prive.al prive.al

2,347 posts   188,891 followers   289 followings

Prive.al  Emision me Liberta Spahiun çdo të shtunë nga ora 19:00 në Klan Kosova | Gazetarë: Artan Telaku, Vlorijan Halili |

Cila më interesante? Dua Lipa apo Rita Ora?👇👇👇

Dreamteam @artonhumolli_photography @sellmakasumoviq @kacilleshi 😍
Curly hair or straight hair ⬇ vote⬇
.
.
.
@anastasiabeverlyhills Soft Glam Palette - Burnt Orange, Sienna, Mulberry, Glistening, Cyprus Umber" #abhsoftglam#abhsoftglampalette
@anastasiabeverlyhills Dip Brow - Medium #abhdipbrow#abhbrows#anastasiabrows
@kkwbeauty @kimkardashian Powder Contour & Highlight Palette - Medium #kkwbeauty#kkwbeautypowdercontour

Bleona Qereti po shkruan libër. Kush do donte te dinte mbi jeten e saj dhe a do e lexoni librin e kengetares?

Adelina Ismaili para shume vitesh dhe sot. Si mendoni, ka ndryshuar pamja e saj? 😳

Vajza e Emina Çunmulajt numëron shqip! A nuk është simpatike? @eminacunmulaj well done me gjuhen😍😍😍

@angela_martini ne nje fotosesion me @artankorenica 😍 si po ju duket?!

Dua Lipa preu flokët së fundmi. Ju pelqen ky stil, apo i preferoni ato floke te gjata qe mbulojne supet e shpinën? @dualipa

Leonora e Argjentina kanë super flokë. Por, cila i ka më të bukura sipas mendimit tuaj?

Aktori @blerimdestani sapo ka publikuar nje foto me pershkrimin #goldgym #goldboy cfare mendoni per kete paisje fitnesi nga ari?! 😬

#Beyonce gjate performances ne #coachella nje dive e vertet 😍👑

Storiet e kesaj jave ne Prive i gjeni ne Youtube - Kanali zyrtar ❤👊😎

Cfare mendoni per fustanin e Anxhelines ne Festivalin e Muzikes ‘Coachella 2018’?

Most Popular Instagram Hashtags