restaurant_naarin restaurant_naarin

76 posts   843 followers   236 followings

رستوران نارین😋😋😋😋😋  چالوس. بعد از پل هچیرود. روبروی بانک صادرات. قبل از نمک آبرود ۰۹۳۰۱۰۰۵۱۰۶

امروز یکی از دوستان پدر مرحومم، #سعدی_خزایی،مالک#هتل_ آپارتمان_دریا را دیدم.به نقل از پدرم می گفت:افراد دو نوع هستند؛یا #میزبان یا #زالو. زالوها چون قوی نیستند و نمی توانند آزاده زندگی کنند،از قدرت و همت و تلاشِ دیگران برای بالا رفتن از شانه های زندگی کمک گرفته و حتی #سوءاستفاده می کنند. "چطور می شود که بعضی از ما آدم ها به زالو شباهت پیدا می کنیم؟"
زالو از همنوعان خود تغذیه نمی کند، بلکه به دنبال موجود دیگری می گردد تا ازشیره جان او تغذیه کند. البته اگر جاندار دیگری نباشد، بعید نیست که طبق غریزه بقا سراغ همنوع خود برود و نیز می دانیم وقتی سیر می شود، قربانی را رها می کند. خیلی از اوقات این کار زالو منجر به مرگ قربانی نمی شود!! اگر یک زالو تصمیم بگیرد که دیگر زالو نباشد، نتیجه اش جز نابودی و یا بازگشت به زالو بودن نیست چون زالوهای دیگر، مجال خلاصی به او نمی دهند و بلافاصله شیره جانش را می مکند. - انسان های زالوصفت هم به نوعی چنین زندگی دارند؛زالو برای حفظ بقای خود، خون می خورد ولی انسانِ زالو برای زندگی بهتر یا در واقع بقای بهتر به دیگران وصل می شود. - زالو شیره جان غیر همنوع را می مکد ولی ما به سراغ همنوع و حتی خانواده خود می رویم. - زالو زمانی که از خون سیراب شود، خودش را از بدن قربانی جدا می کند، ولی ما تا قربانی را از پا در نیاوریم و تمام شیره جانش را بیرون نکشیم،رهایش نمی کنیم.حتی بعد از این که از پا در آوردیمش به دنبال بقایای قربانی می گردیم تا بلکه چیز بدرد بخوری از آن ها گیرمان بیاید.
 ما خون نمی خوریم ، ما انرژی می دزدیم!!! انرژی چیزی است که بیش از هر چیز دیگری به آن احتیاج داریم.انرژی ها را با انتخاب ها،معاشرت ها و روابط بیهوده هدر ندهیم.
#سوءاستفاده_نکنیم#دشمن_تراشی نکنیم#زالو_نباشیم
#همت#تعهد#تلاش#غیرت#رستوران_نارین
#کامبیز_محمدیان۰۹۳۰۱۰۰۵۱۰۶
#demenagement#quitter#partir#restaurant_naarin#kambiz_mohammadian

#بیست و هشتم تیرماه تولد بزرگ بانوی ایران است.سیمین بهبهانی به خاطر سرودن غزل فارسی در وزن های بی سابقه به "نیمای غزل" معروف است. سیمین بهبهانی شاعری را از آغاز جوانی با سرودن غزلها و چهارپاره هایی کلاسیک و رمانتیک اغاز کرد.
سیمین خلیلی معروف به "سیمین بهبهانی" فرزند عباس خلیلی (شاعر و نویسنده و مدیر روزنامه اقدام) است. سیمین بهبهانی از چهره های ماندگار و شاعر ارزنده و صاحب سبک درعرصه غزل فارسی و همچنین از زنان پیشرو و سنت ستیز معاصر است که در زمینه حقوق بشر و حقوق زنان نیز فعالیت می کند. سیمین بهبهانی به خاطر سرودن غزل فارسی در وزن های بی سابقه به "نیمای غزل" معروف است.
سیمین بهبهانی از موثر ترین و مبتکرترین شاعران عرصه غزل معاصر است . وی شاعری را از آغاز جوانی با سرودن غزلها و چهارپاره هایی کلاسیک و رمانتیک اغاز کرد. از دهه سی به بعد تحت تاثیر اشعار نو پردازان ف رگه هایی از زبان و تخیل تازه ی رمانتیک در غزل های او پدیدار شد که مجموعه مرم نشانگر این تحول بود .بعدها مجموعه ی غزل رستاخیز، تلاش موفق او را در تلفیق روح تغزلی با نگرش و محتوای اجتماعی به نمایش گذاشت.
سیمین بهبهانی بانوی غزل ایران در 15 مرداد ماه به کما رفت و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد و در نهایت بامداد سه شنبه 28 مرداد ماه 1393 به علت ایست قلبی و تنفسی درگذشت.

