roshanakajamian roshanakajamian

226 posts   311,517 followers   28 followings

روشنك عجميان 🎥🎬تنها صفحه رسمي  لطفا درصورت امر کاری با بنده به دایرکت خانم تینا افشار مراجعه کنید ممنون 🎥 @tinaaaaaaaaaaaa13 👈

«سکوت» و «لبخند»
دو ابزار قدرتمندند...
« لبخند» راهی است، برای حل بسیاری از مشکلات...
« سکوت» روشی است، برای اجتناب از مشکلات بسیار... " زندگی
مملو از بالا و پایین است"

رمزش آن است که در بالاها لذت ببریم و در پایین ها
شجاع باشیم و استوار

امیدوارم از این دو ابزار ،به جا استفاده کنید و همچنین شجاع و استوار باشید که جزاین چاره ای نیست
دوستون دارم💜
#روشنک_عجمیان #عجمیان #بازیگران_زن #طبیعت #لبخند #roshanakajamian

همیشه می لنگه یه جای زندگی 🎼الهی من بمیرم برای زندگیم🎼 من که یادم رفته چی دردمه چی دوامه🎼#چاووشی #محسنچاوشی
پ ن همین چند وقت پیش ها بود یه مدتی رفتم شیراز برای یه مستند فاخر از مکانهای دیدنی و تاریخی شیراز،اینقدر غرق شدم در تاریخ واقعی و حقیقی شیراز که هنوز سرخوشم ،مستم از عطر شیراز و اردیبهشتش مستم از کوچه باغها و مردم با صفا و باحالش ،متاسفانه پارسال تهیه کننده بینظیر و یک ماه پیش هم کارگردان مهربان و متواضع این برنامه رو از دست دادیم،اینقدر میهمان نواز بودند و مراقب حضور من در شهرشون بودن که هنوزم وقتی به این عکسها نگاه میکنم پر از حس های خوب میشم،پر از خاطره،یادشون همیشه همراه من هست#شیراز _زیبا #شیراز #بازیگران_زن #روشنک_عجمیان #roshanakajamian #تخت_جمشيد #منشی_زاده گان #کارگردان #دفتر_فیلمسازی_جام_جم_شیراز#محمد_قربانی#مستند_هنری_فرهنگی_شیراز

وقتی میشود شاد باشی..
و دقایق عمرت را با آدم های خوب بگذرانی.. چرا باید لحظه هایت را صرف آدم هایی کنی که مدام درگیر حسادت و کینه ورزی اند!
یا مدام برای نبودنت تلاش می کنند!
#روشنک_عجمیان #روشنک#عجمیان #بازیگران_زن ##roshanakajamian #دوستون_دارم

استاد فردوس حاجیان که بزرگترین سهم را در دوره طلایی دانشگاه هنر و معماری داشتند و از افتخارات و همچنین جانبازان بزرگوار این مملکت هستند،به راحتی از هیئت مدیره دانشگاه کنار گذاشته میشوند،هراتفاقی که باعث رنجش ایشون باشد حتما محکوم است و باید متاسف بود برای سیستم دانشگاهی و مدیران و مسئولین تصمیم گیرنده،،استاد عزیزم ما شرمنده حضور پر از مهر و منفعت شما هستیم#فردوس_حاجيان #عموفردوس_حاجیان #عموفردوس #دانشگاه_آزاد #هنرومعماری_تهران_مرکز #جانباز #شهرک_الفبا
@ferdoshajian

پرستوی عزیزم
دختر‌ِ نازنینِ آبان
دختر بامعرفت و تمام عیار تولدت مبارک ،امیدوارم قشنگترین و بهترین سن زندگی ات رو تجربه کنی💕🎊 @parastoosalehi56 #parastoosalehi #roshanakajamian #روشنک_عجمیان #پرستوصالحی #بازیگران_زن #تولدت_مبارک

