulası. 4 günlük Paris seyahatimi son dakika planlamıştım. İş yoğunluğundan da şehirle ilgili detaylı açıklama yapacak vaktim olmadı. Şehirleri sadece görmek yeterli değil hissedebilmek için hikayesini de bilmek gerektiğine inanlardanım. Saffet Emre Tonguç ile @piriguide bu noktada kurtarıcım oldu. Tüm lokasyonlarda detaylı bilgi aktarımıyla adeta kişisel rehberlik deneyimini cebimde yaşamamı sağladı. En güzel noktalarından biri de metinler arasında kaybolarak şehrin detaylarını kaçırmıyor olmanız. Saffet Emre Tonguç’un keyifli anlatımının tadını kulaklıklarınızı takarak her yerde çıkarabilirsiniz.”
🍭🍭🍭
Bu okuduklarınız sevgili @ceyhunkayadelen in yorumu. Bu haftanın #PiriElcisi olarak seçtim ve duyduğum en güzel Piri tanımlarından birini yaptığı için teşekkür ederim.
🍭🍭🍭
Evet Piri’yi bir modern zaman pusulası kabul edebilirsiniz. Eğer hem gezmeye hem de öğrenmeye meraklıysanız, cebinizde koca bir kütüphaneyi taşımanızı sağlayan bir program. Siz hala Piri’yle tanışmadıysanız, işte size başlangıç için 4 adım.
✔️
AppStore ya da Google Play üzerinden Piri'yi telefonunuza ya da tabletinize yükleyin.
Ardından kullanmak istediğiniz turları seçip satın alın.
✔️
Eğer İş Bankası @maximumkart sahibiyseniz tüm İstanbul turlarımı ücretsiz kullanabilirsiniz.
✔️
Eğer @turkcell abonesiyseniz tüm yurtdışı turlarımdan ücretsiz yararlanabilirsiniz.
✔️
Sadece turu yüklerken internete bağlı olmanız yeterli, programı kullanırken internet bağlantısına ihtiyacınız yok yani kota dostu.
🍭🍭🍭
PİRİ’Yİ KULLANARAK BENİM SESLİ REHBERLİĞİM EŞLİĞİNDE GEZEBİLECEĞİNİZ YERLER:
🌿 Saklı Semtin Sokakları: Fener-Balat
⚓️ Harmanlayan Liman: Karaköy
👑 Batı - Doğu: Tarihi Yarımada
🎩 Grande Rue de Pera: Beyoğlu-Galata
🎭 Sanata Çıkan Sokaklar: Cihangir-Çukurcuma
🕊 Martı Kanadında İstanbul: Boğaz Turu
🎡 Dünya Sahnesi: Londra
🛶 Özgür Şehrin Kanalları: Amsterdam
🏛 Medeniyetin Ayak İzleri: Roma
⭐️ Işıklar Şehri: Paris
🌈 Gaudi’nin Taş Tuvali: Barselona
@ygaorgtr @sacred7travel
#SenGezPiriAnlatsin
🔻
Fotoğraf: @katie.one

