[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

roodesepid roodesepid

2222 posts   5549 followers   95 followings

تشکل مستقل هواداران سپیدرود  www.roodesepid.com به كانال تلگرام رودسپيد ( كانون مستقل هواداران سپيدرود ) بپيونديد

http://telegram.me/roodesepid

سپیدرود ۱

استقلال تهران ۲

باخت در روزی که خوب بودیم

@ROODESEPID

پیراهن #سپیدرود در بازی فردا مقابل #استقلال
به امید برد مقتدرانه سپیدرود مقابل تیم پرادعای قعر جدول

@ROODESEPID

اختصاصی #رودسپید

اینفوگرافیک دیدار #سپیدرود #استقلال

@ROODESEPID

بازی سپیدرود - استقلال قطعا در ورزشگاه عضدی برگزار می شود

رییس کمیته مسابقات لیگ برتر توضیحاتی را درباره برگزاری دیدار سپیدرود و استقلال در ورزشگاه عضدی ارائه کرد. به گزارش رودسپید سعید فتاحی درباره آماده نشدن ورزشگاه سردار جنگل رشت برای بازی سپیدرود و استقلال به خبرنگار “ورزش سه” گفت: ورزشگاه سردار جنگل قرار بود برای بازی سپیدرود و نفت آبادان آماده شود، اما چمن و برخی ایرادهایش برطرف نشد. اکنون برای بازی با استقلال چمن سردار جنگل مشکلی ندارد، ولی بخشی دیگر از ورزشگاه تکمیل نشده و به همین خاطر بازی در عضدی برگزار می شود. وی افزود: برخلاف برخی مسائل مطرح شده، چمن سردار جنگل هم مثل عضدی مصنوعی است و برای استقلالی ها فرقی نمی‌کند در کدام ورزشگاه بازی کنند.

#رودسپید وب سایت هواداران سپیدرود رشت

WWW.ROODESEPID.COM

@ROODESEPID

گزارش اختصاصی #رودسپید از تمرین یکشنبه #سپیدرود در ورزشگاه دکترعضدی رشت

تصاویر از #بهنام_رنجبر عکاس اختصاصی سایت رودسپید

WWW.ROODESEPID.COM

@ROODESEPID

نکته روز:سپیدرود-استقلال در عضدی یا سردار جنگل ؟ /فردا همه چیز مشخص خواهد شد

در حالی که کمتر از چهل و هشت ساعت دیگر سپیدرود و استقلال در هفته هشتم لیگ برتر باید به مصاف هم بروند هنوز تکلیف محل برگزاری این بازی مشخص نیست. با اینکه مدتهاست ورزشگاه سردارجنگل درحال ترمیم و نصب چمن مصنوعی میباشد ولی هنوز این ورزشگاه به طور کامل آماده برگزاری بازی نیست و به خصوص بعد از تمرین دیروز ( شنبه) سپیدرود در این زمین مشخص شد که چمن مصنوعی نصب شده جدید این ورزشگاه به علت وجود گرانول بیش از حد اجازه گردش توپ را در زمبن نمیدهد و به هیچ عنوان در حال حاضر مناسب برای برگزاری بازیهای لیگ برتر نمیباشد و قطعا از کیفیت بازی به طور محسوسی خواهد کاست.بر همین اساس سعید فتاحی فردا به رشت خواهد آمد و بعد از بررسی نهایی هر دو زمین نظر نهایی خود را اعلام میکند و به نظر میرسد برای اینکه کیفیت بازی کاهش پیدا نکند و شرایط برای برگزاری بازی مناسب باشد احتمالا ورزشگاه عضدی تایید خواهد شد و البته نظر شورای تامین رشت نیز در انتخاب ورزشگاه تاثیرگذار خواهد بود. سپیدرود نیز امروز تمرین خود را در ورزشگاه عضدی برگزار کرد و فردا آخرین تمرین نیز در ورزشگاه عضدی برگزار خواهد شد.

