petzaforpets petzaforpets

2,626 posts   9,423 followers   7,466 followings

Petza For Cool Pets  Tüylü dostlarımızın ihtiyaçlarına yönelik eğlenceli kullanışlı güncel ürünler sunan www.petza.com.tr'ye ait instagram hesabıdır.

Languo Vilma Para Cüzdanı. Suni deriden imal edilmiştir. Boyutlar yükseklik: 9cm genişlik: 7.5cm. Petlover reyonumuzda bulabilirsiniz. www.petza.com.tr

Design Köpek Karyolası. Boyutlar: Uzunluk:54cm Genişlik:30cm. Ürün, ufak ve orta ırk köpekler için uygundur. Kurulumu basittir. Ürün, minderi ile beraber satılmaktadır. www.petza.com.tr

Ibiyaya Dog Daily Kedi ve Köpek Taşıma Çantası. Taşıma kapasitesi maksimum 9 kg dur. Ürün boyutları uzunluk: 48cm genişlik:20cm yükseklik:27cm . Çantanın kendi ağırlığı 0,70 kg dur ve taşıması kolaydır. 1 adet güvenlik ipi ve çıkarılabilir pedi bulunmaktadır.

Ibiyaya Airline Kedi ve Köpek Taşıma Çantası.

Ibiyaya Speedy Fold Denim Köpek Puseti. Maksimum taşıma kapasitesi 20 kg dur. Ön tekelekleri kilitlenebilir. Pusetin altında bulunan geniş sepeti ile bir çok malzeme taşıma özelliğine sahiptir. Ergonomik tutma yeri ile rahat taşınır.

Hurricane Fur Wizard Tüy Toplama Aparatı. Kendini Temizler. Fur wizard evcil hayvanınızın tüylerini koltuklarınızdan, kıyafetlerinizden temizlemeye yarayan çok pratik bir fırçadır. Bir pakette 2 adet fur wizard mevcuttur. Biri eviniz için biri arabanız için!!

Ibiyaya Vintage Retro Kedi ve Köpek Yatağı. Taşıma kapasitesi maksimum 6 kg dur. Ürün boyutları: Uzunluk: 56cm Genişlik: 42cm Yükseklik:25cm. Sağlam yapısı ile uzun süre kullanılabilir özelliğe sahiptir. küçük, orta ırk köpekler için uygundur. Yumuşak ve rahat yastığı çift taraflı kullanılabilmektedir ve birlikte satılmaktadır.

Ibiyaya Monarch Köpek Puseti. Taşıma kapaditesi 28 kd dur. Ön tekerlekleri kilitlenebilir, bu sayede sabitlenebilir ve maksimum güvenliği sağlar. Bir dokunuşta ön frenler sayesinde durdurulabilir. Pusetin altında yer alan geniş sepeti ile birçok malzeme taşıma özelliğine sahiptir. Kauçuk kaplamalı ve ergonomik tutma yeri ile rahat taşınır. www.petza.com.tr

Zee.Dog Uni Köpek Göğüs Tasması. www.petza.com.tr

True Touch Tüy Toplama Eldivenleri Petza’da. Sadece 17,90.-
www.petza.com.tr

Ibiyaya Flash Kedi ve Köpek Taşıma Çantası. İndirimli Fiyat 244,42 TL.
www.petza.com.tr

APPLE T-Shirt. İndirimli Fiyat 44,92.-
www.petza.com.tr

Most Popular Instagram Hashtags