ruslana_ya ruslana_ya

128 posts   334 followers   542 followings

Руслана Евсюгова  I like to travel 🎒✈️ 🚞! I enjoy reading📖! I like a good movie🎬 🍿! And I still hope to lose weight and learn English😁!

Happy mother and her son 😀

В продовження посту про поїздку з @geoattractions ,,Світ під кам‘яним небом‘‘. Другого дня ми досліджували печеру Кришталева, але зовсім не по звичайному туристичному маршруту! Спелеолог Таня Ермакова провела нас по маршруту, де не ступає нога звичайного туриста. Печери, переходи, де треба було пробиратись буквально на четвереньках (або на попі 😀), дуже гарні кристали! Було трохи страшнувато, але дуже цікаво! Шкода, що фото не багато, зато вражень вище голови!

Чергова поїздка з @geoattractions і @albertyna__buchynska! Це було дуже класно, захопливо і круто! Побачили і печери, і зруйновані замки, і Джуринський водоспад (нарешті я до нього добралась!), і скельний монастир в Рукомиш. Як вишенька на тортику - неймовірна природа! Два дні пролетіли як дві години. Ще і природа не підвела - злива впала як раз тоді, коли ми шукали древні черепки в печері Вертеба!

Я і сакура 😀

Люблю такі вечори...

Хто ще не викладав фото львівських писанок - той я!

Перший Великдень за багато років, який я провела не вдома!

Church of Olga and Elizabeth

Most Popular Instagram Hashtags