Günaydın! Ben turlarım için TAKİP etmenizi tavsiye ettiğim @gezininellitonu ile Laponya’dayım ama size çok anlatılmayan ve sık seyahat edilmeyen farklı bir rotayı yazacağım. Aslında ülkemizde biraz göz ardı edilir yoksa dünyanın en popüler seyahat noktalarından biri. Kolombiya ve onun başkenti Bogota’dan söz ediyorum.
🌎🌎🌎
Kolombiya karlarla kaplı dağları, kızgın volkanları, ıssız çölleri, yılın neredeyse tamamında güneşli plajları ve kültürünün son damlasına kadar işlemiş yerli kültürü ile gözde bir turistik ülke.
🌈🌈🌈
En güzeli de vize istememesi! Gümrük memuru ne kadar kalacağınızı sorup 90 günlük kalış damgası vuruyor pasaportlarınıza, o kadar…
☀️☀️☀️
Bir yanında Brezilya, Venezuella, diğer yanında Ekvador ve Peru, öbür tarafında Karayip Denizi ve Panama ile Büyük Okyanus var. Bulunduğu konumun hakkını fazlasıyla veren kıtanın gizli gücü konumunda.
☂️☂️☂️
Kolombiya adını Amerika kıtasına gelen ilk Avrupalı olan Kristof Kolomb’dan almış. Ama ilginçtir, kaşif buraya aslında hiç ayak basmamış. İspanyol sömürgecilerden önce Muisca, Tayrona ve Quimbiya gibi Kızılderililerin anavatanıymış. Ülkede hala yerli halka rastlamak mümkün.
☀️☀️☀️
Bogota ise Kolombiya’nın başkenti ve en kalabalık şehri. Güney Amerika’nın en hızlı büyüyen metropolleri arasında. Rakımı sebebiyle La Paz ve Quito‘dan sonra dünyanın en yüksek 3. başkenti.
💦💦💦
Graffiti dolu sokakları, enfes kahvesi, birbirinden güzel çiçekli parkları, koloniyel tarzı binalarıyla görülmeye değer bir şehir. Birçok üniversitesi, eğitim kurumu, müzesi ve anıtlarıyla aynı zamanda Kolombiya’nın en önemli kültür merkezi.
📽📽📽
BU ARADA LAPONYA TURUMUZDAN BOLCA CANLI YAYIN VE HİKAYE PAYLAŞIYORUM, SİLİNMEDEN İZLEMEYİ UNUTMAYIN!
🔻
Fotoğraflar: @patycg2012 @fotomilton @sign.na.gentile

#SaffetEmreTonguclaMardin – 6
Fotoğraflar: @lezzetpusulası @yyasminella @ozgul_talayhan @birsenmanisalı
📍✍🏼
Mardin’den telkari, badem şekeri, peksimet, Süryani şarabı, Şahmeran, sabun, kuruyemiş ve menengiç kahvesi alın.
🍭🍭🍭
Çarşıyı gezmekten yorulduğunuzda, eskiden sinagog olduğu söylenen Marangozlar Kahvesi’nde dinlenin. Susuzluğunuzu giderirken, duvarda asılı olan 1970’li yılların artist afişlerine bakın.
☕️☕️☕️
Özellikle akşamüzeri Mor Benham ya da diğer adıyla Kırklar Kilisesi’nde ayine gidin. Mardin’in metropolitlik kilisesi olarak kullanılan yapıda çok güzel eski ahşap kapılar yer alıyor. Çan kulesi de ilginizi çekecek.
🔔🔔🔔
Mardin’den Nusaybin’e giderken, 30. Kilometrede yer alan Dara Harabeleri’ni gezin. Söylenenlere göre burası Büyük İskender ile Pers Kralı Darius’un (Dara) savaştığı yer. Dara’da bir evin altında yer alan, geçmişte zindan ya da su sarnıcı olarak kullanılmış yapı çok sıra dışı.
🛡🛡🛡
Midyat’a gitmeden olmaz. Gümüşün sanata dönüştüğü birbirinden güzel takılar bulacaksınız. Mor Gabriel Manastırı’nı mutlaka görmelisiniz. Aslında Midyat’ın da 20 km kadar dışında yer alıyor. Diğer adı Deyrulumur Manastırı. 615 ve 1049'da Metropolitlik Merkezi’ymiş.

#SETle1Dakika
DÜDÜKLÜ TENCERE
🍅🍅🍅
Günaydın! Bugüne kadar hiç duymadığınız bir soru sorayım mı size? Düdüklü tencereyi kimin bulduğunu ve esas mesleğinin ne olduğunu biliyor musunuz? Peki ilk tasarlandığında ne ad verildiğini?
🌽🌽🌽
Yıllardır düdüklü tencere kullanıp bu kadar detay bir bilgiyi öğrenmeyi düşünmemiş olmanız muhtemel... Ama böyle ilginç detayları sevenlerdenseniz, şimdi sadece 35 saniye ayırın ve ilginç bir bilgi yolculuğu yapalım!
🍆🍆🍆
Adresimiz Fransa’nın Blois şehri. Şehirden görüntüler ve müzik eşliğinde keyifli bir mola olacak; kaçırmayın derim.
🥦🥦🥦
Videoyu seveceğini düşündüğünüz kişileri yorumlara ekleyerek haber vermeyi de unutmayın! Gününüz rengarenk geçsin…
@ayricaliklirotalar #ayricaliklirotalar

