ridneslovo ridneslovo

236 posts   3,498 followers   137 followings

Книги - Читати Купити Любити  Читайте українські книжки! Ми будемо раді підтримати українских видавців. А також допомогти молодим авторам знайти своїх читачів. 0443831833

Пройти крізь стіни.
Марина Абрамович.
Український переклад автобіографії зірки сучасного перформансу та однієї з найвідоміших художниць сьогодення Марини Абрамович вартий прочитання у першу чергу. Це розповідь про життя найбільш знаної художниці, котра працює в жанрі перформансу, сповнена страху, болю, виснаження, небезпеки та безкомпромісного прагнення розширювати межі емоційних і духовних досвідів. Тут про мистецтво, любов, історію, особисті драми та відкриття.

Малі гіганти. Компанії, що обрали велич, а не розмір.
Бо Бьорлінгем.
Чи важливий розмір, якщо йдеться про компанію? Ви впевнені, що невпинне розширення — єдиний ефективний шлях розвитку бізнесу? Ні. Подивіться лишень на ті компанії, які зробили поставили собі іншу мету у бізнесі: вони створюють чудові місця для роботи, забезпечують якісне обслуговування клієнтів, роблять значний внесок у свої громади та шукають кращі способи прожити людське життя. З книжки ви дізнаєтеся про досвід чотирнадцяти успішних компаній, які наважилися «йти своїм шляхом» і позбутися тиску постійного зростання.

Успіх без стратегії.
Марк Розін.
Існування стратегії бізнесу — це така собі аксіома для починаючих підприємців, але чи завжди «стратегічний» підхід в управлінні бізнесом гарантує успіх? Є альтернатива — так званий «опортуністичний» підхід. Звісно, у кожного підходу свої переваги й недоліки, саме про це розповідає у книзі Марк Розін, консультант із 20-річним стажем.

Феномен Instagram 2.0. Усі нові фішки.
Любов Соболєва.
Заробляти в Instagram? Так, це легше, ніж ви собі уявляєте, та й набагато ефективніше, ніж деякі більш традиційні способи. Любов Соболєва, співзасновниця агенства «PR-Cafe», наводить вражаючі цифри прибутку бізнесів, які використовують соцмережу та розповідає, як розкрутити свій аккаунт, щоб заробляти пристойні гроші.

Суперпродавці. Як навчитися продавати, а не «впарювати»
Брент Адамсон, Меттью Діксон
Чому ваш бізнес буксує? Товар — чудовий, послуги — унікальні, а ідея — взагалі ідеальна. Можливо, «вміли готувати та не вміли подавати»? Тобто, продавати. Ця книжка робить продавців суперпродуктивними, адже в ній викладено висновки, зроблені авторами у ході дослідження роботи сотень передових працівників у десятках компаній по всьому світу. Її авторами є Метью Діксон — відомий експерт із продажів і роботи з клієнтами, а Брент Адамсон — викладач, бізнес-тренер, дописувач Harvard Business Review, Bloomberg Businessweek, Selling Power.

КИЇВСЬКІ КАНІКУЛИ.
ТИСОВСЬКА НАТАЛЯ.
Американська аспірантка Дженні Бартон навіть уявити не могла, що її мандрівка до Києва замість приємних закордонних канікул перетвориться на нескінченний вихор небезпечних пригод. Це ж треба було примудритися стати свідком пограбування й опинитися в полоні десь за містом, у заґратованому будинку, разом з такою самою посестроюзаручницею! І що тепер робити — покірливо чекати смерті? Так міг би вчинити хто завгодно, тільки не Дженні.

Скок у гречку. Переосмислення подружніх зрад
Естер Перел.
Любовна інтрижка: вона може зруйнувати стосунки пари, вкрасти щастя закоханих, їхню тотожність. І це явище, що притаманне людям, залишається надзвичайно незрозумілим. Що ж нам із цим робити — скрізь заборонено, проте всюди практикують? Чому люди зраджують — навіть у щасливому шлюбі? Чому любовні інтрижки так ранять нас? Коли кажемо «зрада», що саме ми маємо на увазі? Чи налаштовують на зраду наші романтичні очікування шлюбу? Чи існує така річ, як шлюб, що припускає любов на стороні? Чи можливо кохати понад одну людину водночас? Чи допомогла колись зрада в шлюбі? У цій аргументованій і динамічній книжці-есеї Естер Перель переплітає випадки з реального життя з критичним психологічним і культурним аналізом.

