rahimegunphotography rahimegunphotography

1,615 posts   12,821 followers   2,329 followings

Rahime Gün Photography  📸👼🏼Hamilelik,Doğum,Yenidoğan 📸Düğün ve Özel gün 📞0539 701 94 77 📞0542 284 80 84 💌rahimegun@hotmail.com. ❣️Erenköy/Kazasker

#Repost @melekicmeli with @get_repost
・・・
Başta her şey çok güzeldi! 😄🙈 Sonunu görmeniz lazıım...🤤😝 Hepinize annesinin balıyla iyi geceler diliyoruuzzz! ❤✌🏻🌙#ÖmerAlp #baby #itsaboy #love #aşkım #myboy #fashion #ayerasold #kids #goodnight #photo #lovely #one

Güzel bir Workshop daha bizi bekler.Yoğun ilginiz için çok teşekkür ederim.Kayıtlar dolmak üzere, eğitim içeriğini sizlere maksimum faydayı düşünerek bu şekilde belirledim.

Bana gelen DM sorularınıza umarım toplu bir cevap niteliğinde olmuştur.

Yenidoğan çekimini yapmadan önce, bebek anatomisini bilmemiz gerekir.Bu konuda sevgili @bebeimgeliyor bilgileri sizlere en doğru şekilde aktaracaktır.

Hepimiz, bebek uyumuyor,gazlı bir bebek ve benzeri sorunlar yaşıyoruz.
Oysa ki bebeklerin atakları vardır işte bunu düşünerek uyutma teknikleri ile ilgili yine @bebekveuyku Sinem Hnm uzmanımız tüm soruları cevaplayacaktır.

Bir çoğumuzun sosyal mecrada hesapları var ancak bu hesapları olması gerektiği gibi yönetmemiz gerekiyor. Bu konuda da sosyal medya uzmanımız yine bize bilgilerini aktaracaktır.
Müşterimizi bulduk ama müşteri iletişimi, müşteri memnuniyeti,soru sorma teknikleri,fiyatlandırma ve ürün konumlandırma ile ilgili bilgileri @niraakademi bizlere aktaracaktır. ... ve bu atölyemiz de konunun uzmanlarının yanı sıra 3 yenidoğan sevimli bebeğimizde bizlerle olacak.Bunlarla ise cekim teknikleri, pozlandırma,konsept oluşturma,wrap bağlama gibi bir çok konuda sizlere bilgilerimi aktaracağım.

Bu işi yapılacaksa en doğru şekilde konunun uzmanlarından öğrenmek gerekir.Kulaktan dolma bilgilerle ancak bir yere kadar gidilir.

Bu sebeple 19-20 Ekim için düzenlediğim atölyeye davetlisiniz... #workshop #egitim#yenidogan#yenidogancekimteknikleri#yenidoganpozlama#bebekanatomisi#dogumsekilleri#pregnancyphotography #newborn#newbaby #istanbul

Most Popular Instagram Hashtags