هفده سال پیش #شهروز_جویانی در جلسه کاری به من گفت:از دوستی با #آدم های_کوچک که #تفکرات_کوتاه دارند بپرهیز.آن ها تو را تا پایین ترین نقطه، پَست می کنند و ابایی از #بازی دادنت نخواهند داشت و برای اینکه #ضعف و #تنبلی خود را بپوشانند،بال های تو را می گیرند چون #پرواز بلد نیستند. سپس درحالیکه با دستانش دایره ای رسم می کرد،ادامه داد:وقتی هدفمند نباشی،افراد در زندگیت تکرار می شوند و هرچه کوچک تر باشی تکرار این اشخاص زودتر و بیشتر می شود. ... از آن #نصیحت سال ها گذشته و افراد زیادی را دیدم که با زندگی،بازی کردند و شکست خوردند ولی #درس_عبرت نگرفتند.
#دشمن_تراشی نکنیم#همت#تعهد#دروغ_ممنوع#سوءاستفاده_ممنوع #آباد_کنیم#رستوران_نارین#کامبیز_محمدیان۰۹۳۰۱۰۰۵۱۰۶

#کیمیا_علیزاده #قهرمان_واقعی و دختر زیبای #ایرانم از بیمارستان مرخص شد.ثابت کرد فقط #تلاش، انسان را موفق می کند و همیشه #زد_و_بند جواب نمی دهد.
هیچ شکی نیست که برای #قوی بودن در زندگی باید شجاع بود. #افراد ضعیف کسانی هستند که از مشکلاتشان فرار می‌کنند درحالیکه افراد قوی با مشکلاتشان روبه‌رو می‌شوند. #همت_بلند داشته باشیم#شعار ندهیم#آباد_کنیم#سوءاستفاده_نکنیم
#کامبیز_محمدیان ۰۹۳۰۱۰۰۵۱۰۶
#heros#bellefille#kimia_alizadeh#kambiz#mohammadian#iran

