pgturkiye pgturkiye

90 posts   1623 followers   35 followings

P&G Türkiye 

http://goo.gl/0ryGqg

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Ahmet Örken, Çin’de devam eden Tour of Qinghai Lake bisiklet turunda ikinci etabı 3’üncü sırada tamamladı. Sporcumuzu ve annesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Mete Gazoz, Hırvatistan’da gerçekleşen Gençler Avrupa Kupası’nda zafere ulaştı ve Klasik Yay Erkekler’de altın madalyanın sahibi oldu. Sporcumuzu ve annesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz İlke Özyüksel, Modern Pentatlon Avrupa Gençler Şampiyonası'ndan kombinasyon dünya rekoru kırarak bronz madalya ile döndü. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Zeliha Ağrıs, Dünya Taekwando Şampiyonası'ndan 53 Kg dalında altın madalya ile döndü. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Nafia Kuş, BAKÜ 2017 İslami Dayanışma Oyunları’ndan taekwando dalında altın madalya ile döndü. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Annesinin kurduğu bir cümle dünyasını değiştirdi. Milli pentatlet İlke Özyüksel ve annesinin hikayesi videomuzda! İlke’nin annesi gibi zorlukları değil başarıları gören her anne olimpik annedir. #30Yıl30Sporcu #OlimpikAnneler

O ne zaman kaybetse annesinin lafıyla ayağa kalktı. Milli okçu Mete Gazoz ve annesinin hikayesi videomuzda! Mete’nin annesi gibi zorlukları değil başarıları gören her anne olimpik annedir. #30Yıl30Sporcu #OlimpikAnneler

Onun hikayesi bitti dediği yerde başladı. Milli badmintoncu Aliye Demirbağ ve annesinin hikayesi videomuzda! Aliye’nin annesi gibi zorlukları değil başarıları gören her anne olimpik annedir. #30Yıl30Sporcu #OlimpikAnneler

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Eda Tuğsuz, BAKÜ 2017 İslami Dayanışma Oyunları’ndan cirit dalında altın madalya ile döndü. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

30. yılımızda desteklediğimiz 30 sporcumuzdan biri olan Milli Sporcumuz Nida Eliz Üstündağ, BAKÜ 2017 İslami Dayanışma Oyunları’ndan yüzme dalında altın madalya ile döndü. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Sevgisiyle her zaman ailesinin yanında olan tüm babaların #BabalarGünü’nü kutluyoruz.

Most Popular Instagram Hashtags