#SaffetEmreTonguclaMardin – 5
Fotoğraflar: @esra.k.torlak @mehmettt.dr @gulsahguneslen
📍✍🏼
Şehre hakim konumu gece ayrı gündüz ayrı güzel. Tam bunun için “kartal yuvası” olarak adlandırılıyor; adeta şehri kuşbakışı gözetlemek için kondurulmuş gibi. Sadece özel izinle çıkılabiliyor Mardin Kalesi’ne; tepeye çıkamasanız da görkemli duruşunu görüp fotoğraflarını çekin derim.
👑👑👑
Evliya Çelebi kalenin ambarlarını özellikle överek, erzak ve cephane bolluğunu anlatmış. Hatta Timur’un da bu nedenle savunmayı kıramadığı ve kaleyi düşüremediğinden bahsedilir.
🎨🎨🎨
Sabancı Vakfı’nın Mardin’e çok güzel bir katkısı var. Geçmişte Süvari Kışlası, bir dönem de vergi binası olarak kullanılan koruma altındaki yapıyı restore ettirerek 2009 yılında müze-sanat galerisi olarak şehre kazandırdı.
🔮🔮🔮
Mardin’de hüküm süren son Artuklu Sultanı Melik Necmettin İsa tarafından yaptırılan Zinciriye Medresesi, 1385 yılında yapılmış. Mardin’in en güzel yapılarından biri. Timur’la savaşan İsa Bey, bir süre bu medrese hapis yatmış. Üst katta yer alan odacıklara özellikle dikkat edin; geçmişte medrese öğrencilerinin kaldığı yerlermiş.
📝📝📝
Zinciriye Medresesi’nden sonra yapımına başlanan Kasımiye Medresesi, siyasi çalkantılar nedeniyle uzun zaman bitirilememiş; tamamlanması Akkoyunlular dönemine rastlamış. Zinciriye gibi Kasımiye Medresesi’nde de öğrencilerin kullandığı odacıklar var.
✂️✂️✂️
Hangi ders için kullanıldığı odaların tavanındaki simgelerden anlaşılıyor. Her iki medresede de hem fen bilimleri hem tıp hem de dini alanda çalışmalar yapılmış.
💦💧💦
Medresenin avlusunda duvara su vurulduğunda rahatça görülebilen koyu kırmızı lekeler var. Rivayete göre medreseyi tamamlatan Kasım Paşa burada katledilmiş. Kızkardeşi elinde ağabeyinin kanlı gömleği, acısından ağıtlar yakarak kendini duvarlara vurmuş. İşte bu izlerin o günden beri orada olduğu söyleniyor.
💫
Mardin keşfine yeni bir virgül koyuyorum, devamı gelecek.

