rowhani96 rowhani96

259 posts   12354 followers   8 followings

پویش ملی #روحانی‌۹۶  «آزادی و امنیت،آرامش و پیشرفت» 🌟 تنها پویش مورد تایید و حمایت رسمی دکتر روحانی • "✌باره ایران،✌باره روحانی" • در تلگرام با ما باشید ↙

http://t.me/Rowhani96_ir

| •
🎉🙏 «تبریک و درخواست»

✅ گزیده ای از فعالیت های پویش ملی #روحانی‌۹۶ که با کمک و همراهی شما عزیزان برخی فراگیر شد و برخی دیگر نیز تاثیرات بسزایی در تغییر رای داشت؛حال امروز که این تلاش ها مثمر ثمر شده است؛دست تک تک شما عزیزان را می فشاریم و همچنان هستیم با همان عهدی که با شما بستیم.

📢 این مسیری است که در یک سال باهم پیمودیم؛همچنان با شما خواهیم بود تا ۱۴۰۰...

💡 پیشنهاد می‌کنیم بعد از انتخابات از این صفحه خارج نشوید. تعداد پست‌ها را بسیار کم‌شمارتر و گزیده می‌کنیم تا اینستاگرامتان شلوغ نشود، اما کار ما با انتخابات تمام نمی‌شود.امروز نوبت پیگیری مطالبات‌ است.

🌟 در این صفحه مطالب کم‌شماری درباره‌ی رصد و پایش دولت و پیگیری مطالبات عدالت‌جویانه و آزادی‌خواهانه و اصلاح‌طلبانه از دولت حسن روحانی منتشر خواهد شد.

در یکی دو روز آینده پست‌هایی در انعکاس واکنش مردم به پیروزی روحانی منتشر خواهد شد، ولی پس از آن تعداد پست‌ها به چند پست در هفته کاهش خواهد یافت و دنبال کردن‌شان از شما وقت زیادی نخواهد گرفت. اگر بعد از رای دادن، سیاست را رها کنیم و در رصد و پایشِ عملکرد نمایندگانی که انتخابات کرده‌ایم و پیگیری مطالباتمان از آن‌ها فعال نباشیم، انتخابمان در روز انتخابات چندان به #تغییرات_ملموس بیشتر در جهت مطلوب ترجمه نمی‌شود.

روی همراهی شما حساب می‌کنیم. برای ایران.

با امید
✳ پویش ملی #روحانی‌۹۶
"✌️باره ایران،✌️باره روحانی"
🆔 @Rowhani96

|
.
✅ حسن #روحانی ۲۳/۵۴۹/۶۱۶ رای

✋ این بار ما #تکرار کردیم.
#حماسه_اردیبهشت #حماسه_امید
همه به جشن دعوتید

✳ پویش #روحانی‌۹۶
"✌باره ایران،✌️باره روحانی"
🆔 @Rowhani96

|
.
💡 قبل از ساعت "۱+۱۱" به همراه "۱۱" نفر از دوستنمان با تدبیر به عقلانیت رای می دهیم و دولت #دوازدهم را با #تکرار حماسه #امید رقم خواهیم زد.

‼ لطفا ۱۱ نفر از دوستانتان را در زیر پست منشن کنید یا در پستی مجزا تگ کنید.

❌ این واپسین لحظات منتهی به انتخابات را جدی بگیرید.

✳ پویش #روحانی‌۹۶
"✌باره ایران،✌️باره روحانی"
🆔 @Rowhani96

|
.
💜💚 "۵۵" دوست داشتنی...

✅ فردا نام کامل "حسن روحانی" را با کد ۵۵ روی برگه‌ی رأی می‌نویسیم.

‼️ لطفاً از همراه داشتن هر گونه اقلام تبلیغاتی (روبان‌های سبز یا بنفش، پوستر، لباس با طرح تبلیغاتی روحانی و...) خودداری کنید.

