[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

prive.al prive.al

1751 posts   153005 followers   256 followings

Prive.al  Emision me Liberta Spahiun çdo të shtunë nga ora 19:00 në Klan Kosova | Gazetarë: Maki Bajrami, Vlorijan Halili, Artan Telaku |

http://www.prive.al/

Mihrije Braha e Naim Abazi me Leze Qenën

Tiani dhe Patrisi 💜💜💜

Momenti kur Mimoza e Seldi ndërrojnë unazat!

Edona me djalin dhe vajzën 😍

Enca 💣💣💣

Morena Taraku

Shihemi neser #Prive 💃🏻💃🏻💃🏻#klankosovatv

Te tronditka shpirtin: Vajzat e Babit nga @klajdiharuni

Shkurta dhe Leonora 💜

Urime ditëlindjen @skivi_official 🎉

Zaimina Vasjari

https://youtu.be/6Ke0_Q41t58

PRIVE sjellë detajet kryesore nga dasma e Labinot Gashit, që mblodhi estradën kosovare
në një vend. Momente nga materiali e intervistat ekskluzive, mund t’i ndiqni në këtë kronikë 3 minutëshe, në version të shkurtuar.
Ndërsa storien e plotë nga e tërë kjo mbrëmje, mund ta ndiqni këtë të shtunë në emisionin Prive në Klan Kosova, në terminin e zakonshëm, ora 19:00. Mos e lini t’iu ikë!

Most Popular Instagram Hashtags