[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

rumurhezit rumurhezit

295 posts   1014 followers   822 followings

Heval Deniz  sonradan farkettim teorim yanlış hacettepe

ekip bela demiştim.

Kampüs köpeğimiz Çavuş, elektrik direğindeki kabloların ucu açık şekilde dışarıda durmasından kaynaklanan kaçak sebebiyle 2 dakika boyunca can çekişerek hayatını kaybetti. Yaşanan bu vahim olay hepimizin başına gelebilir. Dünyanın hiçbir yerinde böylesine bir ihmal sonucu can kayıplarının olması kabul edilebilir bir şey değildir. Söz konusu ihmal sonucunda bir insana zarar gelmemiş olması sebebiyle bizler, yaşam hakkı savunucuları olarak konunun örtbas edileceği kaygısı taşımaktayız. Gerekli soruşturmalar yapılarak bu ihmalin sorumluları tespit edilmelidir ve gerekli cezai işlemler başlatılmalıdır. Böyle bir hadisenin tekrar yaşanmaması ve gerekli tedbirlerin alınması için sosyal medyadan #İhmalkarHacettepe hashtagiyle desteğini bekliyoruz.
Hacettepe Üniversitesi Hayvan Hakları ve Doğayı Koruma Topluluğu

Çavuş bugün Beytepe kampüsünde kabloları dışarıda bırakılan bir elektrik direğinden çarpılarak hayatını kaybetti. Elimize doğdu, kocaman oldu oğlum. Bugün de melek oldu. Hacettepe Üniversitesi’nin bu ihmalkarlığının hesabını soracağız. Böyle bir ihmalden can kaybı kabul edilebilir bir şey değil.

umursamazlık seviyem. bono&suphi&sarıbıyık

ben: bono bak dövmeni yaptırdım
bono: elinde ne var aç elini

get schwifty 📷: @berkinuregen

hitchhiker’s guide

doğum günüsü keyfi 🚀 annemle telefonda konuşurken 10 kişi üstüme çullandı anne özür dilerim... @gulay.ozdemir

Bono ve ben. Soldaki ben. Böyle güzel bir projeyle kalıcı işlere imza attıkları için @artandsouldesignstore ‘a teşekkürler 🙏🏻🐾

Hiçbir iddiamız yokken bilgi yarışmasında ikinci olma keyfi... 🚀🔪🌚 Birincilik ödülünü Haydok’la paylaşan @hacettepeogrencikonsey ‘ine teşekkür ederiz.

17 Kasım Patirock 🤟🏼reklam için dm....

Most Popular Instagram Hashtags