[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

piotrekzylka piotrekzylka

59 posts   2540 followers   78 followings

Piotr Żyłka  redaktor naczelny DEON.pl, autor książek #życienapełnejpetardzie i #sposóbnacholernieszczęśliweżycie, działam w #zupanaplantach

http://www.zylka.blog.deon.pl/

U mnie po 5 dniach w nierównej walce z ciepłym łóżkiem przed świtem wynik 5:0 dla mnie! #bądźmyjakmaluchy

Ks. Tomas Halik często powtarza, że człowiek, który poszukuje Boga, musi sobie stawiać trudne pytania. Co więcej, twierdzi, że nie ma dojrzałej wiary bez kryzysów i wątpliwości. Nie musimy się ich bać. Wręcz przeciwnie. Mogą one stać się szansą na pogłębienie naszej wiary i odnowienie relacji z Panem Bogiem.
Jeżeli zaczynamy na poważnie dbać o nasze życie duchowe, szukamy swojego miejsca w Kościele, trochę może się nawet z nim wadzimy z różnych powodów, to codziennie rodzi się w nas wiele pytań. Chcemy się z nimi zmierzyć i na tyle, na ile potrafimy na nie odpowiedzieć, podzielić się własnymi doświadczeniami.
No więc jeśli są w Was pytania, na które szukacie odpowiedzi i chcecie, żebyśmy na nie z Grześkiem odpowiedzieli albo chcecie po prostu zapytać o coś związanego z naszym doświadczeniem wiary, bycia w Kościele i relacji z Panem Bogiem, to możecie to teraz zrobić. Na najciekawsze pytania odpowiemy w projekcie, nad którym właśnie pracujemy.
Pytania możecie wysyłać na adres: pytania@deon.pl do jutra (czyli do niedzieli).

Przejęliśmy "Gazetę Wyborczą" <3
#róbmydobro

Mam takiego kolegę, Szymon ma na imię. Na co dzień pracujemy razem w Deonie. Szymon poza tym, że jest pięknym, wrażliwym człowiekiem i fantastycznym dziennikarzem, ma też niesamowicie smaczny talent.

To, co ten koleś wyprawia w kuchni, to nie ma słów. Czasem nam coś ugotuje na cotygodniowy wspólny obiad redakcyjny. I kiedy tak jest, wszyscy w pracy od samego rana czekają, żeby już w końcu był ten obiad, bo to jest zawsze niebo w gębie.

I ostatnio Szymon przez dwa dni siedział w kuchni i piekł. I upiekł 20 (słownie DWADZIEŚCIA) tart dla naszych bezdomnych przyjaciół. Żeby dać im coś od siebie, prosto z serducha. I dzięki niemu nasze spotkanie na Plantach było niebiańsko smaczne.

W imieniu bezdomnych i domnych bywalców Zupa na Plantach, dzięki Szymon!

#LudzieSąDobrzy

A przedwczoraj Panie uczyły Panów szyć na maszynie. I żeśmy sobie nawzajem czapki szyli. Matko Kochana, ileż było emocji! I w ogóle to mnie nauczyły dziewczyny szyć <3

Światowy Dzień Ubogich w Archidiecezji Krakowskiej

No to ruszyliśmy. Pan Krzysiek na posterunku. Graliśmy też w bingo. Niestety nie wygrałem. Ale i tak jest cudnie. Do niedzieli Namiot Spotkania na Małym Rynku to absolutnie najlepszy adres w Krakowie.

Światowy Dzień Ubogich w Archidiecezji Krakowskiej

Z życia wzięte. Wydarzyło się na ingresie w Łodzi. W odległości kilku metrów od nowego metropolity, który kilkadziesiąt sekund wcześniej pierwszy raz zasiadł na dostojnej biskupiej katedrze. - Ej, widzisz, to jest Ryś - powiedział młody skaut.
- Nie. Teraz to jest Arcyryś - poprawił go poważnym tonem kolega z drużyny.

Mój biskup <3 - Nie będę dziękować wszystkim, bo byśmy stąd nie wyszli. Chciałbym tylko szczególnie podziękować dwóm grupom, które dziś na ingres do Łodzi przyjechały. Dziesięciu bezdomnym, którzy przyjechali z albertynkami z Krakowa i grupie niepełnosprawnych, którzy przejechali pół Polski, żeby tu dziś z nami być.

Arcybiskup Grzegorz Ryś

Jan, pilnuj nas. Żebyśmy się nie zatrzymywali w drodze.

Taka moja kochana para prywatnych świętych.
#róbmydobro

Wczoraj doszło do spotkania na szczycie kato-świrów <3 Gadaliśmy sobie o "Odłóż tę książkę i zrób coś dobrego" #szymonhołownia #małgorzatachmielewska #róbmydobro

- Co to jest miłość? - Miłość to przestać myśleć tylko o sobie i starać się być troskliwym dla innych. Żyć dla innych. Koncentrowanie się tylko na sobie na dłuższą metę jest strasznie nudne i męczące. - A szczęście? - Dla mnie największe szczęście to szukanie Boga. Zawsze i wszędzie. W każdym człowieku. Uwielbiam też z Nim rozmawiać. Z siostrami budzimy się codziennie przed świtem, żeby o 4 rano już móc sobie zacząć z Nim rozmawiać. Uwielbiam te nasze wspólne poranki.

Marina, kiedyś informatyczka, dziś koptyjska mniszka. Kiedy do niej podszedłem w trakcie spotkania Taize w Egipcie, nie mogła uwierzyć, że jakiś dziennikarz z Polski chce z nią rozmawiać i cały czas się śmiała. I tak po raz kolejny w swoim życiu zakochałem się w zakonnicy.

Most Popular Instagram Hashtags