[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

s_miladinova s_miladinova

727 posts   572 followers   1035 followings

Suzana Miladinova  Read ! Write ! Drink ! Travel ! 📌Yazma Halleri ✏ 🌎 ☕

hayatı hep kıyısında yaşadım,
yani geriye dönüp baktığımda bu tutunamama hissi her sabah tokat gibi vuruyor yüzüme,kahvemi de acı yapar oldu bu melankoli.

bir denizin kıyısından ileri gidemedim, açılamadım mavinin diğer tonlarına ya da bir sevinç anını yaşayamadım sonuna kadar, biraz mutlu olduktan sonra yoluma devam etmeye çalıştım hep.
yıldızları toplamak istedim onu da beceremedim, beceremediklerimle mutlu olmaya çalıştım onu da elime yüzüme bulaştırdım, bir şeyleri elime yüzüme bulaştırmakta da ustalaştım, gri renk hayatıma girdiğinden beri maviyi özledim, maviyi istedim, tam omuzlarımdan ayak uçlarıma kadar maviye bulandım derken bir sabah uyandım, saçlarımın uçlarına griler yayılmış, yastıklarımda koskoca gri bir günaydın.

belki de kıyıda yaşayanların günaydını gri olur diye kandırdım kendimi,
gitmek istedim hep uzağa, en uzağa, kendimi bulmak için belki de seni bulmak için, bu istasyon iyi burda mutlu olurum deyip indiğim her şehirde daha da azaldım, kendimi toparlamak isterken,
kimbilir kaç şehirin istasyonuna acı bıraktım, keder doldurdum çantama.
yanlış insan mı oldu, yanlış insanı mı sevmeye çalıştım şu hayatta öğrenemedim, öğrenmeye de pek niyetim yok zaten sevsem de kıyısından ucundan sevilirim ya da sevmeye çalışırım. ✏
okuduğum bütün kitaplarda seni aradım, annemin kahvaltılarında seni aradım, otobüsü yakalamaya çalışan bir amcanın çaresizliğinde seni aradım, gün doğmadan yola koyulan gözleri açılamamış işçilerin yorgunluğunda seni aradım, bir ekmek kokusunda, bir çay tabağında, bir boğaz köprüsünde, bulutların üzerinde, rakı sofrasında, çamurlu dar bir köy yolunda, yüzelli tane nar parçasının içinde, ellerini açmış dua eden yaşlı bir teyzenin evinde, bir bebek kokusunda, yağmurun yıkadığı arındırdığı bir şehirde, yemyeşil tarlaların içinde, günbatımını izlerken, sabah uyandığımda, sarhoş olduğumda, dedemin mezarında, sonbahardan kalan yapraklarımın üzerine şiirler yazdığımda da aradım ellerini bulamadım.
bahar koksun istedim saçım başım,
ayaklarıma ellerime saçlarıma dudaklarıma hep mavilik bulaşsın istedim,

ama kıyısında yaşamaktan olsa gerek, sabah kahvesine bir parça yalnızlık koca şehre de dinmeyen bir yağmur verdi hayat hepsi bu!

Bak şimdi önce sağ ayakkkkk
Sonraaaaa
Sağa bakış 😸😸 Aşırı ponçik pembe konverslerim,
hasan şef ( soğuk hazırlamayı senden öğrenecek değilim, allammm çorbalarını özledim, bunlar çorba yapamıyor diye isyan ettim hep 😸😸
Çok özledim yeeeeaa) ,
Aydın abi Solaaa dönmeeee

Ben yeterince iyi değilim, tamamen kötü de değilim. Güven vermiyorum ama umursamaz da değilim. Kaçmıyorum, durmuyorum da. Sarhoş gezmiyorum, ama her an ayık da değilim. Bağımlı değilim, kaçabilecek kadar da özgür değilim. Politik değilim ama tarafsız da değilim. Umutsuz da değilim, sonsuz da değilim. Camus gibi yaşamın bir adım uzağında, ölümün bir koşu yakınındayım.

#tezerözlü
#picoftheday #naturegram

waiting for the miracle - leonard cohen 🔊

#sky #happiness #whatififallohbutmydarlingwhatifyoufly #nofilter

May börtttteyyy göörrlll 🎉🎉
@seymaydinlik
İyi ki doğdun güzellik! Yeni yaşına Dr. ünvanıyla girmek çok havalı bence 😸😸
🎊🎉🎊🎉 Doğum günün kutlu olsun beyp!
Yeni yaşında yeni ülkeler görmek,bi sürü bilimsel çalışmalara imza atmak ve de kalbinden geçenlerin gerçekleşmesi
en güzel hediyen olur umarım!
Seni seviyore! 💫
#bestfriendgoals #bff #birthdaygirl #travelgram

Temiz havadan başı dönen Suzi!
#karlovyvary #czech #travelgram

Most Popular Instagram Hashtags