@gezininellitonu İLE LAPONYA'DAYIZ. HİKAYE VE CANLI YAYINLARI KAÇIRMAYIN!
🎅🎅🎅
🌲🌲🌲
HAFTANIN FİKRİ
#SEThaftaninfikri
✔️
İstanbul’un kendini en güzel koruyabilmiş, en renkli semtlerinden birinde geçmişe yolculuk yapmak, Can Yücel’den Nazım Hikmet’e nice yazara dokunan, Perihan Abla’dan Ekmek Teknesi’ne televizyonun en unutulmaz işlerine mekan olan bir mahalleyle tanışmak için Kuzguncuk’a gidin.
📌
Deniz kıyısında kilise, cami ve sinagogun yan yana yükseldiği bir hoşgörü durağıdır Kuzguncuk. Ne gökdelenlere ne de avm’lere teslim olmadan günümüz İstanbul’una direnen haliyle adeta nefes alma sahası olan mahallelerden biridir.
📌
Mahalle kelimesini özellikle kullandım çünkü Kuzguncuk eskinin toplumsal iletişim biçimlerini özleyenlerin hasret giderme durağı olabilir. İnsanlar birbirini tanır, alışveriş esnaftan yapılır, hayatın yavaş aktığını hissettiren bir dinliği vardır.
📌
Yahudiler “Kutsal topraklara gitmeden önceki son durak” olarak kabul etmişler ve o yüzden Kudüs’e gidemeyenler burada yaşamayı, buraya gömülmeyi istemiş. Geçmişte semt, “küçük Kudüs” olarak anılırmış. İlk olarak da 15. yüzyılda İspanya’dan kaçan Yahudiler yerleşmiş.
📌
Kuzguncuk’a gittiğinizde, deniz kıyısındaki Üryanizade Camii’ni, 1952 yılında yapılan zarif işçiliğiyle dikkat çeken Kuzguncuk Camii’ni, hemen yanındaki Ermeni kilisesi Surp Kirkor Lusaroviç’i, ana caddedeki Rum Ortodoks kilisesi Ayios Yeorgios’u, 1878 yılında yapılan Beth Ya’akov Sinagogu’nu, Fethi Paşa Korusu’nu, birbirinden güzel köşkleri ve rengarenk tarihi evler görecekleriniz arasında.
📌
Dün doğum günü olan Nazım Hikmet’in Kuzguncuk şiirinden bir bölümle bitiriyorum ve büyük şairi bıraktığı eşsiz edebiyat mirası için bir kez daha teşekkürle, sevgiyle anıyorum… Bu nefis Kuzguncuk fotoğrafı da @muratate.s e ait.
🏡🏡🏡
Beykoz’da oturmalı
Beykoz’da çalışan adam.
Fakat Kuzguncuk şirin yerdir
ve gayet nefis yapar gül reçelini
pansiyoncu Madam
ve kızı Raşel... Aynada bir kartpostal:
bir manzara Nis şehrinden.
İskemle, karyola, konsol... Denize nazırdı pencereleri...
Güneşte tavana suların ışıltısı vurur,
karanlık şilepler geçerdi geceleri
insanı olduğu yerde
eli böğründe bırakarak...

1200’lü yıllarda Amstel Nehri’nin ağzında sulak araziler üzerinde bir balıkçı kasabası olarak kurulmuş.
🚲🌷🛶
İlk adı, Amstel Irmağı’nın üzerine kurulan baraj anlamına gelen Amstelredamme.
🚲🌷🛶
19. yüzyılın sonlarında şehre müzeler, bir tren istasyonu ve bir konser salonu inşa edilmiş.
🚲🌷🛶
Ren Nehri’ne ve Kuzey Denizi’ne açılan su kanallarıyla Avrupa ve dünyayla olan ticari bağları daha da gelişmiş.
🚲🌷🛶
Bahsettiğim yer kanalların, bisikletlerin ve lalenin adeta başkenti olan, Avrupa’nın en güzel şehirlerinden Amsterdam. Gelin şimdi önce sizin için seçtiğim fotoğraflara bakın ardından hemen profilime girip bıraktığım linke tıklayın ve sizi Amsterdam sokaklarına ışınlayacak yazımı okuyun.
🚲🌷🛶
Şehirde, 8.600 kazık çakılarak ne yapıldığını,
🤔
Dünyanın en önemli sanat merkezlerinden olan Rusya’daki Hermitage Müzesi’nin Amsterdam’la ne ilgisi olduğunu,
🤔
Meşhur Kırmızı Fener Mahallesi’ne neden bu adın verildiğini,
🤔
Osmanlı’dan Hollanda’ya uzanan lale öyküsünü ve daha birçok ilgi çekici bilgiyi masal tadında okumak isterseniz, yazıyı kaçırmayın! Ve severek okuyacağını düşündüğünüz kişileri ya da Amsterdam meraklılarını da yorumlara ekleyerek haber vermeyi unutmayın.
🚲🌷🛶
Eklemeden geçmeyeyim, @piriguide uygulamasından Amsterdam turunu indirirseniz, benim sesimden şehri karış karış dolaşabilirsiniz. Herkese iyi geceler!
🔻
Fotoğraflar: @view_reflex @een_wesber @fallingoffbicycles @n0ramaria @barishasanbedir

