[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

rinor.musa rinor.musa

29 posts   1,748 followers   233 followings

💸Nori💸  Kushtrimi-NM 🚌. SnapChat:Rinormusaa1 Kickboxing🏆. 🇽🇰🇨🇭

Sot me 20 Mars jam ulur dhe po mendoj. Po mendoj për Fëmirinë time, për kohën që kemi kaluar bashkë dhe për sherret që kam dit t' bëj. Me lot në sy dhe njëkosisht me një kënaqësi në zemër po t'a shkruaj këtë letër për Ty Babë.
Sa me fat qe jam që i kam Prindërit e tillë. Sa me fat që e kam ni Babë si Ti. Prej se qysh isha i vogël më keni mësuar çka është e mira dhe çka e është e keqja. Kur bojsha sherre ishe Ti ai që më ke mbrojtur, më këshilluar, nuk është që me ke lazdruar, përkundrazi ke mundur edhe Ti shumë serioz me u sjell me m'u.
Sot i mbush 49 vjet .. hiq s'po më besohet. Shpesh herë ndalem dhe të shikoj e falenderoj Zotin që të kam! I lutna me të pas edhe shumë vite të tjera afër vetit, Ty, Mamin edhe krejt Familjën time te dashur.
Me kujtohet si sot, kur të pritsha me pa durim me ardhë prej punes… Aq me pa durim sa që thirrjet në telefonin tënd s'kanë patur fund. Fytyra jote ma sillke një buzëqeshje, me duar të hapura të pritsha te dera. Isha shumë i vogël tek vendi im i preferuar, aty ku unë e ndija vetën e sigurt dhe e qetë isha afër teje. Edhe pse i lodhur shumë, Ti gjeje kohë me qesh e me loz me m'ua,
Ti nuk je veq Zot i Shtepisë, Ti për krejt njerëzit që të njohin je një shembull, një Burr, me moral të fort e respekt, një shok, baba shumë i mirë dhe i dashur që rrall kund egziston. Jemi shumë me fat që të kem në mesin tonë.
Për ditëlindje ti dëshiroj tona të mirat e botës, duke filluar me shëndet, lumturi, dashuri edhe harmoni në jetën tënde. Vazhdo dhe qendro kështu qysh je, me plot kuptimin e fjalës je gjithçka për mua.
Të duam Familja jote pa mas dhe të falenderohem Ty edhe Nënës tonë për çdo sakrificë dhe sfidë që keni kaluar për neve, për të qëndruar aty ku gjindemi sot, fal juve.
Festofsh edhe shumë Vite të tjera!

👨🏻‍🎓

She said she love me i said baby girl fall in line 👅

#brezovica ❄️

☃️❄️

She said she love me i said baby girl fall in line

💕

💱

🍀

#kickboxing 👊🏻🔥

Most Popular Instagram Hashtags