[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

sadolsun90lar sadolsun90lar

19 posts   1018 followers   2525 followings

Şad Olsun 90'lar  🐼 Günün Video Klibi: Kaan Öztürk "Yollarda Yoruldum" (2017 Versiyon) 👇👇👇👇👇👇👇👇

https://youtu.be/51i1PL6zsEk

90'larda yine Kaan Öztürk'den tanıyıp bildiğimiz sevdiğimiz 'Yollarda Yoruldum' yine ama yeni yepyeni versiyonuyla Avrupa Müzik etiketiyle tüm digital platformlarda.

Video Klibin tamamını izlemek için profildeki #YouTube linkine tıklamanız yeterli.

Söz & Müzik : Kaan Öztürk
Düzenleme : Serkan Baysal , Fuat Bostancı
Klip Yönetmeni : İmre Haydaroğlu

#spotify #fizy #itunes #music #kralpop #powerturk #netd #muzikplay #trtfm #radyod #bestfm #superfm #alemfm #joyturk #muzik #müzik #video #klip #kaanöztürk #yollardayoruldum #popmusic #popmüzik #turkcepop #türkçepop #buyaz #hit #hit2017 #yaz2017 #avrupamüzik @kaan_ozturk @serkanbaysalll @imrehaydaroglu @avrupamuzik @kralmuzikcomtr @powerturk @powerfm @netdmuzik @dreamturktv @radyod104 @bestfm984 @fizyofficial @trtfmradyo @superfmtr @karnavalcom @alemfmcom @palfmofficial @joyturkradyo @istanbulfm886 @kentfmtr @radyoviva @showradyo @joy.fm

#Yeni #Yepyeni #KaanÖztürk #YollardaYoruldum #2017versiyon #Bugün #Çıktı

#fizy http://fizy.in/0PpVr

#spotify https://open.spotify.com/album/4NmucrIlRVzI4fyYLnIGsa

Klibin tamamını izlemek için profildeki linki tıklamanız yeterli !

1991 yılında yayınlanan Bülent Ortaçgil albümünün isim şarkısı "Oyuna Devam"

#Netteilk!

22 Temmuz 2005
Harbiye Açıkhava Tiyatrosu
16.Most Açıkhava Konserleri

#zuhalolcay @zuolcay #bulentortacgil #bülentortaçgil

90'lar Starlarının En Yenileri:

Tarkan - 10

Çıkış Tarihi: 15 Haziran 2017

Tarkan'ın yeni albümü "10" yarından itibaren tüm müzik marketlerde yerini alacak.

Son albümü "Adımı Kalbine Yaz"ı 2010 yılında çıkaran Tarkan, 7 yıl aranın ardından yeni pop albümünü yarın müzikseverlerle buluşturacak. Sanatçının uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı 10'uncu albümü "10"da, Tarkan'ın kendi söz ve bestelerinin yanı sıra #SezenAksu, #AyselGürel, #NazanÖncel, Günay Çoban, Gülşah Tütüncü, #ÜmitSayin, #MuratMatthewErdem - Miya ve Serdar İzzet Özdoğan imzalı şarkılar da bulunuyor.

DMC etiketiyle yarın yayınlanacak "10", müzik marketlerle birlikte dijital platformlarda ilk olarak sadece #fizy ve #iTunes üzerinden indirilebilecek, önümüzdeki hafta fizy ve #AppleMüzik üzerinden çevrimiçi de dinlenebilecek.