داشتن #مشتریان راضی، امتیازی ست که هیچ کسب و کاری نباید آن را از دست بدهد؛ اگر دنبال نتایج عالی هستید، نمی توانید تنها به درآمد فکر کنید و باید کارهای هدفمند انجام دهید.شما باید در زمینه راضی نگه داشتن مشتریان تان هم بسیار فعال باشید. روشهایی برای #جذب #مشتری و نگه داشتن آنها:
- #محل: احتمالاً از همه شنیده‌اید که یکی از نکات مهم در موفق شدن یک #تجارت و نگه داشتن مشتریان، محل است. فقط منظور محله‌ای که در آن کارتان را راه انداخته اید نیست، جزییاتی مثل اینکه کدام طرف خیابان باشد یا کنار کدام فروشگاه هم مهم است. مطمئناً بارها شده که بخاطر شلوغ بودن یک طرف خیابان، به فروشگاهی که در آنطرف خیابان قرار گرفته رفته‌اید یا حتماً فروشگاهی که محل پارک مناسب داشته باشد را ترجیح می‌دهید. احتمالاً از خیلی‌ها شنیده‌اید که با اینکه فروشگاهی را خیلی دوست دارند اما بخاطر شلوغ بودن محل آن یا نبودن جای پارک به آنجا نمی روند.
- #ظاهر: دقیقاً درست است که می‌گویند تاثیر اول ماندگارترین تاثیر است. این فقط در روابط میان‌فردی صدق نمی‌کند. در دنیای تجارت هم همینطور است. اگر کسی وارد فروشگاهی شود که بوی بدی در هوا جریان داشته باشد یا اجناس همه اینطرف و آنطرف پخش باشند، مطمئناً دیگر به آن جا پا نخواهند گذاشت. مگراینکه برایشان تخفیف ۱۰۰٪ بگذارید😅
- #پرسنل حرفه ای:خیلی وقت‌ها شکایت‌هایی از زبان مردم می‌شنوید که فلان کارمند در فلان شرکت معقول نبود. این مشکل بزرگی برای آن #بیزنس ایجاد می‌کند.
#آباد_کنیم#بسازیم#همت_بلند#تعهد#کامبیز_محمدیان
منبع:مجله #خلاقیت
#bonsclients#essaies#efforts#kambiz_mohammadian

#انسان های_باهوش و #موفق دنیا را می سازند و #قانون_نیوتون را می شناسند:برای هر #عمل،#عکس العملی است؛به همان اندازه عمل و در خلاف جهت آن. به عبارت دیگر،اعمال پیامدهایی دارند.
وقتی عملی انجام دادید،عکس العمل های ناشی از آن از کنترل شما خارج هستند.وقتی کاری می کنید و حرفی می زنید،پیامدهای آن قدرت و نیرویی پیدا می کنند.
#انسان های_نا موفق و #ضعیف با کارها و حرف هایشان #بی فکرانه و #بی توجه برخورد می کنند و از #دوستان و #زندگی #دشمن می سازند...
#دشمن_تراشی نکنیم...#آباد_کنیم... #رستوران_نارین#کامبیز_محمدیان
#condoléances #rouhani#président_république_iran#maryam_mirzakhani#kambiz_mohammadian

همیشه #راهی برای #شادی باز می شود.طی چند روز اخیر #مریم_میرزاخانی #آتنا_اصلانی را؛اولی با #مرگ_طبیعی و دومی با #مرگ_روانی از دست دادیم... اما #دنیا #بازیگر #غریبی است...#ویران می کند و #می سازد.#غم و #شادی را با هم دارد.#می گیرد و #می دهد... وقتی #چیزی را از دست می دهیم #چیز دیگری را به دست می آوریم... و #هیچ #هدفی با #سوءاستفاده از دیگران #محقق نمی شود
با #تلاش و #همت و #تعهد به #قول های_نانوشته. #بهترین باشیم...#آباد_کنیم... #رستوران_نارین #کامبیز _محمدیان ۰۹۳۰۱۰۰۵۱۰۶
félicitations#condoléances#kambiz_mohammadian

برای بدرود به دیدارم بیا...
بدون خداحافظی مرو...
شاید مرگ تو را در دستان من جا بگذارد... #فرزانه_باقری
از #خدا دلگیر نباشیم،#خدا را #ملالت نکنیم
 #انسان های_خاص#بزرگ هستند...و در این #دنیای_کوچک جا نمی گیرند. شاید آنقدر #عاشقی کرده اند که #کیفیت_زندگی را در #رفتن می دانند...#قوانین #زمین را به هم می زنند و #قانونی_نو می سازند... #دنیا را #آباد کنیم...#زمین را #سبز کنیم...#قانون_کارما را #فراموش نکنیم
#رستوران_نارین#کامبیز_محمدیان

