rowhani96 rowhani96

1 posts   2311 followers   4826 followings

پویش ملی #روحانی‌۹۶  «آزادی و امنیت،آرامش و پیشرفت» 🌟 زیرنظر شورای راهبردی فضای مجازی • "✌باره ایران،✌باره روحانی" • در تلگرام با ما باشید ↙

http://t.me/Rowhani96_ir

| •
🎉🙏 «تبریک و درخواست»

✅ گزیده ای از فعالیت های پویش ملی #روحانی‌۹۶ که با کمک و همراهی شما عزیزان برخی فراگیر شد و برخی دیگر نیز تاثیرات بسزایی در تغییر رای داشت؛حال امروز که این تلاش ها مثمر ثمر شده است؛دست تک تک شما عزیزان را می فشاریم و همچنان هستیم با همان عهدی که با شما بستیم.

📢 این مسیری است که در یک سال باهم پیمودیم؛همچنان با شما خواهیم بود تا ۱۴۰۰...

💡 پیشنهاد می‌کنیم بعد از انتخابات از این صفحه خارج نشوید. تعداد پست‌ها را بسیار کم‌شمارتر و گزیده می‌کنیم تا اینستاگرامتان شلوغ نشود، اما کار ما با انتخابات تمام نمی‌شود.امروز نوبت پیگیری مطالبات‌ است.

🌟 در این صفحه مطالب کم‌شماری درباره‌ی رصد و پایش دولت و پیگیری مطالبات عدالت‌جویانه و آزادی‌خواهانه و اصلاح‌طلبانه از دولت حسن روحانی منتشر خواهد شد.

در یکی دو روز آینده پست‌هایی در انعکاس واکنش مردم به پیروزی روحانی منتشر خواهد شد، ولی پس از آن تعداد پست‌ها به چند پست در هفته کاهش خواهد یافت و دنبال کردن‌شان از شما وقت زیادی نخواهد گرفت. اگر بعد از رای دادن، سیاست را رها کنیم و در رصد و پایشِ عملکرد نمایندگانی که انتخابات کرده‌ایم و پیگیری مطالباتمان از آن‌ها فعال نباشیم، انتخابمان در روز انتخابات چندان به #تغییرات_ملموس بیشتر در جهت مطلوب ترجمه نمی‌شود.

روی همراهی شما حساب می‌کنیم. برای ایران.

با امید
✳ پویش ملی #روحانی‌۹۶
"✌️باره ایران،✌️باره روحانی"
🆔 @Rowhani96

Most Popular Instagram Hashtags