01. YOLLA
Söz: @Tarkan
Müzik: @OzanColakoglu

02. ÇAY SİMİT
Söz: @GulsahTutuncuOfficial
Müzik: @GulsahTutuncuOfficial

03. BENİ ÇOK SEV
Söz: Günay Çoban
Müzik: Serkan İzzet Özdoğan

04. BEN SENİN…
Söz: @SezenAksuResmi
Müzik: @SezenAksuResmi

05. ÇOK AĞLADIM
Söz: @MiyaMuzik
Müzik: @MattErdem

06. HER ŞEY FANİ
Söz: @SezenAksuResmi
Müzik: @SezenAksuResmi

07. KEDİ GİBİ
Söz: @Tarkan
Müzik: @Tarkan

08. HODRİ MEYDAN
Söz: @Tarkan
Müzik: @Tarkan

09. BİZ ÇOCUKKEN
Söz: Günay Çoban
Müzik: @Tarkan

10. BAL KÜPÜ
Söz: Günay Çoban
Müzik: @Tarkan

11. ACIMASIZ
Söz: @NazanOncel
Müzik: @NazanOncel

12. SEVDAM TEK NEFES
Söz: Aysel Gürel
Müzik: @Tarkan

13. O SEVİŞMELER
Söz: @UmitSayinOfficial
Müzik: @UmitSayinOfficial

14. AFFEDİN BİZİ ÇOCUKLAR
Söz: @Tarkan
Müzik: @Tarkan

Yapım: @DMCcomtr
Prodüktör: Tarkan - Ozan Çolakoğlu
Aranjör: Ozan Çolakoğlu
Mix - Mastering - Vokal kayıt: Emre Kıral
Stüdyo: #OzingaProductıon / Kaya Müzik
Kayıt: Osman Çetin, Eyüp Gündüz, Utku Ünsal
Fotoğraflar: Yiğit Eken
Grafik Tasarım: Emre Erdem
Fotoğraf Editörü: Murat Kuruoğlu
Redaksiyon: Handan Menekşe

#90lar #90s #doksanlar #90spop #90larpop #90sturkishpop #90larturkcepop #90lartürkçepop #turkishpop #turkcepop #türkçepop #popmusic #popmuzik #popmüzik #turkishmusic #turkcemuzik #türkçemüzik #turkishpopmusic #turkcepopmuzik #türkçepopmüzik #tarkantevetoglu

90'lar Starlarının En Yenileri:

Burak Kut & Kaiti Garbi - Kalbine Sor

Çıkış Tarihi: Aralık 2015

Türk Pop Müziği'nin ünlü ismi Burak Kut ile Türkiye ve pek çok ülkede "Esena Mono" adlı şarkısıyla müzik severlerin kalbinde yer eden Yunanistan’ın divası Kaiti Garbi’yi  aynı projede buluşturan “Kalbine Sor” albümü müzik marketlerdeki yerini aldı.

Efsane organizatör #AhmetSan‘ın bir araya getirdiği  #BurakKut ve #KaitiGarbi ; Kalbine Sor ismini verdikleri düet albümleri için 6 şarkı seslendirdi. Birlikte iki Yunanca şarkı okuyan ikilinin düet albümü, çıktığı gün hem Türkiye hem Yunanistan’da büyük ilgi gördü.

Kayıtları Türkiye ve Yunanistan'da gerçekleştirilen albümün prodüktörlüğünü Yunanistan’ın altın plak ödülleri sahibi ünlü prodüktör, besteci ve aranjörü #ThanosGeorgoulas yaptı.

Türkiye ve Yunanistan'la aynı zamanda tüm dünyada satışa sunulacak albüm, Kaiti Garbi ‘nin müzik şirketi ile Türkiye ‘de son dönem başarılı projelere imza atan İyi İşler Müzik ortaklığıyla piyasaya çıktı. Albümde Burak Kut ve Kaiti Garbi’nin birlikte seslendirdiği 2 Yunanca şarkının düet versiyonlarının dışında iki sanatçının da aynı şarkıları solo olarak tek başlarına seslendirdikleri versiyonları bulunmaktadır.

İlk klip Mykonos’ta çekildi

Burak Kut ve Kaiti Garbi ‘nin çıkış şarkıları “Harikalar Diyarım”ın klibi Yunanistan’ın gözde adası Mykonos’ta çekildi. Çekimleri iki gün süren klibin yönetmenliğini #VictoriaVellopoulou üstlendi. 55 kişilik bir ekibin çalıştığı ve Mykonos sokaklarının kullanıldığı çekimde Mykonos’un en önemli oteli Cavo Tagoo kullanıldı.

#90lar #90s #doksanlar #sadolsundoksanlar #sadolsun90lar #90spop #90larpop #90sturkishpop #90larturkcepop #90lartürkçepop #turkishpop #turkcepop #türkçepop #popmusic #popmuzik #popmüzik #turkishmusic #turkcemuzik #türkçemüzik #turkishpopmusic #turkcepopmuzik #türkçepopmüzik

90'lar Starlarının En Yenileri:

Kenan Doğulu - İlk Adımı Sen At

Çıkış Tarihi: Nisan 2017

Türk pop müziğinin en sevilen isimlerinden Kenan Doğulu, yeni şarkısı “İlk Adımı Sen At” ile yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Yıllardır dillerden düşmeyen aşk şarkılarının mimarı olan, klipleriyle sosyal medyada izlenme ve dinlenme rekorları kıran ünlü sanatçı, bu yaz hayranlarına aşkta ilk adımı atmaları için ilham ve cesaret verecek. “Aşk Kokusu”, “Kalp Kalbe Karşı” gibi şarkılarıyla aşkı en güzel anlatan sanatçılardan biri olan Kenan Doğulu’nun, söz ve müziği kendisine ait olan düzenlemesini Güneş Ergün ile birlikte yaptığı yeni şarkısı “İlk Adımı Sen At”, bu yılın en hit şarkılarından biri olmaya şimdiden aday.

Söz-Müzik: Kenan Doğulu
Düzenleme: Güneş Ergün/Kenan Doğulu
Vokal: Duygu Soylu/Eda Pala
Vokal Koçu: Cihan Okan
Gitar/Perküsyon: Kenan Doğulu
Mix: Erkan Adlin
Vokal Kayıt: Aliş Kaygusuz
Mastering: Çağlar Türkmen
Stüdyo: Doğulu (Arnavutköy/Kanlıca)
Yapımcı: Doğulu Productions 2017

#90lar #90s #doksanlar #sadolsundoksanlar #sadolsun90lar #90spop #90larpop #90sturkishpop #90larturkcepop #90lartürkçepop #turkishpop #turkcepop #türkçepop #popmusic #popmuzik #popmüzik #turkishmusic #turkcemuzik #türkçemüzik #turkishpopmusic #turkcepopmuzik #türkçepopmüzik #kenandogulu

90'lar Starlarının En Yenileri:

Yonca Evcimik - AHA! 'Remixes'

Çıkış Tarihi: Ağustos 2016

90'lı yıllarda patlayan Türk Pop Müziğinin önemli isimlerinden #YoncaEvcimik, uzun bir aradan sonra yeni singleı #AHA! ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmıştı.

#Abone, #KendineGel, #815Vapuru, #BandiraBandira, #TatliKacik gibi unutulmaz hitlere imza atan, 90lı yıllarda patlayan Türk pop müziğinin öncüsü Yonca Evcimik, sözü ve bestesi #SezenAksu'ya düzenlemesi Aytuğ Yargıç a ait AHA! şarkısı ile yaza bomba gibi bir giriş yapmıştı. Yonca Evcimik büyük ilgi gören AHA! Şarkısının dans remixlerini de piyasaya çıkardı.

Digital platformlarda yerini alan versiyonlar dinleyicilerden tam not aldı. Kısa kestirdiği sarı platin saçlarını bu remixlerin görseli için pembe yapan çılgın şarkıcı mayo ile verdiği pozlarla yine iddialı. Kısa saçları ile beğeni toplayan Yoncimik Kendimle oynamayı yeni şeyler denemeyi seviyorum. Her an başka bir değişiklik yapabilirim dedi. AHA! & Remixesda Gürkan Aşık, Serkan Erdiril ve Mert Aydın, Şafak Göktaşın yaptığı dans ve club remixleri bulunuyor.

#90lar #90s #doksanlar #sadolsundoksanlar #sadolsun90lar #90spop #90larpop #90sturkishpop #90larturkcepop #90lartürkçepop #turkishpop #turkcepop #türkçepop #popmusic #popmuzik #popmüzik #turkishmusic #turkcemuzik #türkçemüzik #turkishpopmusic #turkcepopmuzik #türkçepopmüzik

Şimdi 90’LAR - Metin Özülkü Orkestrası Eşliğinde: Eda Özülkü, Erdal, Ferda Anıl Yarkın, Hazal, Jale, Reyhan Karaca, Uhde Seçil ve Yeşim Salkım

Türkiye’de bir kuşak 90’ların şarkılarıyla aşık oldu, aşkı yaşadı, hayatı tanıdı. Saf, masum ve iyi niyetli aşkların, kalp çarpıntılarının, yıllar geçse de unutulmayan o ilk heyecanlarının, ayrılık acılarının, kavuşma telaşlarının şarkıları bunlar... Türk popunun doksanlı yılları muhteşem bir konserle geri dönüyor!

Seksenlerin ağırlığını üzerimizden attığımız, tekerlemeli ve neşeli şarkılarla dans edip eğlenmeyi yeniden keşfettiğimiz o günlerin yeni tanıştığımız yetenekleri, artık bugünün starları.

#YesimSalkim
#FerdaAnilYarkin
#ReyhanKaraca
#ErdalCelik
#JaleBekar
#UhdeSecil
#Hazal
#EdaÖzülkü
#MetinÖzülkü

Hepsi, doksanlarda imza attıkları şarkılarla, o şahane günleri geri getirmeye 3 Temmuz’da “Şimdi 90’lar” konserine Bursa’ya geliyorlar.

Tarih: 03 Temmuz 2017

Saat: 21:15

Yer: Bursa Açıkhava Tiyatrosu

Organizasyon: Hakan Eren, Nur Öztürk

Biletler: www.biletinial.com

Most Popular Instagram Hashtags