rtv21 rtv21

7398 posts   81054 followers   121 followings

RTV21 Official  Twitter: @rtv21news Facebook: Portali - RTV21 Adress: Media House, Anex, 2nd floor 10000 Prishtinë/Kosovë. Tel: 038 55 00 88

https://m.facebook.com/pritetegjelbren/

Foto: Mirsad Halili
Sheshi "Nene Tereza" Prishtine

#Promo
Kete te diele, nje kuader te #1KafePrejShpise mund ta shikoni #Ekskluzive
Miss Hair Beauty 2017 ne Kushadasi, Turqi
#RTV21

Ndreqe diten tende!

Urime ditelindja e 80-te Veterani i muzikes shqipe Ismet Peja

Mire se vjen Ramush Haradinaj

Policia rrethon Gjykatëne Apelit në Colmar të Francës, pritet vendimi përfundimtar ndaj Haradinajt
Një orë para se të filloj seanca ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, forca të shtuara të policisë franceze kanë filluar ta rrethojnë Gjykatën e Apelit në Colmar të Francësnë. Në seancën e cila pritet të filloj në orën 9:00 gjykata do ta marrë vendimin përfundimtar për lirimin e Haradinajt apo për ekstradimin e tij për në Serbi, në bazë të kërkesës së Serbisë.
Ish-kryeministri Haradinaj po akuzohet nga Serbia për krime lufte gjatë vitit 1998 dhe 1999.
@burimzariqi #RTV21

Rita Ora

www.rtv21.tv

Ndreqe diten tende!

#vrapoedheti #ndihmofemijetmekancer #mininaratona5km
7 Maj, sheshi Zahir Pajaziti, Prishtine

Te gjitha mjetet e mbledhura nga shitja numrave do te ju dedikohen femijeve te prekur me kancer

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags