[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ruslana_ya ruslana_ya

111 posts   326 followers   491 followings

Руслана Евсюгова  I like to travel 🎒✈️ 🚞! I enjoy reading📖! I like a good movie🎬 🍿! And I still hope to lose weight and learn English😁!

Mood. Waiting for spring.

Містичний костел бернардинців.

Дуже цікава екскурсія від @geoattractions ! На фото - замок у Старому Селі (Пустомитівський район). Замок майже повністю зруйнований, але те, що збереглося, вражає своєю красотою і величчю. До речі, це найбільшій замок на Львівщині. Історія цього замка цікава та довга, дуже шкода, що зараз він у такому жахливому стані! Цікавий факт - перший Zaxidfest був проведений на теріторії цього замку.

Дозвольте подарувати вам трохи сонця в цей похмурий день 🌞😊

Чарівний Львів... Де б я не була, я завжди сумую за його вуличками.

Трохи снігу в цю похмуро-дощову зиму...

Хочу подарунок від #читатимодно

Тег #книжныепривычки від @sianka_books Де ви читаєте? Зазвичай на дивані під пледом з чашкою гарячого чаю, іноді в ліжку перед сном. Але теж з чаєм. Книжкова закладка або папірець? Завжди закладка або листівка. З подорожей привожу собі нові закладки. Телевізор або музика під час читання? Ні, читаю в тиші. Одна або кілька книг відразу? Тільки по одній книзі. Читаєте в голос чи подумки? Тільки про себе, не пам'ятаю, коли читала в голос на самоті. Робите нотатки в книзі? Ні, ніколи. Але можу перечитувати одне місце кілька разів. Можете закінчити читати посередині розділу або треба закінчити його? Зазвичай дохожу до кінця глави, але іноді можу зупинитися в кінці абзацу. Передаю тег всім бажаючим!

Most Popular Instagram Hashtags