“Dünya yuvarlaktır ve dünyanın sonu gibi görünen bir yer, başlangıcı olabilir.”
Ivy Baker Priest
🎏🎏🎏
Hayatın döngüsü sürprizlerle dolu. O sürprizlerin kime mutluluk getireceği, kimin hayatına huzursuzluk saçacağı belli değil çünkü hayat bizim her şeyi kontrol edebileceğimiz, her ihtimali planlayabileceğimiz bir oyun alanı değil.
📯📯📯
Ne bir satranç tahtası üzerindeyiz ne de bir futbol sahasında… Hayatı hamleler hesaplayarak tüketmek yerine, her durumdan kendi payımıza çıkaracaklarımızın deneyimiyle yol almalı.
🎏🎏🎏
İnsan hep güneşli günler istese de fırtınaya göre direnme gücünü de içinde usul usul biriktirmeli. O yüzden yaşadığınız iyileri de kötüleri de bu birikime yeni yatırımlar olarak düşünün.
📯📯📯
Her yaşama farklı biçimlerde uğruyor zorluklar; kimini çabuk terk ediyor kiminin sabrını sınıyor. İşte o sabır sınavından geçtiğiniz her anda bir sonun değil belki çok daha iyi bir başlangıcın eşiğinde olabileceğinizi size hatırlatan, bu birikim olacak. Tüm koşulları ve yaşadıklarınızı, bir de böyle değerlendirmeyi deneyin.
🎏🎏🎏
Bakış açınızı değiştirdikçe, gözden kaçırdığınız detaylar serilecek önünüze. Ve kendinizi; daha önce fark edemediğiniz iyi bir yana, bir çözüme, bir yeniliğe odaklanırken bulacaksınız...
📯📯📯
Yeni hafta içinizde birikenlerden doğan gücünüzü hissedeceğiniz pozitiflikle ve “mutlaka bir yolu vardır” diyerek sizi çözüme odaklayan insanlarla geçsin… Günaydın!
#SETpazartesimottosu
#SETmotivasyon
🔻
Fotoğraf: @een_wasbeer

BU GENÇLER BİR HARİKA!
⭐️⭐️⭐️
Yarın akşam (15 Ocak Pazartesi) İstanbul’da muhteşem bir konser var. Şef İbrahim Yazıcı’nın yönetiminde sahne alacak senfoni orkestrası, “harika” bir amaç için konser verecek.
🎵🎵🎵
Gece Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) öncülüğünde başlayan “harika yetenekler” projesine destek için düzenleniyor. Sanat Yönetmeni de dünyaca ünlü keman sanatçımız Cihat Aşkın.
🎻🎻🎻
Gençlerin yeteneklerini ortaya çıkaran, destekleyen ve hem bugüne hem yarına dair inancımızı tazeleyen her çalışma çok kıymetli. Siz de benim gibi düşünüyorsanız “Forte 24 Genç Yetenek” projesine destek vermek için yarın gece o konsere gidecekler arasında olabilirsiniz.
🎷🎷🎷
Sadece müzik değil sanatın farklı dallarındaki öğrenciler bu projeyle hayallerine yaklaşıyor. Onların hayallerine yaklaşması da ülke için daha aydınlık yarınlar, daha mutlu insanlarla dolu bir gelecek demek!
🥁🥁🥁
Dahası var; konserde sevgili Halit Ergenç çocuklarla aynı sahneyi paylaşacak. Sunuculuğu ise Dolunay Soysert üstlenecek. Yer; Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi (PSM); biletler ise hem PSM gişelerinden hem de Biletix ya da www.zorlupsm.com üzerinden alınabiliyor.
#GençYeteneklerSahnede #Forte24Gala

Most Popular Instagram Hashtags