✳ پویش #روحانی‌۹۶
"✌باره ایران،✌️باره روحانی"
🆔 @Rowhani96

|
.
⭐ حجت الاسلام سید محمد #خاتمی :
این بار شمایید که باید #تکرار کنید؛تکرار رای به #روحانی عزیز.
.
#روحانی۹۶ | @rowhani96

|
.
⭐ آیت‌اللّه اکبر هاشمی رفسنجانی:
من از آقای #روحانی حمایت می کنم؛زیرا ایشان را اصلح می دانم.
.
#روحانی۹۶ | @rowhani96

|
.
⭐ آیت‌اللّه سیدحسن خمینی:
همه با هم سرنوشت سال‌ها و دهه‌های بعدمان را رقم بزنیم. جا دارد یک بار دیگر به آقای #روحانی اعتماد کنیم.
.
#روحانی۹۶ | @rowhani96

l
.
#اجتماع_امید

مردم #مشهد امروز با حضور بیش از صدهزار نفری در ورزشگاه تختی مشهد و تجمع در اطراف آن، با صدای رسا فریاد آزادی سر دادند.
در این مراسم که با کنسرت #سالارعقیلی آغاز شد، ده‌ها هنرمند دیگر نیز دکتر #روحانی را همراهی کردند.
روحانی امروز حرف‌های مهمی داشت...
.
🔹 یا امام رضا (ع) ما می‌دانستیم تو غریب‌الغربایی اما نمی‌دانستیم تو را تا این حد غریب می‌کنند... یا امام رضا (ع) تو در عرش اعلایی، خواستند تو را پایین بیاورند و زیر خیمه‌ی حزب و جناح ببرند.
.
🔹 شما می خواهید کشور را اداره کنید؟ اول بگویید مشهد را چطور اداره کردید؟
به مردم مشهد گفتید اگر #هنر می‌خواهید از مشهد بروید بیرون... حالا هم می‌خواهید ایران را بگیرید و بگویید از ایران بروید بیرون؟!
‼️ مردم این بخش از سخنان روحانی را با شعار «ما از مشهد نمی‌ریم، مشهدو پس می‌گیریم» قطع کردند.
.
🔹 ما یک دولت داریم، یک #رهبر داریم، یک قانون اساسی داریم، در هر شهر رهبر نمی‌خواهیم.
.
🔹 چاقوکش‌هایی که گذاشتید عکس‌ها را پاره کنند، چرا نرخ‌شان را بالا می برید؟ یک ساعت عکس پاره کردن یک میلیون تومان؟ اما اگر کسی عکس مرا پاره کرد پاسخ ندهید، اگر کسی به روحانی فحاشی کرد عکس‌العمل نشان ندهید.
.
🔹 بخاطر ملت ایران #صبر کردم و صبر می‌کنم.
.
🔹 مردم عزیز، #جوانان غیور، جوان‌هایی که پشت ورزشگاه مانده‌اید و نتوانستید داخل شوید، ای مردم مشهد، مردم #خراسان، ما مرّ قانون را می‌خواهیم. ای مردم خراسان، ما پیشرفت کشور با آرامش را می خواهیم.
.
🔹 روز جمعه ۱۱+۱، همه دوستان و یاران نظام و کشور را پای صندوق بخوانید و بیاورید.

#روحانی۹۶ | @rowhani96

#آزادی
#امنیت
#آرامش
#پیشرفت
.
#مشهدالرضا
#دوباره_ایران
#خراسان_رضوی
#دولت۱۰۰درصدی 💚💯💜

l
.
#علی_مطهری، نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین #ناطق_نوری هم از حامیان #روحانی اند.

#روحانی۹۶ | @rowhani96

l
.
#اجتماع_امید

مردم #اردبیل امروز صبح در ورزشگاه تختی برای #روحانی سنگِ‌تمام گذاشتند.

