sadekmilan sadekmilan

1,562 posts   62,249 followers   255 followings

Milan Šádek IFBB PRO  💪PRO bodybuilder 🏅212 Olympia 2017 TOP6 🥇Charlotte Pro 2017 Winner 🥛AMIX Nutrition 🐥DZ Klatovy 🍽 Fitnessmenu 🃏Dragon Nutraceutical 👊Crusher 🚗SRT 392

After the workout with my friend IFBB PRO @vojta_koritensky
#milansadek #vojtakoritensky #ifbbpro #posing #bodybuilding

I am spending this summer with my family. Many previous year it was all about my contest prep. This year I allow my body and mind to heal, to rest... right after this summer I will return to 100 % bodybulding life style. I set my goals high... but never forget that familly is the most important. You need to set a balance.
#milansadek #family #advice #resttobethebest #goals #priorities

My first Pro show... EVLS Prague Pro 2015
#milansadek #prodebut #evls #212pro

When I am at the swimming pool.... no, just kidding. I hate pool areas because people are staring at me.
#summer #pool

OFICIÁLNÍ PROHLÁŠENÍ:
V životě každého z nás potká spoustu krásných věcí. Bohužel nic netrvá věčně a vše musí jednou skončit.
V září 2012 se zrodila dlouhá, příjemná a velmi důležitá spolupráce se značkou NEBBIA. Tahle slovenská firma vyrábějící fitness oblečení od té doby urazila dlouhou cestu, je úspěšná v celosvětovém měřítku, pravidelně se účastní nejdůležitějších světových fitness výstav a dostala se až k fitness vrcholu, kterým je soutěž Mr. Olympia, pro kterou dokonce poslední roky vyrábí právě NEBBIA oficiální oblečení!
Po celých 6 let jsem byl hrdým reprezentantem této značky a celé spolupráce si nesmírně vážím a rád bych srdečně poděkoval za veškerou podporu a možnosti, kterých jsem díky nim mohl využít.
Od 1. července roku 2018 jsme po společné dohodě ukončili naši spolupráci a naše cesty se rozcházejí. Přeji NEBBII spoustu spokojených a věrných zákazníků a hodně štěstí a úspěchů v dalším podnikání.
#milansadek #nebbia

K uspechu neexistuje vytah, musite jit po schodech... nekdy spadnete, ale musite se zvednout a zkusit to znova a znova. Spousta lidi si mysli, ze jsem se dostal tam, kde jsem, snadnou cestou. Malo lidi vi, ze touhle cestou jdu uz pres 16 roku. V zacatcich jsem nemel nic, pouze sen, silnou vuli a byl jsem strasne tvrdohlavy. Ale nebyl jsem hloupy a snazil se vyvarovat chyb a ucit se z tech, ktere jsem udelal. 3x me zastavila operace kyly, ale vzdy jsem se vratil zpet a pokracoval dal. Prekazek bylo v zivote spoustu, vcetne takovych, o kterych se clovek nepotrebuje bavit. Proste je treba si srovnat priority a jit si za tim a premyslet.
—-
There is no elevator to success. You have to use the stairs... sometimes you fall, but you have to stand up and try it again and again.
—-
#life #itwasnoteasy#firstcar #surgery #comeback #amix #olympiastage #dreambig #motivation #milansadek #progress #smartandhungry

When you share a passion for bodybuilding and American Cars .... with @vojta_koritensky
#milansadek #vojtakoritensky #ameriancars #jeepwrangler #challenger392 #bodybuilding #musclecars

Když to chceš mít pevně v rukou, použij Crusher 👊
@crusher.fit #crusher #bettergrip #milansadek #amix

Most Popular Instagram Hashtags