ruodbarcity ruodbarcity

514 posts   3759 followers   7456 followings

شهر رودبار 

آغازپروژه پوشش سقف جایگاه دفن زباله شهررودباربااعتبار۳۴۶میلیون تومان
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

آغازپروژه پوشش سقف جایگاه دفن زباله شهررودباربااعتبار۳۴۶میلیون تومان
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

آغازپروژه پوشش سقف جایگاه دفن زباله شهررودباربااعتبار۳۴۶میلیون تومان
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

حسن رضایی پور مسئول واحد آتش نشانی شهر رودبار در گفت و گو با روابط عمومی شهرداری از نجات جان چهار نفر تاکنون که در سواحل سفیدرود در حال غرق شدن بودند،در تابستان امسال توسط تیم امداد ونجات واحد آتش نشانی خبر داد.
وی با اشاره به اینکه هر ساله با آغاز فصل گرما، حضور شهروندان در حاشیه رودخانه و اطراف سدها افزیش می یابد، گفت: باتوجه به رغبت آنها به شنا کردن هر ساله شاهد حوادث ناگواری بوده ایم، که ضروریست شهروندان از شنا کردن در رودخانه سفیدرودبپرهیزند.
مسئول واحد آتش نشانی شهرداری رودبار از خانواده ها خواست در حاشیه سفیدرود با دقت بیشتری از کودکان خود مراقبت نمایند.
رضایی پور خاطرنشان ساخت: شنا کردن در استخر بسیار متفاوت تر از شنا در محیط رودخانه سفیدرود است و با تصور اینکه شهروندان قادر به شنا در استخر هستندبه هیچ عنوان وارد اینگونه آبها نشوند.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

خبر درگذشت نخبه جوان ریاضی ایران و جهان، بانو مریم میرزاخانی همه ما را در غمی عمیق فرو برد. او یک افتخار ملی بود و غم فقدان او برای تمامی ملت شریف ایران غمی جانکاه است. روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رودبار درگذشت این بانوی افتخار آفرین ایرانی را به ملت شریف ایران بالخصوص جامعه علمی تسلیت عرض می نماید و ضمن آرزوی آرامش و مغفرت برای روح بلند او، از خداوند منّان برای خانواده و بازماندگان ایشان صبر جزیل مسألت دارد
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

پایان دوره نقاهت مهندس علیرضا مولایی سرپرست دفتر فنی آب منطقه ای گیلان / پروژه ساماندهی سفیدرودشهر رودباررا از امروزبا جدیت پیگیری می کنم
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

شهرداررودبار از تمهیدات برای کاهش مشکلات دفع زباله در شهر رودبارخبر داد و گفت: این شهرداری در نخستین قدم، اقدام به ساخت محل دفن بهداشتی زباله، و اجرای فنس كشی و محصور نمودن محل دفن زباله شهری برای جلوگیری از پخش زباله ها کرد تا از دسترسی عمومی به محل دفن جلوگیری شود و درکنترل شیرابه آن اقدامات لازم را انجام داد
مهندس ناصر عطایی بیان داشت :شهرداری رودبار پروژه ی پوشش سقف جایگاه زباله و عملیات خاکبرداری را به شرکت تشخیص صلاحیت شده معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری به صورت مناقصه عمومی واگذار نموده است وپیمانکار موظف به تحویل کار پوشش سقف جایگاه زباله و عملیات خاکبرداری ظرف مدت 9 ماه از تاریخ انعقاد قراردادمی باشد
مهندس عطایی شیوه دفن و دپوی زباله در سلامت و بهداشت محیط را بسیار مهم دانست و افزود: در حال حاضر در شهر رودبارعملیات تفکیک زباله به طور کامل انجام نمی شود و لازم است که با یک برنامه ریزی اصولی و صحیح فرهنگ تفکیک زباله از مبدا در بین شهروندان رودبار ایجاد و توسعه داده شود.
عطایی با تأکید بر اینکه امروزه باید بیشتر از گذشته به مسائل زیست محیطی توجه شود ادامه داد: بسیاری از مشکلات در دنیا و به ویژه در ایران، ناشی از بی توجهی به مسائل محیط زیستی و مداخلات غیراصولی است.
وی افزود: تمامی اماکنی که به عنوان محل دفن زباله در نظر گرفته می شود، لازم است کاملا کارشناسی شده و با رعایت همه جوانب باشد.
شهردار رودبار ادامه داد:جانمایی سایت برای ساماندهی پسماند حوزه شهری شهرستان رودبار توسط هفت شهردار شهرستان انجام و پس از ارزیابی های زیست محیطی و سایر اقدامات مورد نیاز شروع به کارخواهد کرد
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

به گزارش روابط عمومی شهرداری رودبار مسئول واحد فنی و عمرانی شهرداری رودبار به اشکالات طرح جامع شهر رودبارواکنش نشان داد و به کم کاری های گذشته برای تصویب طرح جامع انتقاد کرد.
مهندس اسماعیل غیاثوندبا بیان اینکه طرح های جامع و تفصیلی شهرها باید با گماردن تیم کارشناسی قوی برای بررسی و تحویل مراحل مختلف طرح تهیه و تدوین شودتااز ضعف و کمبودهای احتمالی جلوگیری شود.از آن به عنوان سند جامع توسعه در افق های زمانی جلوتر یاد کرد و گفت: طرح جامع فعلی شهر رودبار با نیازهای مردم مطابقت ندارد و طی جلساتی متعدد با مسئولین مربوطه بنا شد این طرح مورد بازنگری قرار گیرد.
وی ادامه داد: موارد پرشماری از مغایرت را در این طرح شناسایی کردیم واین اشکالات را در صحن کمیسیون ماده ۵ در حضور معاونت محترم عمرانی استاندار، مطرح کردیم ودر حال حاضر نیز برای تک‌تک موارد پرشماری که در آن حقوق مکتسبه شهروندان، لحاظ نشده تشکیل پرونده انجام گرفته است و امیدواریم اشکالات مذکور برطرف شود.
مسئول واحد فنی و عمرانی شهرداری رودبار در ادامه وجود مشکلات اساسی در طرح جامع رودبار را از بزرگ‌ترین دغدغه های مدیریت شهری دانست و اذعان داشت: متأسفانه طرح جامع شهری رودبار، نه تنها گره ای از کار مدیریت شهری باز نکرده بلکه زمینه ساز مشکلات مختلفی شده است.
مهندس غیاثوند افزود: در این طرح هیچ گونه توجهی به ویژگیهای خاص خیابانها، معابر و محله ها نشده است و مشاور طرح با نگاهی از راه دور اقدام به تهیه آن کرده است.
این مسئول، کاهش محدوده ی قانونی شهربه کمتر ازنصف ،و بلا تکلیفی خانه های در طرح توسعه شهری را از دیگر معایب طرح جامع شهری در رودباربرشمرد.
به گفته مهندس غیاثوند، در زمان حاضر به دلیل ابهامات و اشکالات این طرح روند ساخت و ساز در این شهربه علت محدودیت های طرح جامع به حداقل ممکن رسیده که این امر ضربه جبران ناپذیری به شهر و مردم وارد میکند.
غیاثوندبا تقدیر از پیگیری ویژه شهردار رودبار جهت بازنگری و حل کاستی ها و نواقص طرح جامع شهر گفت: این طرح مشکلات بسیاری دارد ولی شهرداری اجازه نمیدهد حقوق مردم به واسطه اشکالات آن تضییع شود.
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

🔴اجرای طرح نظام نوین سلامت ( NCD ) در شهرداری رودبارتوسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار
در این راستا و به دنبال اجرایی شدن طرح نظام نوین سلامت ( NCD ) از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار ، با هماهنگی ریاست محترم مرکز بهداشت آزمایش قند و کلسترول خون شهردار رودباربه همراه پرسنل شهرداری مورد بررسی قرار گرفت.
مهندس عطایی در سخنان کوتاهی ضمن آرزوی توفیق الهی برای همه خدمتگزاران به کشور و نظام مقدس اسلامی ، نهایت رضایت خود را از تلاش پرسنل زحمتکش و توانمند شبکه بهداشت ودرمان رودبار ابراز نمودندو این امر را موجب تقویت روحیه خدمتگزاری پرسنل خود دانستد .
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

اجرای طرح نظام نوین سلامت ( NCD ) در شهرداری رودبارتوسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودبار
کانال تلگرام شهرداری رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

تجلیل هاشمی سردبیر هفته نامه نسیم جنگل از شهرداررودبار به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
Rouodbar💯
ruodbar💯

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رودبار
ruodbar💯
ruodbar💯

Most Popular Instagram Hashtags