#رستوران موفق یعنی: داشتن #مکان مناسب #تمییز #استخدام#پرسنل_ماهر و
#کارآمد و توجه به #نظافت و #امنیت_مشتری #ویژگی#پرسنل_خوب: #متعهد#عدم وابستگی به #مواد_مخدر و #مشروبات_الکلی #آموزش_دیده.. فقط پوشیدن#فرم کافی نیست زیرا #یونیفورم ما را #حرفه ای نمی کند...، #برند_سازی یعنی:#تلاش#همت#تعهد.
بسیاری از #مدیران فکر می کنند با #شعار😁 و #قانون_جذب 😆و #سوءاستفاده 🙄از دیگران موفق می شوند
#هرآنچه در #رستوران_نارین ساختم#ادامه_دارد
#کامبیز_محمدیان

#آدم های خطرناک زیادی در زندگیم دیدم. به زندگیت #تجاوز می کنند.دزدهایی که با نقاب در صورت تهدیدت می کنند.در کوچه های تاریک و خلوت، وحشت در دلت می اندازند.زنانی که با لوندی زندگیت را در دست می گیرند.#مردانی که با قیافه کریه، احتیاط را به ما می آموزند.
دنیا تغییر کرده... ولی چهره و#روش آدم های_ خطرناک عوض شده است.با چهره ای آرام و لبخند بر لب دست بر شانه ات می گذارند و#لبخند می زنند و#برادر صدایت می کنند... و با خانواده ات#معاشرت می کنند... در زمانی که باید به #قراردادها پایبند بمانند و #متعهد باشند...#خنجر در قلبت فرو می کنند و #امنیتت را به خطر می اندازند و از #اعتمادت #سوءاستفاده می کنند و #قرارهای#لفظی ولی نانوشته را زیر پا می گذارند ولی...هنوز لبخند می زنند... مواظب این #آدم های خطرناک باشیم...مواظب این #لبخندها و #برادری های#دروغین باشیم... به #برادران_دروغین #اعتماد نکنیم...
#سوءاستفاده نکنیم#دروغ نگوییم...
#رستوران_نارین #کامبیز_محمدیان #ادامه_دارد...
#condoléances#dormez#mabellefille #mauvaismonde#atena_aslani #kambiz_mohammadian

#chiens#chiennes#respecter#attention#loi#kambiz_mohammadian #hachirud #mazandaran #Iran
دو سال پیش،توسط دوستی مطلع شدم سگ حامله ای در بهشت رضا نوشهر احتیاج به کمک دارد.وقتی رسیدم که زایمان می کرد.مادر مظلومی بود‌.ماه مبارک رمضان بود.تا چهل روز هر صبح و غروب برایش غذا می بردم.خوشبختانه توسط زوج نازنینی،سعید و فاطمه، مادر و فرزندانش پذیرفته شدند...
لطفا برای جمع آوری #طومار در #حمایت از #حقوق حیوانات و منع #کشتار #سگ ها به این آدرس مراجعه کنید:#نوشهر.#حسینی.#روبروی #پمپ بنزین.مطب #دکتر_ پورحجتی.#دکتر_ طیب.دوشنبه ساعت ۴ الی ۹ شب و سه شنبه صبح.
#کامبیز_محمدیان#سگ_فحش _نیست
لطفا#اطلاع رسانی کنید

#bonchangement#vouloir#pouvoir#mercidieu#bon_restaurateur#kambiz_mohammadian #hachirud#mazandaran#Iran
این #شعار و #عمل من است:#کویر#خشک را #آباد می کنم.
هرآنچه #انجام می دهیم گویای #شخصیت ماست نه هرآنچه می گوییم...هرچه #بالفعل باشد#اکتسابی نیست ...#عمل،#مرام و #مردانگی... #اکتسابی نیست...
#دروغ نگوییم#سوءاستفاده نکنیم #کار کنیم و #آباد کنیم...
#شعار ندهیم،#عمل کنیم
#مدیریت_خوب#مدیریت_درست#غذای_سالم
#کامبیز_محمدیان ۰۹۳۰۱۰۰۵۱۰۶
هرآنچه در #نارین ساختم...#ادامه _دارد...

Most Popular Instagram Hashtags