اینجا اکران هزار پا بود به همراه بهترین و عزیزترین رضای دنیا#رضا_عطاران 💜پ ن:حدودا ۱۷سال از #کوچه_اقاقیا میگذره ،اونجا داداش فرامرزم بود یادتونه؟و البته کارگردان .،گل ،نازنین و البته خونسرد😉و باحوصله ،باورش سخته در سینمای امروز ! عزیز باشی اما اینقدر مردمی و بدون ریا،خداحفظ ات کنه عطاران جان🦋
#روشنک_عجمیان #رضا_عطاران #کوچه_اقاقیا #عجمیان #بازیگران #بازیگران_زن #هزارپا #فیلم #roshanakajamian

این سریال اینترنتی نفوذ بود که کارگردانش آرش تیموری نژاد عزیز بود
پ ن یه خاطره بازی کوچولو
پ ن دوستون دارم خیلی

اگر فقط پنج مرد بی همتا درجهان باشد،قطعا تو یکی از آنهایی برای من♥️
و من در این شانزده سال ،کنار تو ،هرروز نُو میشوم♥️
#روشنک_عجمیان #سالروز_ازدواج #سالماه_ازدواج#عجمیان #roshanakajamian پ.ن:امیدوارم برای همسرانمون اول همسِر باشیم بعد همسَر

افسردگی به انسان فرصت اندیشیدن نمیدهد.
بنابرین برای نادان نگه داشتن انسان؛
باید اندوهگینش کرد...!!
فردریش نییچه
میدونم این روزها کلا خندیدن از ته دل سخته یا اصلا نیست،اما میخندیم و دل نهان میداریم
دوستون دارم💜
#روشنک_عجمیان #roshanakajamian #طبیعتگردی #روشنک_عجمیان

لطفا کامل بخونید👈زن بودن در جهان مردسالار کار دشواری است ولی زن بودن در جامعه ی ایرانی به نظر دشوار تر می آید.
جامعه ای که پُر است از ما مردان بلاتکلیف...
زندگی در کنار ما مردانی که همه چیز را با هم میخواهیم خود نوعی خشونت است.
پدران ما از مادرانمان تنها خانم خانه بودن را می خواستند. آنها دوست داشتند همسرشان مهربان باشد و مادری خوب که فرزندان شان را به شایستگی تربیت کند. اما امروزه ما به اینها کفایت نمیکنیم، دختری را می‌پسندیم که علاوه بر اینها مانند باربی باشد و کوچکترین ضعفی در ظاهرش وجود نداشته باشد، اندامش مانند ورزشکاران حرفه ای باشد و در عین حال تحصیل کرده و شاغل هم باشد و بتواند بخشی از هزینه های خانواده را هم پرداخت کند، هم بسیار دانا باشد و هم خنگ و بامزه، هم به لحاظ مالی مستقل باشد و در عین حال حرف گوش کن.
زندگی در چنین فضایی همانند تجربه‌ی نوعی خشونت است و خشونتی پنهان که به صورت اضطرابی همیشگی برای شایسته بودن خود را نشان می دهد.

البته کار به اینجا هم ختم نمی شود
زنان جامعه‌ی ما همواره در فضای ارزش های متناقض زندگی میکنند، یعنی از سویی جامعه مدام آنها را سوق می دهد به زیباتر شدن، عمل کردن، استفاده از لوازم زیبایی و...
و از سوی دیگر همین رفتارهای آنها را به باد تمسخر می گیرد که زنان موجوداتی سطحی و دست و پاچلفتی و دور از اجتماع و... هستند.
از سوی دیگر از آنها میخواهیم که در اجتماع حضور داشته باشند و استقلال مالی پیدا کنند و در عین حال پیشرفت آنها حجم زیادی از حسادت و خشم را در ما بر می انگیزد و نگرانیم نکند که یک زن از ما جلو بزند. از او می خواهیم در عین حال هم به لحاظ مالی مستقل باشد و هم مانند مادرانمان بگوید چشم.

تازه اگر زنی در این اجتماع بتواند بر کلیشه های جنسیتی غلبه کند و خود را به سطوح بالای اجتماعی برساند، در بسیاری از موارد نه تنها تحسین نمیشود بلکه با لقب‌هایی مانند زن سیبیلو و زنی که شبیه مردان است و... تحقیر میشود#مردان#نیمه#لخت.
کپی از کانال محترم@angermanagement1

سخنِ عشق تو بي آن که برآيد به زبانم
رنگ رخساره خبر مي‌دهد از سر نهانم ...
#روشنک_عجمیان #roshanakajamian
پ ن ۱:اینهارو میگم که دیگه ننویسید👈😊👈:بالا رفتن سن ..بالا رفتن وزن..😅آهان راستی کی میگه آرایش رو دوست ندارم ؟خیلی هم دارم اما مدتیه برای خودم ترجیح نمیدم 🙈مجبورید اینجوری من رو تحمل کنید،💜
دیدید از دایرکتهاتون بیخبر نیستم؟🤗
خیلی دوستون دارم و زیاااااد و فراوان شرمنده مهربونیتون هستم ♥️🌈

در همه دنیا پلیس به والدین اخطار می‌‏دهد که عکس فرزندان‌‏شان را در شبکه‌‏های اجتماعی منتشر نکنند. اینجا ۴ دلیل خیلی خوب داریم که چرا بهتر است والدین این اخطار را جدی بگیرند :

عکس‌‏های کودکان بلافاصله بازیچه دست مجرمین مسائل جنسی و مزاحم‌‏های حریم خصوصی افراد می‌‏شود.
گذاشتن عکس کودکان مثال بدی از عدم حفاظت اطلاعات شخصی است؛ مثل والدینی که اجازه می‌‏دهند حریم خصوصی آنها در اینترنت به‌‏نمایش گذاشته شود.
عکس‌‏های کودکان، سرقت هویت و نام و نشان افراد را ساده‌‏تر می‌‏کند. به‌‏خصوص برای غریبه‌‏هایی که از طریق این عکس‌‏ها پروفایل کاربران را دستکاری می‌‏کنند تا به کودکان دیگر یا سایر نوجوانان دسترسی پیدا کنند.
عکس‌‏ها می‌‏تواند به زورگویی منجر شوند. البته که از نظر والدین این عکس‌‏ها شیرین و دوست داشتنی‌‏اند، ولی بعدها وقتی که بچه‌‏ها به سن بلوغ رسیدند ممکن است به‌‏خاطر انتشار زیاد این عکس‌‏ها، قربانی زورگویی شده و مورد آزار قرار بگیرند.
کشورهای زیادی درباره محکم‌‏تر کردن قوانین حفاظت از اطلاعات شخصی، در حال گفتگو و تبادل نظر هستند. تا بتوانند از حریم خصوصی کودکان بهتر محافظت کنند. عملکرد فرانسه در این زمینه سرمشق بوده است. به‌‏طوری‌‏که انتشار عکس‌‏ها بدون رضایت خود شخص، شامل جریمه‌‏ای به مبلغ حداکثر پنجاه هزار دلار یا یک سال زندان می‌‏شود. این قانون سفت و سختی است که به‌‏صورت عطف به‌‏ماسبق نیز قابل اجراست. به این معنا که حتی بچه‌‏های بالغ می‌‏توانند از والدین‌‏شان، به‌‏دلیل گذاشتن عکس‌‏ها به‌‏صورت غیرقانونی شکایت کنند.

حتی سایت فیس بوک می‌‏خواهد با اخطاری نسبت به این مشکل واکنش نشان دهد و از عواقب احتمالی ارسال عکس‌‏هایی بگوید که به‌‏صورت عمومی به‌‏اشتراک گذاشته می‌‏شود.

هم‌‏اکنون مساله حفاظت اطلاعات شخصی، مدتی است که باعث نگرانی شده است که البته فقط شامل عکس کودکان نمی‌‏شود. در روزگار فعلی و با وجود سیستم‌‏های شناسایی چهره‌‏ و سرقت اطلاعات، شما باید در مورد جزییاتی که راجع خودتان آشکار می‌‏کنید، مراقب باشید.

Most Popular Instagram Hashtags