revolutionship revolutionship

1667 posts   562593 followers   147 followings

Devrim Ates  Istanbul.. revolutionship@icloud.com

http://facebook.com/bydevrimates

Gel otur yan biraz🔥

Yaprakları ben dizmedim desem inanır mısınız?😂

Yağmurlu uykulu havayı dağıtalım biraz :)

En fotojenik mevsim efsane lezzetiyle geri döndü, 🎃Pumpkin Spice Latte🎃 ile hoşgeldin Sonbahar :) 🍂 🍂 #PSLGeriDöndü #Starbucks #PSL #🎃

#BayraminTadi misafirlerimizi en tatlı sunumla ağırladığımızda çıkar. Mutlu bayramlar :)

Buenos Aires Japon Bahçesi kentin ortasında bir alanda kurulu. Bahçede Japon kültürüne ait ağaçlar, bitki türleri, çiçekler ve heykeller var. @milesandsmileskk ile yaptığım gezi sırasında bu bahçede uzun bir yürüyüş yapıp temiz havanın tadını çıkardım.

Her Pazar Dorrego Meydanı’ndan başlayıp sokaklar boyu devam eden bir pazar kuruluyor. Bu beyefendi ve hanımefendiyi dans ederken görebilirsiniz, tabi başka dansçıları da. Akşam da yine bu meydanda dans var; müzik çalıyor ve her yaştan insan dans ediyor. Bir de, insanlar el yapımı birçok şeyi pazarda satıyorlar. Pazarda çok orijinal şeyler de buldum ve @milesandsmileskk kartıma 3 taksit seçeneğini kullanarak bolca alışveriş yaptım. :)

Buenos Aires çok renkli bir şehir, saatlerce sıkılmadan yürüyebilirsiniz. Bir sonraki, bir sonraki derken bütün sokaklarını dolaştım, çok güzel mekanlar keşfettim ve sık sık keyif molası verdim. Bu arada seyahatimden görmediğiniz fotoğraflar ve daha fazlası için @milesandsmileskk hesabına göz atmayı unutmayın.

Müziğiyle her köşebaşından çıkar karşınıza Arjantin. Günde üç öğün tangoyla beslenirsiniz, ufak bir atıştırmalık, nefis bir akşam yemeği, bazen sadece bir kahve molası. Dans her yerde her öğünümdeydi ve doymak mümkün değildi. Bu ruhu o kadar sevdim ki @milesandsmileskk ayrıcalıklarından faydalanarak THY'den 6 taksit ve 2 kat mil uygulamasıyla hemen dans dolu başka bir ülkeye seyahat planımı yaptım bile :)

Recoleta Mezarlığı fanilerin faniliğini unutmuşluğunun dev bir simgesi. Bu sokaklardaki her ev bir mezar ve burası için "ömür boyu lüks bir hayat yaşamak, Recoleta Mezarlığı'nda gömülü olmaktan çok daha ucuzdur." derlermiş. Eva Peron'da burada yatıyor inanamasam da. Bu kedi de mezarlık bekçisinin birkaç kedisinden birisi, burada sokakta gördüğüm ilk kedi de diyebiliriz :)