[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

pgturkiye pgturkiye

120 posts   2452 followers   38 followings

P&G Türkiye  P&G Türkiye olarak 30 yıldır markalarımızla insanların günlük hayatlarına dokunarak küçük ama anlamlı farklar yaratıyoruz.

http://www.pg.com.tr/

P&G Türkiye olarak sevgi, sağlık ve beraberlik dolu mutlu bir yıl dileriz.

Hamza’nın annesi engelleri değil ondaki azmi gördü ve en umutsuz anında yeni madalyalar kazanması için ona güç verdi. Bir annenin gördüğünü tüm dünyanın görebildiğini hayal edin. #anneleringözünden

30. yılımızda desteklediğimiz sporcularımızdan Evin Demirhan, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak bizi gururlandırdı. Dünya şampiyonu olan Evin'i ve annesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. #30Yıl30Sporcu @demirhan.evin

Başkaları nasıl görürse görsün çocuğunun potansiyelini gören ve her zaman en büyük destekçisi olan annelere teşekkürlerimizle.
#AnnelerinGözünden #OlimpikAnneler #PyeongChang2018

Olimpiyat Şampiyonu Milli Sporcumuz Naim Süleymanoğlu’nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyor, tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
#Repost @tmok_olimpiyat (@get_repost)
・・・
Tüm zamanların en iyi haltercisi, 3 kez Olimpiyat şampiyonu milli sporcumuz Naim Süleymanoğlu’nun vefatının derin üzüntüsünü yaşıyor, kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine ve tüm spor camiasına başsağlığı diliyoruz.

30. Yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Enver Yıldırım, Eskrim dalında Büyük Erkekler Dünya Kupası’nda 30. Sırada yer alarak hepimizi gururlandırdı.
Başarısından dolayı Enver'i ve annesini kutlarız! #30Yıl30Sporcu @enveryildrm

Şükran, gurur, özlem ve saygıyla anıyoruz.

Başkaları nasıl görürse görsün çocuğunun potansiyelini gören ve her zaman en büyük destekçisi olan annelere teşekkürlerimizle. #anneleringözünden #olimpikanneler #teşekkürleranne

P&G Türkiye olarak Cumhuriyetimizin 94. yılını coşkuyla ve sevgiyle kutluyoruz. #29Ekim

P&G, globalde yürüttüğü “Teşekkürler Anne” ve Türkiye’de özel olarak hayata geçirdiği “Olimpik Anneler” projeleriyle sporcuları ve annelerini destekliyor. Bu doğrultuda P&G Türkiye olarak, TMOK ve MEB işbirliğiyle 2012 yılından bu yana yürütülen 81 İlde 81 Okula Destek projemiz bu yıl Kocaeli’de başladı.

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Ayşegül Çakın, Avrupa Gençler ve U23 Halter Şampiyonası'ndan gümüş madalya ile döndü. Sporcumuzu ve annesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. #30Yıl30Sporcu @aysegulcakinn

Most Popular Instagram Hashtags