rozana_radi rozana_radi

4,874 posts   212,702 followers   1,103 followings

ACTOR/SINGER/HOST/AUTHOR/  Rose By Rozana Radi DRESS Adresa:Sheshit Wilson tek rreth rrotullimi perballe Mon Cherie. Nr tel : ☎️📞0695333365Dress 👗 @rosebyrozanaradi

Eshte dashuri me shikim te pare ajo qe nje vajze/ grua ka me nje fustan!
Ne ju veshim me dashuri ne 🥀 @rosebyrozanaradi_
Follow @rosebyrozanaradi_ per te marre info mbi modelet e reja dhe per te pare videot e fundit te fustaneve 🥀 Rose!

Aman moj me ate hunden piciruke💫💫💫💫❤️ @paola_littlestargirl_official

Sonte 19:00 me @anxhelaperisteriofficial_ ne “BOOM “! @fioridardha

Kur perendon dielli majave🥀

Me zune ne kurth kesaj here @nekurthinepiterpan ❤️❤️❤️❤️

Une emocionohem sa here e kendoj kete kenge. E sollem mbrem ne nje version me te qete! @elgitdoda me ke dhuruar nje perle.

Most Popular Instagram Hashtags