WWW.ROODESEPID.COM

@ROODESEPID

جشن تولد #حسین_کعبی بعد از پایان تمرین امروز سپیدرود

@ROODESEPID

برنامه هفته هشتم لیگ برتر

مصاف سپیدرود با استقلال بحران زده

@ROODESEPID

هفته هشتم لیگ برتر

سپیدرود

استقلال تهران

به امید سومین برد متوالی خانگی✌✌ @ROODESEPID

در پایان هفته هفتم #سپیدرود و #پرسپولیس با ۵ گل خورده صاحب بهترین خط دفاعی لیگ برتر میباشند

@ROODESEPID

رکورد ویژه:چهار بازی بدون شکست و گل خورده / این سپیدرود شایسته احترام است

رودسپید وب سایت هواداران سپیدرود رشت روند امتیازگیری و گل نخوردن های متوالی سپیدرود ادامه یافت.بعد از دو برد خانگی مقابل پیکان و نفت آبادان و تساوی با ارزش مقابل سپاهان متمول در اصفهان سپیدرود در اهواز به مصاف استقلال خوزستان رفت و در نهایت دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا شاگردان نظرمحمدی به ثبات خوبی در لیگ برتر برسند. بعد از نمایش ناامید کننده در دربی گیلان که البته با حاشیه های خاص خود همراه بود سه تغییر در ترکیب اصلی و بازی دادن به سه بازیکن جوان که دو بازیکن آن یعنی امید سام کن خوش استایل و خونسرد در قلب خط دفاعی و علی دهقان جوان گرگانی انرژیک و دونده در خط میانی جزو بازیکنان زیر بیست و سه ساله سپیدرود می باشند و میثم تهیدست چند پسته که بارها آزمایش خود را به خوبی پس داده است روند بازی سپیدرود را تغییر داد و بیشتر از همیشه جنگندگی و جوانی به ترکیب اصلی تزریق شد. سپیدرود در حال اخت شدن با شرایط سنگین بازیهای لیگ برتر می باشد و در این راه به همه بازیکنان خود نیاز دارد و همان طور که تا چند هفته پیش میثم تهیدست اصلا در لیست سپیدرود نبود و کارت بازی نداشت و سام کن و دهقان حتی در دو سه بازی اول در لیست هجده نفره هم نبودند بازیکنان دیگر هم باید کم کم مهیای حضور در ترکیب سپیدرود باشند.حمید ملکی جوان در دفاع چپ و امیرحسین اسکندری محصول جوانان سپیدرود در میانه میدان و حتی جواد آقایی پور گلزن قهار جوانان سپیدرود که هم اکنون در اردوی تیم ملی جوانان حضور دارد میتوانند در ادامه روند جوان تر کردن سپیدرود از سوی علی نظرمحمدی به میدان فراخوانده شوند. سپیدرود بعد از بیست و پنج سال با بیشترین مشکلات مدیریتی و مالی و لوجستیکی قدم به بالاترین سطح فوتبال ایران گذاشته و نباید توقعات رویایی از این تیم داشت.شاید چشم نواز بازی نکرده ولی با توجه به بضاعت خود روش منطقی برای کسب امتیاز انتخاب کرده و این موضوع که درچهاربازی سنگین لیگ برتر هشت امتیاز کسب میکند و شکست نمیخورد و گلی دریافت نمیکند کاملا شایسته احترام است و رکورد ویژه ای از خود به جای میگذارد. اصلی ترین و منطقی ترین هدف سپیدرود در فصل جاری بقا در کارزار سخت لیگ برتر میباشد و خوب میدانیم که در نیم فصل دوم امتیازگیری از هر زمانی سخت تر خواهد شد و امیدواریم شاگردان نظرمحمدی روند امتیازگیری خود را همچنان ادامه دهند و به خصوص در بازی با استقلال تهران و کسب برد در این دیدار میتواند تمام نگاهها را به سوی سپیدرود بیشتر از همیشه جلب کند.
@ROODESEPID

#حسین_کعبی با دریافت کارت زرد مقابل استقلال خوزستان سه کارته شد و دیدار حساس مقابل استقلال تهران را از دست داد

@ROODESEPID

Most Popular Instagram Hashtags