[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

piotrekzylka piotrekzylka

42 posts   2218 followers   44 followings

Piotr Żyłka  redaktor naczelny DEON.pl, autor książek #życienapełnejpetardzie i #sposóbnacholernieszczęśliweżycie, działam w #zupanaplantach

http://www.zylka.blog.deon.pl/

Takie kanapki dziś nasi wspaniali wolontariusze przygotowali dla bezdomnych przyjaciół <3
#zupanaplantach
#żywapracownia

Trzeba czasem trochę rozrabiać. I jak najczęściej się uśmiechać od ucha do ucha. Powodzenia! ☝️👌👍

🎵Nie zadzieraj nosa🎵

Jakby ktoś zapomniał albo miał słabszy dzień #świętaprawda

Wczoraj wieczorem odbyliśmy bardzo trudną rozmowę o uchodźcach w programie "Warto rozmawiać". Cieszy jednak to, że wszyscy zgadzamy się w tym, że najwyższy czas, żeby rząd zgodził się na uruchomienie korytarzy humanitarnych. Dzięki za modlitewne wsparcie.

Śmigamy z Karolem Wilczyńskim do Katowic do radia eM. A prowadzi nas Ogień Jezusa <3

Jest takie nowe miejsce na festiwalowej mapie Polski. Jego szalony franciszkański inicjator powiedział dziś, że to jest taki festiwal, na którym każdy jest twórcą i każdy może próbować coś od siebie dać, czymś się podzielić, coś zaprezentować. I że nie ma co się bać i stresować, bo to jest wspólnota ludzi, w której możemy się pomylić. Bo to przecież normalna rzecz jest próbować i się mylić.
No więc Zupa na Plantach pozdrawia z Jarocina. Cordian Szwarc, zrobiłeś tutaj coś naprawdę niesamowicie pięknego. Ależ tu jest dobrze.

#festiwalDOM #siedemaniołów

Ten moment, kiedy budzisz się rano w rodzinnym mieście i spotykasz się na tej samej ulicy, na której jest twój rodzinny dom, z człowiekiem, który jest dla ciebie jednym z największych autorytetów ever.

A rozmowa wyglądała tak:

Piotrek Żyłka: Co zrobić, żeby ludzie, którzy odeszli z Kościoła, chcieli do niego wrócić?
Ks. Tomas Halik: To jest niewłaściwe pytanie. Powinniśmy się raczej zapytać, jak Kościół powinien do nich wyjść i co robić, żeby ich na nowo znaleźć. To jest prawdziwe wyzwanie (...) PS. I to serduszko wiszące nad nami <3

#tomashalik #deon #wydawnictwowam

Dorota, ja wiem, że Ty wolisz po cichu, bez rozgłosu, być w cieniu i w ogóle pewnie krew Cię zalewa, jak znowu o sobie czytasz w internetach, więc bardzo Cię przepraszam, ale muszę to napisać.

Kochani Ludzie, to jest Dorota. Dorota jest częścią naszej ogólnopolskiej porąbanej zupowej rodzinki. Dokładniej tej części z Sopotu.
I teraz weźcie się zapnijcie mocno w fotelach i przeczytajcie, co to dziewczyna robi. Piszą ludzie z Zupy na Monciaku. "Całkiem niedawno, bo tydzień temu do Zupy na Monciaku dołączyła Dorota. Dorota jest pielęgniarką. Kochaną pielęgniarką. Taką pielęgniarką, że aż się człowiekowi chce, żeby mu zrobiła jakiś opatrunek czy coś. Nasi przyjaciele od razu ją pokochali i zaraz ustawiła się kolejka chętnych. Dorota rozeznała ich potrzeby i powiedziała nam, że od kolejnej niedzieli, czyli od dziś, oprócz robienia opatrunków będzie naszym piechurom myć nogi. Tak ! Myć nogi. Myć nogi tym, którzy są brudni, którzy są zmęczeni, którzy na nogach mają niegojące się rany. Przyjechała. Z torby wyjęła miskę, mydło, ręczniki i ciepłą wodę w butelkach. I kiedy już zjedliśmy zupę to na schodkach z boku placu usiedli nasi bezdomni, a Dorota pochylała się i myła nogi (...)". Dorota, powiem Ci coś. Od jakiegoś czasu, jeżdżąc na spotkania z naszymi bezdomnymi przyjaciółmi na Zupie na Plantach w Krakowie, słucham sobie tego kawałka, co Kuba z ekipą nagrał. I wiesz co? To jest o Tobie. Za każdym razem, jak tego teraz słucham, to widzę Ciebie. "(...) Lecz Ci co w biednych i strapionych
Swych bliźnich wczas rozpoznali
Ci dostąpią miłosierdzia Boga
Bo miłość swą Bogu okazali
Albowiem wszystko to czegoś my im nie uczynili
tegośmy i nie uczynili Mu
swojemu Bogu (...)" https://www.youtube.com/watch?v=TrDlBPrzvd8

#LudzieSąDobrzy (a ja jak dorosnę, chcę być jak Dorota)

#zupanaplantach
#zupanamonciaku

Ze świątecznego przeglądania zdjęć w rodzinnym domu.

Kolorowa kurtałka, stylowy kapelusik, białe kozaczki i niemiecki dog pod ramieniem (na którym od czasu do czasu sobie jeździłem). Miało się stajla.

Most Popular Instagram Hashtags