ronelahajatiofficial ronelahajatiofficial

1,125 posts   358,923 followers   731 followings

RONELA  Singer, writer, songwriter “VUJ”- new song- link in my bio

We had so much fun last Sunday! At least that’s what i think! 😂
@iambrunooooo e ke qare me lot kurbeti kete 😂
@klajdiharuni
@krusita__
@iamflorimumajesi
@kejsitola

Dje ish nje nate per tu mbajtur mend!!! Mora gjithcka qe kam dashur! Mora dashurine tuaj! Ju dua me zemer... Dua te gjej rastin per te falenderuar nje skuader njerezish qe u kujdesen per dukjen time ne cdo detaj! @jetmirabejtullahu Je e mrekullueshme e pafundsisht kreative! @sagerimakeup @arber_bytyqi_mua Ju e dini se pervec se jeni miqte e mi jeni te paartitshem! Ju dua @sarakoci3 @andi.murra Faleminderit qe organizuat nje trupe balerinesh per te realizuar nje performance te mrekullueshme! Dhe @kledibahiti @iamflorimumajesi Kam hedhur hapat e mi te pare te muzikes duke mesuar nga ju!
Dhe ne fund dua te falenderoj veten se jam me e mira 😂😂😂 Ju dua! #vuj
Photo credit: Denis Vogli @voglidenis

Si rrallehere dje kam pasur emocione... Di qe ne fund gjithe salla ish ne kembe e mua nuk me gjenden fjalet per tju falenderuar nga zemra! Kemi punuar pafund per kete realizim e nese shihemi edhe ne finale shpresoj tju japim edhe me shume! Faleminderit me shpirt!
@kledibahiti
@iamflorimumajesi
@threedotsproduction
@arber_bytyqi_mua
@jetmirabejtullahu
@sarakoci3
@andi.murra
@kengamagjikeofficial
@onima.co
@stermollii
I wanna thank everyone for your good words and everything you did for me yesterday!
Last night gave me chills!
I love you!
#VUJ

“SMILE” is out now!
Sukseseeee!!! @keepmanofficiel
@youngzerka 😍
@talelliproduction
@zhanetabyberi 🎉

Dhe mbi te gjitha cdo produkt eshte me 20% ulje me rastin e festave! Follow
@med_skin_care
@med_skin_care
@med_skin_care

Te merkuren! 5 dhjetor , live ne Pallat te Kongreseve dhe Tv Klan...! #VUJ

Lights....

“VUJ”

Porque yo soy tu veneno... #vuj

Most Popular Instagram Hashtags