sabah.gazetesi sabah.gazetesi

221 posts   5,572 followers   6,479 followings

Turkuvaz Medya Grup 

Bizde Ömer’ler bitmez
#15Temmuz'da şehit olan 251 kahramanımızın isimleri okunurken, duygu dolu anlar yaşandı.Milyonlar, okunan her isimden sonra "burada!" diye haykırdı.

KARŞIMIZA KİM ÇIKARSA EZER GEÇERİZ"

Bizim arkamızda #ABD var diyerek siz #Türkiye ile #Türk milleti ile baş edemezsiniz. Çıkmış #HDP'nin bazı temsilcileri meydanlara çağırıyor benim #Kürt vatandaşlarımız.

Bu milli bir mücadeledir, karşımıza kim çıkarsa ezer geçeriz.

ÇOCUĞUN BAŞINDA ONLARCA ASKER:

#Gazze, #BatıŞeria, #Kudüs, #EHalil ve pek çok bölgede protesto gösterileri düzenlenirken, yaşanan olaylara bir fotoğraf damgasını vurdu. İsrail'in tek bir fotoğrafla dünyaya rezil olduğu görselde, 25'e yakın İsrail askeri, gözaltına aldığı 14 yaşındaki #FevziElJunidi isimli #Filistinli çocuğu gözleri bağlı bir halde götürüyor. Tüm #İsrail askerlerinin panik ve teyakkuz halinde olduğu fotoğrafta, Filistinli çocuğun dik duruşu ise dikkatlerden kaçmadı.

"Dolar 3.95"
2001 de bankaları hortumlayan sistemler yerle bir olmuş
Hortumlanacak kulvar kalmamıştır.
Çıldırın ulen
9.95 olsa ne yazar
Darbe yapacağız diye
deneyecek bir şeyiniz kalmamış durumda
debelenip duruyorsunuz
ANGUTLAR

Batı Antalya Bölgesinde yaşanan afetten zarar gören tüm halkımızın Allah yardımcıları olsun,Allah sabır versin
#Antalya #kumluca #mavikent #finike #demre #kas

CHP'DEN KİRLİ KAMPANYA

Projenin detaylarının yavaş yavaş belli olmasından sonra CHP'li vekiller, proje hakkında karalama kampanyası başlattı. #Türkiye'nin dünyanın dev markalarıyla rekabet edemeyeceğini belirten CHP #Kocaeli #Milletvekili #TahsinTarhan, projenin havada kalacağını söyledi.

ALMANLAR DA RAHATSIZ
#CHP'nin bu açıklamalarından sonra yerli otomobille ilgili bir açıklama da Almanya'dan geldi.

#Cumhurbaşkanı #RecepTayyipErdoğan, #Diyarbakır'da bölücü terör örgütüne karşı düzenlenen operasyon sırasında #şehit olan polis memuru #AhmetAlpTaşdemir'in ailesine taziye dileğinde bulundu.

#lacivert dergisi bu ay poster hediyeli
#Turkuvaz #Dergi

GÜLERMİSİN AĞLARMISIN

BAĞIMSIZLIK KARAKTERİMİZDİR
Türk milleti istiklali ve istikbali söz konusu olduğunda sadece askerleriyle değil erkeğiyle kadınıyla, genciyle yaşlısıyla tüm fertleriyle birer cesaret ve kahramanlık abidesidir. Tarihimiz bunun sayısız örnekleriyle doludur. En son 15 Temmuz'da sokaklara dökülen milyonlarca kardeşimizle bu hakikati bir kez daha görme, yaşama imkanını bulduk. Bunu için ne terör örgütleri ne de bunları üzerimize salan güçler hain emellerin asla ulaşamayacaklardır. Çünkü Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün veciz ifadesiyle 'Bağımsızlık bizim milletimizin karakteridir'. Ülkemizi işgale kalkışanlar için söylenmiş 'Ya istiklal ya ölüm' parolası aslında özgürce yaşama irademizin beyanıdır.

Most Popular Instagram Hashtags