Світлокопія
Шарлотте Кернер
Перенесімося у недалеке майбутнє, в якому клонування людей стало можливим. Можливістю клонувати саму себе скористалася геніальна і самозакохана композиторка та піаністка Іріс Зеллін, дізнавшись про свою невиліковну хворобу, але чи стала Сірі, народжена Іріс дівчинка, точною копією матері? Чи може мати клон ту саму душу, бути точною світлокопією когось? Або ж це зовсім інша людина із своїми бажаннями і своєю волею? Тут питання не тільки біоетики, а й про авторитаризм батьків та одвічне протистояння поколінь.

Дитя землі.
Сйон.
Серед суворої ісландської зими невловна, загадкова лисиця влаштовує звіролову подорож, що переродить їх обох. На краю обжитої людьми землі натураліст намагається облаштувати життя молодої жінки із синдромом Дауна, яка дивом вижила в кораблетрощі і яку він урятував від покарання за несвідомий злочин. Це витончений, чарівливий роман-притча, у фіналі якого життя всіх героїв змінюється незворотно. Переможець премії Nordic Council Literature Prize 2005 року (найбільша літературна нагорода Північної Європи) «Дитя землі» — почасти детектив, трохи казка і в кожному разі ідеальне знайомство з літературним талантом світового рівня.
Подруга автора, всесвітньовідома співачка Бйорк, каже: «Книжки Сйона унікальні. Відчуваю, що йому вдалося вхопити нитку класичної літератури й продовжити її в майбутнє. Зв’язатися з коренями автентичної старої Ісландії, а потім перенести їх до XXI століття. Взятися за сильні зв’язки Ісландії з природою та змусити їх потиснути руки із сучасністю. Але, що найважливіше, Сйон зумів об’єднати розум і серце».

За лаштунками в музеї
Кейт Аткінсон

Це дебютний роман британської письменниці, нагородженої Орденом Британської імперії, лауреатки багатьох престижних премій. Витончена й динамічна психологічна проза — фірмовий стиль Аткінсон, яка розповідає про життя Рубі Леннокс, головної героїні. Чи наша особиста історія починається з народження? Може, з зачаття? Ні, наше життя несе на собі й відбиток наших родинних історій, драм, таємниць, з подій великої історії, які зачепили життя поколінь.

Ажнабія на червоній машині
Марина Гримич

Словом «ажнабія» називають в арабських країнах іноземок. Дія роману Марини Гримич відбувається в сучасному Лівані, відомому своїм міжконфесійним розмаїттям, і перегукується з середньовічними арабськими оповідками з «Тисячі й однієї ночі». В центрі сюжету опиняються дві ажнабії-українки — Павлина, заміжня за сунітом Ахмадом, та Віра (лагідно — Вірунчик), дружина шиїта Жаввада. Павлина береться допомогти Жавваду порозумітися з дружиною, однак та несподівано зникає, і в пошуках Вірунчика Ахмад, Жаввад, Павлина, а також таємничий дуруз Зіяд, що несподівано приєднався до компанії, об’їжджають червоною машиною увесь Ліван.
Книга пронизана делікатним гумором, який допомагає уявити специфіку міжетнічних шлюбів на Близькому Сході і розкрити секрети міжконфесійного та міжкультурного порозуміння.

Рослинний парадокс.
Стівен Р. Ґандрі
Відомий американський кардіолог Стівен Ґандрі, автор книги The Plant Paradox ("Рослинний парадокс"), яка вже стала бестселером у США, розгорнув справжню війну з томатами. Його наукове дослідження викликало такий резонанс серед лікарів і пацієнтів, що книгу одразу переклали в багатьох країнах Європи й Азії. Нарешті її можна прочитати українською.

#ріднеслово #ridneslovo
#щастя
#ілюстрації #Київ #Україна #купитикнигу #українске #купитиукраїнське #книгиУкраїни #книга #слово #рідне #новинка #купитикнигу #читати #книги #читатиукраїнською #книжковийарсенал #книгаукраїнською #щопочитати #book #країнамрій #книгоголік #books #новини

Most Popular Instagram Hashtags