#روحانی۹۶ | @rowhani96

#آزادی
#امنیت
#آرامش
#پیشرفت
.
#ترک #آذری
#دوباره_ایران
#دولت۱۰۰درصدی 💚💯💜

l
.
#اجتماع_امید در #اهواز

خوزستانی‌های عزیز با وجود تبلیغات سوء مخالفان علیه دکتر #روحانی، ۴۰هزارنفری آمدند تا به رئیس‌جمهور محبوب‌شان بگویند «گرچه هوا نداریم، هنوز هواتو داریم».
.
#روحانی۹۶ | @rowhani96

#آزادی
#امنیت
#آرامش
#پیشرفت
.
#جنوب
#خوزستان
#دوباره_ایران
#دولت۱۰۰درصدی 💚💯💜

l
.
اسحاق #جهانگیری پس از اعلام انصراف خود در شیراز، با انتشار بیانیه زیر حمایت خود از رئیس‌جمهور #روحانی را اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحيم
ملت شريف و بزرگوار ايران
ميهن عزيز ما در آستانه ورود به دو انتخابات مهم رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستاست . توجه به مسائل ملي و فرصت ها و چالش‌هاي جهاني، درك اهميت و حساسيت ويژه اين انتخابات و ضرورت حضور و مشاركت فعال در آن را اجتناب ناپذير مي‌سازد . ‌انتخابات پيش‌رو را بايد فرازي ديگر براي پيشبرد مردم سالاري و توسعه همه جانبه و پايدار كشور بدانيم . در امتداد راهي كه تا به امروز براي اصلاح رويكردها و سياست‌هاي نادرست و بازگشت نظام اجرايي به عقلانيت و اعتدال پيموده‌ايم ،‌ ضروري است گامي بلندتر براي حل تنگناهاي جامعه و مشكلات مردم برداريم.
.
🔶 اين ضرورت مرا واداشت كه با صلاحديد بزرگان اصلاحات و رايزني با جناب آقاي دكتر روحاني در آخرين لحظه‌هاي ثبت نام، نامزد رياست جمهوري شوم و همانگونه كه در آن زمان اعلام كردم براي تبيين وضعيت كشور در آغاز راه و مسيري كه طي كرديم و راهي كه پيموديم و ارايه چشم‌انداز پيش‌رو ، وارد عرصه رقابت‌ها شدم.
.
🔷 اكنون كه دوره تبليغات رو به پايان است و بحمدالله جناب آقاي دكتر روحاني با عبور از ميان همه بداخلاقي‌ها و بي‌انصافي‌ها توانسته است در معرض اقبال چشمگير ملت قرار گيرد.‌ من بار اين مسئوليت را از خود برداشته مي دانم و با اعلام كناره‌گيري از كانديداتوري، تمام توان خود را در خدمت حمايت از دكتر روحاني و پيشبرد برنامه‌هاي آينده ايشان قرار مي‌دهم .
.
🔶 با سپاس از حسن ظن و بذل عنايت همه بزرگان، دلسوزان و شخصيت‌هاي كشور، همه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرايان و اصول‌گرايان كه حضور اين بنده كوچك خداوند را در انتخابات متضمن نفعي براي ملت و نظام مي‌دانستند و با تقدير از حمايت و لطف همه جوانان و زنان و مردان عزيز ايراني كه در دور و نزديك كشور حماسه و شور مشاركت در انتخابات آفريدند ، ‌مي‌گويم خود را موظف و مكلف به خدمت در راه اصلاحات و اعتدال و پيشبرد سياست تدبير غلبه كشور بر همه مشكلات پيچيده و مزمن مي‌دانم.
. 🔷 اعتقاد راسخ دارم كه مجموعه ظرفيت‌هاي فراوان اين كشور، آرمان ما براي دستيابي به توسعه همه‌جانبه كشور را دست يافتني تر از هميشه كرده است و هر جا نياز به تجربه ، ‌توان و حيثيت من باشد ،‌ بي‌دريغ در خدمت اسلام ، ايران ، ملت و نظام بوده و خواهم بود. ادامه در کامنت...
.
#روحانی۹۶ | @rowhani96

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags